Przekierowanie nastąpi za sekund

Citroën DS3 przeobraża się w DS 3

WSPANIAŁA RODZINNA OPOWIEŚĆ

Markę DS łączy szczególna więź z Marką Citroën

 

W 2010 roku Marka z szewronami wprowadziła na rynek Citroëna DS3, pierwszy model z linii DS. Rok wcześniej zaprezentowano koncepcyjną wersję tego modelu – Citroëna DS Inside. Citroën DS3 był zapowiedzią DS 3, modelu wprowadzonego w 2016 roku, utrzymanego w wyrazistym stylu Marki DS.

INSPIRACJA

Koncepcyjny model Citroën DS Inside z 2009 roku był niemal w każdym detalu identyczny z Citroënem DS3, który miał pojawić się kilka miesięcy później.

Ten sportowy miejski samochód klasy premium był rezultatem pasji, z jaką zespół stylistów Marki Citroën dążył do stworzenia modelu jedynego w swoim rodzaju. Samochód, znany pod roboczą nazwą Diabolo, stał się wyrazem ducha awangardy DS.

Citroen-DS-3DS-3.34068.jpg

DS W AWANGARDZIE, NIEZALEŻNIE OD EPOKI

Zarówno Citroën DS3, jak i DS 3 odznaczają się jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym stylem.

Citroen-DS-3-CabrioDS-3-Cabrio.34073.200.jpg

W Citroënie DS3 osłona chłodnicy miała kształt trapezu, w który wpisano szewrony, charakterystyczny symbol Citroëna. Z tyłu umieszczono logo Marki Citroën.

Citroen-DS-3DS-3.34074.201.jpg

DS 3, miejski kompakt ze stylową osłoną chłodnicy DS Wings i hipnotyzującymi reflektorami DS LED Vision, to model w pełni potwierdzający tożsamość Marki DS.

DS 3: GODNY NASTĘPCA CITROËNA DS3

Bogata oferta personalizacji: potęga stylu

Projektanci Nowego DS 3 czerpią inspirację ze świata mody, oferując oryginalną kolorystykę i materiały najwyższej jakości. Na tle modeli swojej kategorii DS 3 wyróżnia się wyjątkowym stylem i wyrafinowanymi detalami, jak skórzana tapicerka wykończona w stylu bransolety zegarka. DS 3 to kwintesencja dobrego stylu.

Citroen-DS-3DS-3.34071.jpg

TECHNOLOGIE NAJNOWSZEJ GENERACJI

Jazda DS to doświadczenie jeszcze bogatsze w rozwiązania high-tech

Citroen-DS-3DS-3.34069.jpg

DS 3 wyposażono w funkcję Mirror Screen, kompatybilną z technologiami Apple CarPlayTM i MirrorLink®, która umożliwia bezpieczniejsze, przyjemne i intuicyjne korzystanie w samochodzie z aplikacji smartfona.

KOMFORTOWA I DYNAMICZNA JAZDA

Miejski samochód, który świetnie sprawdza się poza miastem.

Dynamicznym osiągom DS 3 sprzyja automatyczna skrzynia biegów EAT6, dostępna z silnikiem 1.2 PureTech 110. 3-cylindrowy silnik 1.2 PureTech 130 czy jednostka o mocy 208 KM, dostępna w DS 3 GT Performance, wzorcowo łączą dynamikę i wydajność.

Citroen-DS-3DS-3.34067.167.jpg
Top