SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

CITROËN BERLINGO W WERSJI SPECJALNEJ RIP CURL

Citroën połączył siły z Rip Curl, by podkreślić charakterystycznego dla modelu Berlingo ducha łowcy przygód. Powstała pełna ekspresji i wyjątkowości lifestyle'owa wersja specjalna, zorientowana na aktywność i poczucie wolności. Citroën Berlingo w wersji specjalnej Rip Curl ma jeszcze bardziej dynamiczny wygląd i kompletne wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa.   

CITROËN BERLINGO, REKREACYJNY SAMOCHÓD DLA MIŁOŚNIKÓW PRZYGÓD

Ten rekreacyjny samochód ma wyrazisty styl i solidny wygląd. To prawdziwy łowca przygód, który wyróżnia się dynamicznym charakterem, niezwykle modułowym wnętrzem i niezrównanym komfortem. Berlingo w wersji specjalnej Rip Curl spodoba się tym, którzy uwielbiają wspólne wypady z rodziną lub przyjaciółmi oraz fanom aktywnego wypoczynku, zwłaszcza surfingu.  

DESIGN
DESIGN

Citroën Berlingo to idealny partner miłośników przygód. Samochód ma solidny wygląd i płynne linie nadwozia. Wersję specjalną Rip Curl wyróżniają specjalne akcenty w kolorze żółtej ochry na zewnątrz i w kabinie. Ten pełen energii, intensywny odcień zainspirowany jest kolorem piaszczystych wydm i słońca. Kojarzy się ze światem surfingu i ożywia wygląd Berlingo.

MODUŁOWOŚĆ
MODUŁOWOŚĆ

Siedzenia w drugim rzędzie są niezależnie składane i chowają się w podłodze, co umożliwia ich dowolną konfigurację. Po złożeniu tworzą płaską podłogę. Przestrzeń bagażnika można podzielić dzięki dwóm pozycjom mocowania półki: wysokiej i pośredniej. W razie potrzeby półkę można przechować za oparciami siedzeń z tyłu. 

USŁUGI KOMUNIKACYJNE
USŁUGI KOMUNIKACYJNE

Dzięki technologii Mirror Screen (współpracującej z protokołami Apple CarPlay™ i Android Auto) możesz połączyć Twój smartfon z samochodem i korzystać z aplikacji poprzez ekran dotykowy. Wersja specjalna Rip Curl wyposażona w klomatyzację automatyczną, Citroën Connect Box* z funkcją SOS i Assistance oraz w Citroën Connect Navi*, nawigację 3D online współpracującą z usługami TomTom (informacje o ruchu drogowym, stacjach paliw, parkingach, prognozie pogody oraz funkcja lokalnego wyszukiwania). Bezpłatna subskrypcja usług TomTom jest ważna przez okres 3 lat.  

GRIP CONTROL
GRIP CONTROL

Citroën Berlingo został zaprojektowany, by zapewnić użytkownikom najlepszą możliwą przyczepność. Wersja specjalna Rip Curl wyposażona jest w Grip Control* z funkcją Hill Assist Descent, system wspomagania prowadzenia kontrolujący trakcję samochodu i prędkość w każdych warunkach pogodowych, nawet na stromych zjazdach.  

OBEJRZYJ MATERIAŁ VIDEO O CITROËNIE BERLINGO RIP CURL

PERSONALIZACJA NADWOZIA

Wersja specjalna Rip Curl została zaprojektowana, by dodatkowo podkreślić rekreacyjny charakter Citroëna Berlingo. Model ten wyróżnia się specjalnymi detalami stylistycznymi i akcentami w kolorze żółtej ochry na zewnątrz i w kabinie. Zdobi go również logo marki produkującej odzież dla surferów.    

PERSONALIZACJA NADWOZIA

W KOLORACH RIP CURL

Wersja specjalna Rip Curl wzbogaca unikalny, przygodowy charakter Citroëna Berlingo o stylowe akcenty:
• Pakiet Kolor Rip Curl z obwódkami reflektorów przeciwmgłowych oraz paneli Airbump® w kolorze żółtej ochry,
• Naklejka Rip Curl Wave na drzwiach przednich, nawiązująca do motywu fali w logo Rip Curl,
• Naklejka przedstawiająca logo Rip Curl na szybie bocznej z tyłu.

Exterieur-DSK_1500x600
Gif-2s_625x350

4 KOLORY NADWOZIA

ORYGINALNE KONTRASTY

Citroën Berlingo w wersji Rip Curl ma jeszcze bardziej wyrazisty i wyróżniający się wygląd. Aby wyjść naprzeciw wszelkim gustom, ten rekreacyjny samochód dostępny jest w czterech różnych kolorach: :
 • Gris Platinium,
 • Gris Acier,
 • Blanc Banquise,
 • Noir Onyx.
 • KLIMAT WNĘTRZA

  SPECJALNE WYKOŃCZENIE RIP CURL

  Wnętrze Citroëna Berlingo wyróżnia się specjalnymi akcentami, charakterystycznymi dla wersji Rip Curl:
 • Pasek w kolorze żółtej ochry na oparciach foteli pokrytych tapicerką Curitiba,
 • Przeszycia pasa dekoracyjnego na desce rozdzielczej w kolorze żółtej ochry,
 • Komplet dywaników Rip Curl..
 • Interieur_625x400

  CITROËN BERLINGO, NIEZWYKLE KOMFORTOWY SAMOCHÓD REKREACYJNY

  PRZYJAZNY I FUNKCJONALNY

  Citroën Berlingo w wersji specjalnej Rip Curl został zaprojektowany, by zapewnić pasażerom optymalny komfort, a kierowcy − radość z jazdy. Ten rekreacyjny Citroën ma przyjazny i funkcjonalny charakter dzięki trzem niezależnym siedzeniom w drugim rzędzie, rozwiązaniu Modutop®* wypełniającemu wnętrze naturalnym światłem, drzwiom bocznym przesuwnym oraz otwieranej tylnej szybie zapewniającej łatwy dostęp do bagażnika. Ten ostatni ma pojemność nawet 2.126 l.  Convivial_1250x500

  Pratique_1250x400

  CITROËN BERLINGO RIP CURL,
  INSPIRUJĄCE TECHNOLOGIE

  KOMPLETNIE WYPOSAŻONY

  Citroën Berlingo to nowoczesny samochód, w którym kierowca ma do dyspozycji 18 systemów wspomagających prowadzenie. Aby podnieść komfort i bezpieczeństwo na jeszcze wyższy poziom, wyposażyliśmy wersję specjalną Rip Curl w dodatkowe systemy komunikacyjne:
  Citroën Connect Box* z funkcją SOS i Assistance,
  Citroën Connect Navi*, nawigację 3D online współpracującą z usługami TomTom (informacje o ruchu drogowym, stacjach paliw, parkingach, prognozie pogody oraz funkcja lokalnego wyszukiwania). Subskrypcja tych funkcji jest bezpłatna przez okres pierwszych 3 lat.

  Technologies-DSK_1500x600

  SILNIKI I
  SKRZYNIE BIEGÓW NAJNOWSZEJ GENERACJI

  Citroën Berlingo Rip Curl to idealny partner weekendowych wyjazdów i wakacyjnych przygód. Samochód jest dostępny z trzema ekologicznymi i wydajnymi silnikami:
 • 1.5 BlueHDi 100 S&S z sześcioprzełożeniową skrzynią manualną,,
 • 1.5 BlueHDi 130 S&S z sześcioprzełożeniową skrzynią manualną,,
 • 1.2 PureTech 130 S&S z ośmioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT8..
 • Ten rekreacyjny samochód zapewnia kierowcy i pasażerom unikalne połączenie radości z jazdy, oszczędności i komfortu.
  Moteur_625x350

  * dostępne jako opcja

  Top