SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Citroën Jumpy - Nowa gama gotowa do wszelkich zastosowań!

-Marka wierna hasłu „Inspired by Pro" odnowiła gamę Citroëna Jumpy, aby jeszcze bardziej efektywnie i skutecznie sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klienta biznesowego.
-Odpowiednio dostosowana gama modelu Jumpy – kompaktowego vana cenionego za wytrzymałość i ładowność, obejmuje obecnie pięć różnych wersji, z których trzy zostały precyzyjnie dopasowane do potrzeb trzech różnych rodzajów klientów:

  • Worker: ta wersja Jumpy doskonale sprawdzi się również na placu budowy (zwiększony prześwit, osłona pod silnikiem, większa ładowność, system Grip Control),
  • Driver: wersja zyskała komfortowe wyposażenie i systemy wspomagania jazdy, które doskonale sprawdzą się, gdy samochód jest użytkowany przez wiele godzin w ciągu dnia.
  • City Van: wersja z wyposażeniem, które zapewnia zwinność i łatwość poruszania się po mieście (w Polsce na specjalne zamówienie).

W Polsce składanie zamówień na nowe wersje jest możliwe od 1 lipca.

01 – CITROËN – CORAZ SILNIEJSZA POZYCJA NA RYNKU LEKKICH SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Citroën zawsze był pionierem w segmencie lekkich samochodów dostawczych z takimi kultowymi modelami jak Type H i 2CV w wersji furgon. Segment LCV ma dla marki kluczowe znaczenie.

Dzięki odnowionej gamie samochodów osobowych i dostawczych, Citroën odnotował w 2018 roku najwyższy wolumen sprzedaży w ciągu ostatnich siedmiu lat. Zwiększył również udział w rynku. Marka znacznie umocniła pozycję na rynku samochodów dostawczych, odnotowując wzrost o 3,5%, powyżej poziomu rynku wynoszącego 3,0%, i zapewniła sobie udział rynkowy na poziomie 9,5%. W rezultacie Citroën awansował o jedną pozycję w rankingu najlepiej sprzedających się marek w Europie i dołączył do pierwszej piątki. Do takiego tempa wzrostu przyczyniły się spektakularne debiuty rynkowe w Europie, w tym premiery następujących modeli:
- Jumpy/SpaceTourer – ponad 140.000 sprzedanych egzemplarzy od premiery rynkowej w 2016 r., w tym ponad 60.000 sztuk w 2018 r.
- Nowy Berlingo Van/Berlingo – od momentu wprowadzenia na rynek we wrześniu 2018 r. model sprzedał się już w 50.000 egzemplarzy, zdobywając pozycję lidera w segmencie LCV w Europie.

02 – CITROËN JUMPY PRZEZNACZONY DO WSZELKICH ZASTOSOWAŃ

Wierny nowemu hasłu marki dla samochodów dostawczych „Inspired by Pro”, Jumpy idzie w ślady nowego Citroëna Berlingo Van, aby lepiej spełniać oczekiwania klientów biznesowych.
Każda z pięciu wersji, zaprojektowana z myślą o przedstawicielach różnych zawodów, wyróżnia się określonymi cechami:

Wersja Worker przeznaczona jest dla klientów biznesowych, których działalność związana jest z dowozem sprzętu lub pracowników na place budowy, co często wiąże się z koniecznością manewrowania w trudnym terenie. Wersja Worker, dostępna w długości M i XL, została wyposażona w Pakiet Terenowy, który obejmuje zwiększony prześwit oraz osłonę pod silnikiem, dodatkowe 400 kg ładowności, co oznacza ładowność użytkową wynoszącą 1400 kg, a także system Grip Control, który zwiększa przyczepność. Dodatkowym elementem wyposażenia jest dwuosobowa kanapa pasażera.

  • Wersja Driver powstała z myślą o firmach i pracownikach, którzy spędzają za kierownicą długie godziny, realizując dostawy w mieście i poza nim. Dla podniesienia jakości i komfortu w codziennym użytkowaniu w wersji Driver wyciszono kabinę i zastosowano systemy wspomagania jazdy. Wersja dostępna w długości M i XL została wyposażona w elektrycznie składane lusterka boczne, światła przeciwmgłowe, wspomaganie parkowania z czujnikami z przodu i z tyłu oraz system monitorowania martwego pola. Ponadto wersja zawiera Pakiet Bezpieczeństwa 1 (system monitorowania pasa ruchu, monitoring koncentracji kierowcy – Driver Attention Alert, system automatycznego przełączania świateł mijania i drogowych, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości oraz nawigację Citroën Connect Radio, która współpracuje z 7-calowym ekranem dotykowym).

  • Kolejną nowością w gamie Jumpy jest wersja City Van przeznaczona głównie dla klientów, którzy poruszają się po mieście. Dzięki kompaktowemu nadwoziu samochód zwinnie lawiruje w ruchu ulicznym, a dodatkowym udogodnieniem w jeździe po mieście będzie funkcja zdalnego dostępu i uruchamiania samochodu, system monitorowania martwego pola oraz światła przeciwmgłowe. Parkowanie będzie o wiele łatwiejsze dzięki czujnikom parkowania z przodu i z tyłu, kamerze cofania z funkcją Top Rear Vision, która zapewnia obraz 180° z tyłu samochodu, a także elektrycznie składanym lusterkom zewnętrznym. Citroën Jumpy Van dodatkowo może być wyposażony w nawigację Connect Navi, która współpracuje z 7-calowym dotykowym ekranem. City Van dostępny jest w wersji XS o długości 4,60 m i objętości ładunkowej do 5,1 m3, oferując najlepszy stosunek ładowności do wymiarów zewnętrznych. W Polsce wersja ta jest dostępna na specjalne zamówienia.

  • Wszechstronna wersja flagowa Club z możliwością personalizacji została wyposażona w klimatyzację manualną, system audio RDS MP3 z zestawem głośnomówiącym Bluetooth oraz gniazdo USB, Pakiet Widoczność (automatyczny włącznik reflektorów, automatyczne wycieraczki i czujnik deszczu) oraz Pakiet Akustyczny.

  • Wersja podstawowa Control, która jest oferowana w atrakcyjnej cenie została wyposażona w centralny zamek, sekwencyjnie podnoszone szyby boczne sterowane elektrycznie, lusterka boczne sterowane elektrycznie z funkcją odszraniania, tempomat oraz system wspomagania ruszania na wzniesieniu
Top