Przekierowanie nastąpi za sekund

CITROËN PREZENTUJE KOLEJNY MODEL WERSJI SPECJALNEJ C-SERIES

SUV C5 Aircross to kolejny model po Nowym C3, który będzie oferowany w wersji specjalnej C-Series. Litera C symbolizuje w tym przypadku markę Citroën, unikalny Komfort i pełen Charakteru design. Co wyróżnia SUV-a C5 Aircross C-Series? Niepowtarzalny styl, wygoda i niespotykana modułowość wnętrza. Samochód wyposażony jest w zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®*, siedzenia Advanced Comfort, 3 niezależne siedzenia z tyłu, najbardziej pojemny bagażnik w segmencie i 20 systemów wspomagających prowadzenie. Jest również dostępny w wersji z napędem hybrydowym plug-in. 

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

STYL, KTÓRY PODKREŚLA MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI SUV-A C5 AIRCROSS

Exterieur_CL.19.036.003005004_1500X500

W Citroënie C5 Aircross C-Series debiutuje nowy Pakiet Kolor − Anodise Deep Red. Wyróżnia się on akcentami w kolorze głębokiej czerwieni na panelach Airbump®, zderzakach przednich i relingach dachowych. Przednie błotniki zdobi wytłoczony monogram "C-Series". Pakiet Kolor występuje również w innych tonacjach − Silver Anodisé, White Anodisé oraz Blue Anodisé w wersji hybrydowej. C5 Aircross C-Series dostępny jest w kolorach Blanc Banquise, Blanc Nacré, Gris Acier, Gris Platinium oraz Noir Perla Nera. Samochód można również zamówić w wersji dwukolorowej z dachem Noir Perla Nera, który łączy się z wszystkimi kolorami nadwozia.  

Interieur_CL.19.036.002_597X500

SPECJALNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA WERSJI

"C-SERIES”

Deskę rozdzielczą pokrytą szarą ekoskórą zdobi pas z białymi przeszyciami. Doskonale komponuje się on z siedzeniami Advanced Comfort, w których oprócz kontrastowego, czerwonego poziomego pasa w górnej części oparcia również zastosowano białe przeszycia. Styl wnętrza uzupełniają czarne dywaniki przednie i tylne z czerwonym przeszyciem. SUV Citroën C5 Aircross C-Series wyposażony jest w liczne systemy wspomagające prowadzenie (m.in. Pakiet Drive Assist) oraz technologie komunikacyjne, takie jak Connect Navi, Connect Assist i Connect Play. Szyby boczne z tyłu oraz szyba tylna są dodatkowo przyciemniane.
Top