Szanowni Państwo.

Państwa przeglądarka nie pozwala na szybkie skorzystanie z usług witryny www.citroen.pl
W celu zapewnienia przyjemnej, szybkiej i bezpiecznej nawigacji w tej witrynie, zapraszamy do aktualizacji przeglądarki.

Aby to zrobić, wybraliśmy dla Ciebie 3 oprogramowania, które można w pełni bezpiecznie pobrać klikając poniżej:

Citroën Cactus: NOWY WZORZEC

Cactus

Łatwy do polubienia… oszczędny i funkcjonalny design,


Łatwy do obsługi… wyposażony w pomysłowe, intuicyjne technologie,
Łatwy do współdzielenia… o przyjaznym wnętrzu, z wygodnym interfejsem kierowania.
visuel
OSZCZĘDNY I FUNKCJONALNY DESIGN
Styl CITROËNA Cactus wyraża zarówno zaawansowanie technologiczne jak i wysoką jakość. Tworząc czyste, gładkie powierzchnie, zamknięte w opływowej sylwetce z dachem jakby unoszącym się w powietrzu i tylnymi oknami, projektanci udowodnili, że można połączyć estetykę i funkcjonalność. Istotne elementy tego oszczędnego designu pełnią jednocześnie ważną funkcję praktyczną, tak jak to jest w przypadku „Airbumps". Elementy te umieszczone zostały na bokach i zderzakach. Mają miękką jak skóra, odporną na zarysowania powierzchnię. Wypełniono je pęcherzykami powietrza, których zadaniem jest amortyzacja uderzeń.
visuel
POMYSŁOWA KONSTRUKCJA
Komfortowa, stylowa kabina CITROËNA Cactus sprzyja wspólnym podróżom w przyjemnej, rozluźnionej atmosferze. Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów zwiększono dzięki dopasowanej desce rozdzielczej. Wokół dwóch znajdujący się na niej ekranów zgromadzone są przyciski do sterowania, w 100% dotykowe. Przednie siedzenia zaprojektowano jak sofę i wykończono naturalnymi materiałami (niebieską bawełną i skórą naturalną „camel").
visuel
TECHNOLOGIE UŁATWIAJĄCE ŻYCIE
Zastosowane rozwiązania technologiczne są łatwe w użyciu, dostępne dla wszystkich, ekonomiczne i ekologiczne. Uwzględniają zmieniające się potrzeby użytkowników samochodów. Ekran dotykowy 8", gromadzący wszystkie ważne funkcje w centralnej części deski rozdzielczej, jest tego doskonałym przykładem. Nowy układ napędowy Hybrid Air jest również odzwierciedleniem tego podejścia. Połączono w nim sprężone powietrze i hydraulikę z silnikiem benzynowym z rodziny PureTech.
Aby skorzystać w pełni z interaktywnych możliwości serwisu internetowego
Citroën
POBIERZ
FLASH PLAYER
i sprawdź czy masz aktywną obsługę Javascript w Twojej przeglądarce