Szanowni Państwo.

Państwa przeglądarka nie pozwala na szybkie skorzystanie z usług witryny www.citroen.pl
W celu zapewnienia przyjemnej, szybkiej i bezpiecznej nawigacji w tej witrynie, zapraszamy do aktualizacji przeglądarki.

Aby to zrobić, wybraliśmy dla Ciebie 3 oprogramowania, które można w pełni bezpiecznie pobrać klikając poniżej:

Nemo

CITROËN NEMO, SPRYTNE I OSZCZĘDNE AUTO DOSTAWCZE

Citroën Nemo, wyróżnia się praktycznym ale atrakcyjnym stylem.  To niewielki samochód o zwartej bryle i dużej przestronności wnętrza. Oferuje użytkownikom wiele pomysłowych rozwiązań, które zapewnić mają funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Z uwagi na duże natężenie ruchu drogowego i ograniczenie miejsca przypadającego środkom transportu drogowego, Citroën Nemo okazuje się doskonałym samochodem dostawczym, który z pewnością ułatwi poruszanie się po dżungli miejskiej.

Kompaktowy i jednocześnie okazały


Mimo niewielkich wymiarów zewnętrznych (3,86 m długości), Citroën Nemo oferuje ogromne możliwości oddając do dyspozycji 2,5 m3 objętości użytkowej i 610 kg ładowności. Proponuje też składany i chowany w podłodze fotel pasażera Extenso, który pozwala zwiększyć pojemność użytkową do 2,8 m3 i umożliwia transport ładunków o długości do 2,5 m.

Pokaźnych wymiarów boczne drzwi przesuwne, asymetryczne dwuskrzydłowe drzwi tylne i niski próg bagażnika (53 cm) sprawiają, że załadunek i rozładunek Citroën Nemo staje się szybki i prosty.

Cechy niezbędne w działalności zawodowej


Na pokładzie Citroëna Nemo poczuć można podobne emocje i przyjemność jazdy jak w samochodzie osobowym, dzięki komfortowemu stanowisku kierowcy o starannie dopracowanej ergonomii, a także dzięki przestronnej, dobrze doświetlonej i funkcjonalnej kabinie, oferującej nawet do 12 różnych schowków.

Aby uprzyjemnić jego codzienne użytkowanie, Citroën Nemo wyposażony został w systemy wspomagające prowadzenie oraz zwiększające komfort jazdy: radar parkowania z tyłu, ogranicznik i regulator prędkości, zestaw głośnomówiący Bluetooth, czy też fotel pasażera Extenso, który w prosty sposób przekształcić można w stolik, składając jego oparcie na siedzisko. Wewnątrz Citroën Nemo jest czymś więcej niż zwykłą furgonetką, to przenośne biuro.

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Citroën Nemo dysponuje w serii systemem ABS i czołową poduszką powietrzną dla kierowcy (poduszka pasażera dostępna jako opcja). Proponowane są także różne typy systemów oddzielających kabinę od strefy ładunkowej, takie jak, przegroda pełna blaszana czy przegroda z szybą.

Skuteczne, przyjazne środowisku i oszczędne silniki


Citroën Nemo dostępny jest z dwoma silnikami: Diesla HDi 70 KM i benzynowym 1.4i 75 KM. Silniki te montowane są z 5-przełożeniową przekładnią mechaniczną lub 5-przełożeniową sterowaną elektronicznie skrzynią manualną w przypadku silnika HDi 70 KM.

Citroën Nemo z silnikiem HDi 70 KM (wyposażony w 5-przełożeniową sterowaną elektronicznie manualną skrzynię biegów), który emituje 116 g CO2/km i spala 4,5 l/100 km (w cyklu mieszanym), uzyskuje rekordowe osiągi, będące wartościami wzorcowymi na rynku furgonetek.

CITROËN NEMO

CITROËN NEMO

CITROËN NEMO

Aby skorzystać w pełni z interaktywnych możliwości serwisu internetowego
Citroën
POBIERZ
FLASH PLAYER
i sprawdź czy masz aktywną obsługę Javascript w Twojej przeglądarce