Przekierowanie nastąpi za sekund

Citroën na Targach Fleet Market®

22 listopada w Warszawie, będzie można wziąć udział w VIII Ogólnopolskich Targach Motoryzacyjnych i Biznesowych i odwiedzić wyjątkowe stoisko Citroëna.

W halach EXPO XXI Citroën będzie reprezentowany przez takie gwiazdy motoryzacji jak Berlingo, Spacetourer oraz Jumpera.
Jednak najważniejszą atrakcją wśród premier targów Fleet Market jest prezentacja Nowego Citroëna C3. Nowy C3 kusi nietuzinkowym wyglądem, to prawdziwy powiew świeżości w segmencie samochodów kompaktowych. Kolorowe wstawki, panele Airbump®, Citroën Advanced Comfort®, Citroën ConnectedCAM™, wnętrze pełne technologicznych rozwiązań mających na celu zwiększenie przyjemności z jazdy sprawia, że jest to idealny pojazd dla biznesu.
Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że Nowy C3 dojedzie do każdego klienta i zmieści się na każdym miejscu parkingowym.

Wydarzenie Fleet Market to unikalna impreza, która skupia przedstawicieli firm z całej Polski, reprezentujących pełen przekrój przedsiębiorstw.
Targi Fleet Market to nie tylko spotkania biznesowe, wymiana wzajemnych doświadczeń oraz pozyskiwanie nowych kontaktów, to również ciekawa impreza dla pasjonatów motoryzacyjnych. Panel konferencyjny na temat samochodów osobowych i użytkowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw to pozycja obowiązkowa na liście. Premiery motoryzacyjne i nowości flotowe to prawdziwa wisienka na torcie – importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych. Oprócz nowości koncerny motoryzacyjne zaprezentują też najpopularniejsze auta wśród przedsiębiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Citroëna na targach Fleet Market, na którym nie zabraknie nowości i profesjonalnych rozwiązań biznesowych szytych na miarę potrzeb klientów.

Zarejestruj się tutaj.

Top