Przekierowanie nastąpi za sekund

   

APLIKACJA MOBILNA MY CITROËN

My Citroen - towarzysz podczas podróży

Pobierając aplikację My Citroën na iPhone'a lub smartfona z systemem Android zyskujesz dostęp do wielu spersonalizowanych usług.

CODZIENNE UŻYTKOWANIE SAMOCHODU

LOKALIZACJA SAMOCHODU

retrouver sa voiture grâce à la géolocalisation

Koniec z udręką poszukiwania samochodu… Funkcja „Geolokalizacja” doprowadzi cię precyzyjnie do miejsca, gdzie został zaparkowany samochód!

ZARZĄDZANIE PRZEJAZDAMI

C5Amobileapp

Czas trwania podróży, przebieg, ilość zużytego paliwa... Zakładka „Historia użytkowania” pozwala zapisać szczegółowe dane związane ze wszystkimi przejazdami. Możesz podzielić przejazdy na dowolne kategorie i śledzić informacje wynikające z zestawienia wszystkich przejazdów. To niezwykle przydatna funkcja dla tych, którzy dążą do efektywnej jazdy i starają się realizować zasady zrównoważonej mobilności.

INDYWIDUALNY PLAN OBSŁUGOWY

Dość już komplikacji związanych z książką serwisową, koniec z zapomnianymi datami przeglądów! Dzięki aplikacji My Citroën możesz łatwo wyświetlić wszystkie dane związane z obsługą samochodu, informacje na temat gwarancji i przebiegu, czy daty najbliższych wizyt w stacji obsługi, ustalone w zależności od twojego stylu prowadzenia samochodu. Uzyskujesz bezpośrednie połączenie z twoim ulubionym koncesjonerem. Możesz ustalić termin wizyty lub poprosić o wycenę usługi. Uzyskasz szybką odpowiedź. Przy okazji sprawdź opinie, jakie inni klienci Marki wystawili pobliskim koncesjom Citroëna. Umożliwi ci to wybór najlepszego serwisu. Proste, bezpieczne i praktyczne rozwiązanie!
My Citroen app

INFORMACJE NA TEMAT SAMOCHODU

My Citroen

Aplikacja My Citroën umożliwia szybki dostęp do dokumentacji samochodu. Wybierając zakładkę „Samochód” uzyskasz informacje dotyczące wykupionego kontraktu i z innych kompatybilnych usług.

Widzisz mrugającą kontrolkę, dostajesz niepokojące powiadomienie? Aplikacja My Citroën pozwoli ci za pomocą jednego kliknięcia zyskać wgląd do dokumentacji technicznej samochodu. Poznasz zalecenia specjalistów Marki, które pozwolą ci rozwiązać drobne problemy, bez konieczności odwiedzania stacji obsługi.

Koniec z biurokracją, koniec z godzinami straconymi na skraju autostrady, od dziś towarzyszymy ci za pośrednictwem smartfona.

Z MYŚLĄ O WYGODZIE UŻYTKOWNIKÓW

-

Awaria, kolizja, reklamacja? Nie przejmuj się! Dzięki aplikacji My Citroën możesz szybko skontaktować się z wybraną stacją obsługi lub ustalić termin wizyty w serwisie za pomocą jednego kliknięcia. Funkcja „Kontakt i Assistance” pozwala błyskawicznie połączyć się z Działem Obsługi Klienta lub z centrum pomocy Assistance, dostępnym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

assistance utilisateur

Top