SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

DESIGN

ELEGANCKI I PRESTIŻOWY SEDAN

1500x646_1.jpg

Citroën C-Elysée przyciąga wzrok masywniejszym przodem. Wzmocniona forma nadwozia poprawia przyczepność i aerodynamiczne właściwości samochodu. Nowy układ świateł z modułami LED umieszczonymi nad światłami przeciwmgłowymi podkreśla prestiżowy wygląd Citroëna C-Elysée.
Wyróżnij się z tłumu dzięki eleganckiej linii Citroëna C-Elysée!

IDENTYFIKACJA ŚWIETLNA

1500x646_4.jpg

Z tyłu nowe światła z efektem 3D, charakterystyczne dla gamy Citroën, nadają sylwetce Citroëna C-Elysée nowoczesny wygląd.
Zaakcentowana światłami solidna, mocna forma Citroëna C-Elysée jest jednocześnie pełna elegancji.

GODNY ZAUFANIA W KAŻDYCH WARUNKACH

Rozwiązania technologiczne w Citroënie C-Elysée stworzono, mając na uwadze wiele lat użytkowania. Odpowiednie zawieszenie i opony, podwójne uszczelnienie drzwi, wzmocnione łączenia części karoserii... Każdy szczegół zaprojektowano z myślą o trwałości.
1500x646_9.jpg

CZAS NA PRZYJEMNOŚCI

test-bien_etre.jpg

Przestronny sedan, gwarantujący dobre samopoczucie wszystkim pasażerom. Doskonała przyczepność i komfortowe zawieszenie sprawiają, że każda podróż to prawdziwa przyjemność.

MODUŁOWE WNĘTRZE…
I OBSZERNY BAGAŻNIK!

Citroën C-Elysée to idealna równowaga między kompaktowymi wymiarami i obszernym wnętrzem, w którym wygodnie zmieści się pięć dorosłych osób z bagażami. Dzięki doskonałej przyczepności i komfortowemu zawieszeniu podróżowanie staje się przyjemnością. Praktyczny i łatwo dostępny bagażnik ma pojemność użytkową 506 litrów. Tylna kanapa Citroëna C-Elysée składa się w prosty i intuicyjny sposób, w proporcjach 2/3-1/3. Takie rozwiązanie zapewnia więcej przestrzeni, w zależności od potrzeb.
597x597.jpg

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

1500x500_Intelligence_techno.jpg

Citroën C-Elysée to nowoczesny, obszerny sedan przyciągający wzrok elegancką, mocną sylwetką. Zgodnie z filozofią Marki Citroën wyposażono go w intuicyjne rozwiązania, które podnoszą komfort jazdy. W ofercie Citroëna C-Elysée dostępna jest teraz kamera cofania, a dzięki ekranowi dotykowemu 7'' także usługi towarzyszące, radio i nawigacja najnowszej generacji.

1.gif

Tablet dotykowy

W C-Elysée kierowca bezpośrednio na ekranie dotykowym 7'' może bez trudu obsługiwać nawigację najnowszej generacji i systemy multimedialne:

 • SYSTEM NAWIGACJI podaje informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, pomagając omijać korki. Pakiet map drogowych ułatwia prowadzenie samochodu.

 • MIRROR SCREEN (działa w oparciu o technologie Apple CarPlayTM, Android Auto i MirrorLink® pozwala na korzystanie z aplikacji smartfona bezpośrednio na ekranie dotykowym samochodu.

 • FUNKCJA ROZPOZNAWANIA GŁOSU (dostępna po podłączeniu smartfona i udostępnieniu internetu) umożliwia głosowe sterowanie funkcjami samochodu.

 • TELEFON – rozmowy przez łącze Bluetooth (dostęp do menu, możliwość równoległego prowadzenia dwóch rozmów).

 • RADIO AM/FM połączone z czterema głośnikami, sterowane przełącznikami umieszczonymi w pobliżu kierownicy, umożliwia korzystanie z zasobów muzycznych zapisanych w smartfonie.
 • WSPOMAGANIE PROWADZENIA

  KAMERA COFANIA

  747x322_C-Elysee-Camera_Recul.jpg

  .

  Kamera cofania przekazuje obraz na tablet dotykowy 7", co niezwykle ułatwia manewry. Oznaczenia w odpowiednich kolorach określają odległość do przeszkody.

  WSPOMAGANIE PARKOWANIA – CZUJNIKI Z TYŁU

  747x322_C-Elysee-stationnement-arriere.jpg

  .

  Wspomaganie parkowania – czujniki z tyłu wykrywają przeszkody znajdujące się w pobliżu samochodu. Obraz przekazywany jest na ekran dotykowy 7''. 

  REGULATOR/OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI

  747x322_C-Elysee-régulateur-vitesse.jpg

  .

  Regulator/ogranicznik prędkości w zależności od potrzeb pozwala jechać ze stałą prędkością lub ustalić prędkość, której kierowca nie chce przekraczać.

  JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA SPALIN (1) W TWOIM SAMOCHODZIE?

  W trosce o rzetelną informację, Citroën, marka Grupy PSA, oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

  (1)  Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN) 

  Silnik Diesla BlueHDi & benzynowy

  Silniki Citroëna C-Elysée odznaczają się dużą mocą i ekonomicznym zużyciem paliwa. W gamie dostępny jest silnik wysokoprężny 1.5 BlueHDi 100.

  1500x646_motorisations.jpg

  MINIATURY C-ELYSÉE

  Skompletuj kolekcję miniatur dołączając do niej model Citroën C-Elysée z 2012 r., który jest dostępny w skali 1/43. Precyzyjnie wykonany model w kolorze Gris Shark doskonale uzupełni Twoją witrynę ze współczesnymi miniaturami.
  Model jest również dostępny w rozmiarze 3 cale w jednym z 4 kolorów: szarym, niebieskim, białym i czarnym.

  783_Citroen_C_ELYSEE_voiture_miniature_1_43
  Top