Przekierowanie nastąpi za sekund

Tytuł „Osobowość Flotowa” w Plebiscycie Fleet Derby 2017 trafia do Tomasza Chodkiewicza

Celem plebiscytu jest prezentacja oraz promocja osób, produktów i usług flotowych związanych z polskim rynkiem. Statuetki Fleet Derby są przyznawane corocznie w kilkunastu różnych kategoriach. Dzięki trwającemu pół roku plebiscytowi jest możliwe poznanie i porównanie dostępnych na polskim rynku aktualnych ofert flotowych, a także zapoznanie się z sylwetkami menedżerów związanych z branżą flotową. O tym, komu przypadnie laur zwycięstwa i statuetka Fleet Derby decydują przedstawiciele branży flotowej poprzez głosowanie internetowe na www.fleetderby.pl.

W tegorocznej edycji plebiscytu, zostało zgłoszonych: 66 produktów i usług flotowych, 39 osobowości oraz 6 ekologicznych flot. Głosowanie w Plebiscycie trwało od stycznia do czerwca 2017 roku. Oddano ponad 76 tysięcy ważnych głosów.
Plebiscyt odbywa się on-line za pośrednictwem strony www.fleetderby.pl. Każdy menedżer flotowy, który zarządza pakiem aut firmowych, a także przedstawiciel firm z sektora Car Fleet Management (CFM) może zapoznać się z charakterystyką prezentowanych osób, produktów i usług oraz oddać jeden głos w danej kategorii.

Głosującymi w Plebiscycie są: fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management oraz partnerzy biznesowi.

Głosowanie w kategorii „Osobowość Flotowa” odbywa się na osobę, która w swojej pracy zawodowej na stanowisku dyrektora, kierownika czy szefa sprzedaży flotowej w koncernie lub w firmie będącej dostawcą usług flotowych wyróżnia się charyzmą, osobowością, wynikami zawodowymioraz szczególnym uznaniem wśród klientów.
Kandydatów nominuje redakcja magazynu Fleet. Kandydaci mogą być także zgłaszani przez firmy. Kandydat, który uzyska największą liczbę głosów zostaje wyróżniony statuetką „Fleet Derby 2017 – Osobowość Flotowa”. W tegorocznej edycji ten prestiżowy tytuł przypadł Tomaszowi Chodkiewiczowi.

Top