Szanowni Państwo.

Państwa przeglądarka nie pozwala na szybkie skorzystanie z usług witryny www.citroen.pl
W celu zapewnienia przyjemnej, szybkiej i bezpiecznej nawigacji w tej witrynie, zapraszamy do aktualizacji przeglądarki.

Aby to zrobić, wybraliśmy dla Ciebie 3 oprogramowania, które można w pełni bezpiecznie pobrać klikając poniżej:


Wnętrze

AWANGARDOWY STYL

Styl wnętrza nowego CITROËNA C3, doskonale harmonizujący z designem zewnętrznym, cechuje się dynamizmem i elegancją. W smukłe krzywizny wnętrza wkomponowano instrumenty pokładowe, nawiewy, zestawy wskaźników oraz wielofunkcyjny ekran. Deska rozdzielcza o przyjemnej w dotyku fakturze ozdobiona jest poprzeczną listwą w kolorze Tungstène lub Moondust. Śmiałe zestawienie detali chromowanych i z laki oraz inne, spójne stylistycznie elementy wykończenia, czynią wnętrze nowego CITROËNA C3 wyjątkowym i prawdziwie nowoczesnym.
Style intérieur de la nouvelle Citroën C3

STANOWISKO KIEROWCY

Stanowisko kierowcy nowego CITROËNA C3 stworzone zostało z myślą o komforcie. Dzięki wygodnej kierownicy i przemyślanemu rozmieszczeniu wskaźników oraz przełączników sterujących, stanowi ono prawdziwe zaproszenie do podróży. Konsola centralna znajduje się w bezpośrednim zasięgu ręki prowadzącego. Pozycja siedzenia jest zgodna z zasadami ergonomii. Wszelkie niezbędne informacje są łatwo dostępne. W tak dobrych warunkach pozostaje tylko skoncentrować się na drodze.
Poste de conduite de la nouvelle Citroën C3

PRZESTRONNOŚĆ

Zwarte gabaryty zewnętrzne w żaden sposób nie ograniczają przestronności wnętrza. W kabinie nowego CITROËNA C3 jest wystarczająca przestrzeń dla pięciu dorosłych osób. Aby stworzyć tak sprytną konstrukcję, projektanci już w fazie wstępnej koncepcji samochodu wykazali się dużą kreatywnością i konsekwencją. Warto zwrócić uwagę na zamykany schowek, który nie ogranicza miejsca na nogi pasażera z przodu, stosunkowo cienkie oparcia foteli przednich, zapewniające wystarczającą przestrzeń na kolana pasażerów jadących z tyłu oraz siedziska tylne, których wysokość ułatwia wygodne postawienie stóp i zajmowanie miejsc.
Habitabilité de la nouvelle Citroën C3

BAGAŻNIK I SCHOWKI

Dużym atutem nowego CITROËNA C3, jako samochodu do codziennego użytkowania, jest bagażnik o dużej pojemności (300 litrów) oraz tylna kanapa składana w proporcjach 2/3-1/3. Długość przestrzeni ładunkowej osiąga wtedy 1,19 m. Po złożeniu oparć kanapy, ruchomą półkę osłaniającą bagaż z łatwością ułożyć można na dnie bagażnika.
W nowym CITROËNIE C3 jest bardzo dużo schowków: zamykany schowek z przodu, kieszenie w drzwiach przednich i tylnych, w konsoli centralnej... Dodatkowo samochód może być wyposażony (w zależności od wersji) w podłokietnik centralny z dwoma przegrodami.
Coffre de la nouvelle Citroën C3
Boite à gants de la nouvelle Citroën C3
Tiroir sous siège de la nouvelle Citroën C3
Accoudoir central de la nouvelle Citroën C3