Przekierowanie nastąpi za sekund

MIEJSKI SAMOCHÓD O UNIKALNYM CHARAKTERZE

Citroën C1 doskonale czuje się na ulicach miast dzięki kompaktowym wymiarom i doskonałemu prowadzeniu. Ten przebojowy miejski samochód o swobodnym stylu dostępny jest w nadwoziu 5-drzwiowym. 

3,46 M
5 DRZWI
3,46 M
5 DRZWI

Citroën C1 ma kompaktowe wymiary (długość 3,46 m, szerokość 1,62 m, wysokość 1,46 m). Dysponuje przy tym przestronnym wnętrzem, w którym wygospodarowano wystarczająco dużo miejsca dla czterech dorosłych osób.  

CITROËN
ADVANCED
CONFORT®
CITROËN
ADVANCED
CONFORT®

Citroën C1 wpisuje się w założenia programu Citroën Advanced Comfort® i oferuje wysoki poziom wygody, wynikający z zoptymalizowanej izolacji akustycznej i zwiększonego komfortu zawieszenia.  

14 DOSTĘPNYCH
KONFIGURACJI
14 DOSTĘPNYCH
KONFIGURACJI

Skonfiguruj Citroëna C1 zgodnie z Twoim gustem i wyobrażeniem. Lakier jednolity, a może wersja dwukolorowa? Wybierz jedną z 14 dostępnych kombinacji i spersonalizuj go w najdrobniejszych detalach.   

6 SYSTEMÓW
WSPOMAGANIA PROWADZENIA
6 SYSTEMÓW
WSPOMAGANIA PROWADZENIA

W Citroënie C1 zastosowano liczne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają codzienne życie. Samochód wyposażony jest w 6 systemów wspomagających prowadzenie, w tym Active City Brake i system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości.  

DESIGN

Visuel-AR_1250x415

...

TRUDNO MU SIĘ OPRZEĆ

DYNAMICZNY I PEŁEN OPTYMIZMU

Citroën C1 wyróżnia się pełnym optymizmu designem i radosnym charakterem, który odzwierciedla zadziorny styl przednich reflektorów. Ułożona pionowo identyfikacja świetlna z diodami LED do jazdy dziennej podkreśla swobodny charakter samochodu i jego wyjątkowość.
Design2_625x450
Animation-Design-Couleur-232k

14 KOMBINACJI

GRAJ KOLORAMI, WYKORZYSTUJ KONTRASTY

"Wybierz jeden z 8 dostępnych kolorów nadwozia Citroëna C1, który odpowiada Twojemu gustowi. Paletę lakierów tworzą kolory od Lipizan White, przez Gallium Grey, Calvi Blue i Scarlett Red po Caldera Black. Siłą tego samochodu są kontrasty. Dwukolorowe nadwozie jest standardem w przypadku wersji specjalnych, a w wersjach Feel i Shine wymaga dopłaty. Wybierz jedną z 14 dostępnych konfiguracji i spersonalizuj Twój samochód w najdrobniejszych detalach. Zaprojektuj Citroëna C1 zgodnie z Twoją wizją! "

POGODNY KOKPIT

"Citroën C1 ma minimalistyczną deskę rozdzielczą, ożywioną atrakcyjnymi akcentami kolorystycznymi na panelu z multimediami, kratkach wentylacyjnych i gnieździe lewarka zmiany biegów. Wnętrze jest przesycone pogodnym, optymistycznym klimatem, który podkreślają jasne odcienie tapicerki. "
Design-interieur_1250x650

PRAWDZIWY SAMOCHÓD MIEJSKI

Citroën C1 zachowując kompaktowe wymiary oferuje przestronne wnętrze, zapewniające wystarczająco dużo miejsca czterem osobom dorosłym. 

Długość

3466 mm

Szerokość

1615 mm

Wysokość

1460 mm

Objętość bagażnika

196000 l

KOMFORT WNĘTRZA

Confort_CAC_1250x415-white

Citroën C1 to idealny towarzysz miejskich przygód. Siedzenia zapewniają niezrównany komfort, a wnętrze jest pełne sprytnie zaprojektowanych, praktycznych schowków. Kokpit wyposażony jest w elementy poprawiające samopoczucie pasażerów, takie jak ekran 7", automatyczna klimatyzacja i zintegrowany z kierownicą zestaw wskaźników.

BAGAŻNIK O POJEMNOŚCI 196 L

PRAKTYCZNY I DOSTĘPNY

Citroën C1 został zaprojektowany, by ułatwić Ci codzienne życie.

Praktyczny i łatwo dostępny bagażnik o pojemności 196 l wyposażony jest półkę unoszącą się wraz z szybą. Po złożeniu oparć tylnych siedzeń pojemność przestrzeni bagażowej rośnie do 780 litrów.
Confort_625x450

TECHNOLOGIA

SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Visuel-Profil_1250x415

Sześć poduszek powietrznych, standardowy system ESP stabilizujący samochód w przypadku utraty przyczepności, ogranicznik prędkości i system monitorowania ciśnienia w oponach... Citroën C1 jest pełen przydatnych technologii, które ułatwiają życie.  

6 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Citroën C1 wyposażony jest w sześć systemów wspomagających prowadzenie i podnoszących poziom bezpieczeństwa. Jednym z nich jest Active City Brake, który automatycznie wyhamowuje samochód w przypadku ryzyka kolizji. System funkcjonuje w oparciu o dane z kamery i czujników zamontowanych w górnej części przedniej szyby.

SILNIK

DUŻA WYDAJNOŚĆ

"Citroën C1 napędzany jest trzycylindrowym silnikiem benzynowym najnowszej generacji, wyposażonym w system Stop & Start i współpracującym z manualną skrzynią biegów.

Dzięki jednostce 1.0 VTi 72 S&S Citroën C1 jest wyjątkowo oszczędny i może pochwalić się niską emisją CO2.


Moteur-Euro6.2_625x450
Miniatures-C1_625x450

MINIATURY CITROËNA C1

DOSTĘPNE W CITROËN LIFESTYLE BOUTIQUE

Dodaj Citroëna C1 w skali 1:64 i 1:43 do swojej kolekcji współczesnych miniaturowych modeli.

  • Cena modelu w skali 1:64: 5 EUR (z VAT)
  • Cena modelu w skali 1:43: 37 EUR (z VAT)    Top