Przeglądaj treść
Services connectés

PAKIETY CITROËN CONNECTED SERVICES

* WLICZONE W CENĘ SAMOCHODU
Siądź za kierownicą swojego Citroëna wyposażonego w wiele usług łączności. Zapewniając bezpieczeństwo i funkcjonalność, pozwolą Ci odbywać niezapomniane podróże.
Przy zakupie dowolnego nowego modelu Citroëna zamówionego po 3 lipca 2023 r., pakiet Connect One (na okres 10 lat) i pakiet Connect Plus (na okres 12 miesięcy od daty udzielenia gwarancji producenta) są wliczone w cenę samochodu.
 
PAKIET CONNECT ONE: z myślą o spokojnej podróży
Przez okres 10 lat od zakupu korzystaj z usług łączności, zapewniających bezpieczeństwo i spokojną jazdę.

 

Usługi SOS i Assistance

* Usługi Connect SOS i Assistance dla systemów radionawigacyjnych z osobisą kartą SIM

Dla aut wyprodukowanych przed 2016 r. z systemami radionawigacyjnymi obsługującymi osobistą kartę SIM klienta w dedykowanym złączu, usługi Connected SOS i Assistance nie będą dostępne. 

Z uwagi na niezależny od nas brak aktualizacji platformy i ryzyko utraty bezpieczeństwa danych, od 1 stycznia 2024 r. usługi nie będą dostępne.

Nie wpływa to na umowy objęte subskrypcją. 

 

Więcej informacji w sekcji FAQ.

 

Cyfrowa książeczka serwisowa

Koniec z wystawianiem papierowych faktur! Dzięki w 100% cyfrowej książeczce serwisowej możesz na bieżąco śledzić historię serwisowania oraz terminy kolejnych wizyt serwisowych.

 

Mirror screen

Bezpieczne korzystanie ze smartfona podczas jazdy dzięki funkcji wyświetlania ulubionych aplikacji na wyświetlaczu samochodu.

Opcja wliczona w cenę samochodu i dostępna jako wyposażenie dodatkowe do pakietu Connect One.

PAKIET CONNECT PLUS: poznaj więcej możliwości
Pakiet Connect Plus, wliczony w cenę auta na okres 12 miesięcy, oferuje dodatkowe usługi zapewniające optymalne doświadczenia podczas jazdy.
Ë-remote control
Kontroluj zdalnie proces ładowania i funkcję wstępnego ustawiania temperatury wnętrza swojego samochodu. 
Planowanie podróży
Oszczędzaj czas - przygotuj trasę i prześlij ją ze smartfona do nawigacji w samochodzie. Jesteś właścicielem pojazdu elektrycznego? Optymalizuj podróż, wybierając najlepszą trasę z uwzględnieniem dostępnych stacji ładowania.
Connected navigation
Dotarcie do celu jeszcze nigdy nie było tak proste! Korzystaj z dostępu do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym oraz otrzymuj ostrzeżenia o zbliżaniu się do stref niebezpiecznych.
Spersonalizowane rozwiązania
Bądź w kontakcie ze swoim samochodem
Aplikacja MyCitroën
Aplikacja umożliwia dostęp do najważniejszych informacji o Twoim samochodzie. Zapewnij sobie większy komfort, korzystając ze wszystkich usług łączności pakietów Connect One i Connect Plus.