SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund
C1-Millenium-Caractere-Affirme-Biton-625x400

wersja specjalna
C1 Millenium

Citroën przedstawia najnowszą serię specjalną C1 Millenium. C1 to kompaktowy, pełen radości i optymizmu miejski samochód. Ten oryginalny, praktyczny i zwrotny model jest nie tylko wszechstronny, ale zapewnia także najwyższy w swoim segmencie poziom komfortu. Wersja Millenium podkreśla modną stylistykę samochodu, który jest idealnym „towarzyszem miejskich przygód”. Jej znaki szczególne to nakładki na nadkola, 15-calowe obręcze kół Comet oraz przyciemniane szyby. Wnętrze zaprasza kierowcę i pasażerów na miejską przygodę, której mogą doświadczać w kompletnym spokoju, ciesząc oczy przytulnym wykończeniem Metropolitan Grey, nowoczesnym 7 calowym ekranem dotykowym, kierownicą wykończoną miękką skórą i łatwymi w obsłudze elektrycznymi lusterkami bocznymi. W Polsce przyjmowane są już zamówienia na nową serię specjalną Citroën C1 Millenium, która pozycjonuje się pośrodku gamy. Samochód będzie dostępny w salonach już od czerwca 2021 roku.

MIEJSKI SAMOCHÓD O UNIKALNYM CHARAKTERZE

Citroën C1 doskonale czuje się na ulicach miast dzięki kompaktowym wymiarom i doskonałemu prowadzeniu. Ten przebojowy miejski samochód o swobodnym stylu dostępny jest w nadwoziu 5-drzwiowym. 

3,46 M
5 DRZWI
3,46 M
5 DRZWI

Citroën C1 ma kompaktowe wymiary (długość 3,46 m, szerokość 1,62 m, wysokość 1,46 m). Dysponuje przy tym przestronnym wnętrzem, w którym wygospodarowano wystarczająco dużo miejsca dla czterech dorosłych osób.  

CITROËN
ADVANCED
CONFORT®
CITROËN
ADVANCED
CONFORT®

Citroën C1 wpisuje się w założenia programu Citroën Advanced Comfort® i oferuje wysoki poziom wygody, wynikający z zoptymalizowanej izolacji akustycznej i zwiększonego komfortu zawieszenia.  

14 DOSTĘPNYCH
KONFIGURACJI
14 DOSTĘPNYCH
KONFIGURACJI

Skonfiguruj Citroëna C1 zgodnie z Twoim gustem i wyobrażeniem. Lakier jednolity, a może wersja dwukolorowa? Wybierz jedną z 14 dostępnych kombinacji i spersonalizuj go w najdrobniejszych detalach.   

6 SYSTEMÓW
WSPOMAGANIA PROWADZENIA
6 SYSTEMÓW
WSPOMAGANIA PROWADZENIA

W Citroënie C1 zastosowano liczne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają codzienne życie. Samochód wyposażony jest w 6 systemów wspomagających prowadzenie, w tym Active City Brake i system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości.  

DESIGN

Citroën C1 - Design

...

TRUDNO MU SIĘ OPRZEĆ

DYNAMICZNY I PEŁEN OPTYMIZMU

Citroën C1 wyróżnia się pełnym optymizmu designem i radosnym charakterem, który odzwierciedla zadziorny styl przednich reflektorów. Ułożona pionowo identyfikacja świetlna z diodami LED do jazdy dziennej podkreśla swobodny charakter samochodu i jego wyjątkowość.
Citroën C1 - Design
Animation-Design-Couleur-232k

14 KOMBINACJI

GRAJ KOLORAMI, WYKORZYSTUJ KONTRASTY

"Wybierz jeden z 8 dostępnych kolorów nadwozia Citroëna C1, który odpowiada Twojemu gustowi. Paletę lakierów tworzą kolory od Lipizan White, przez Gallium Grey, Calvi Blue i Scarlett Red po Caldera Black. Siłą tego samochodu są kontrasty. Dwukolorowe nadwozie jest standardem w przypadku wersji specjalnych, a w wersjach Feel i Shine wymaga dopłaty. Wybierz jedną z 14 dostępnych konfiguracji i spersonalizuj Twój samochód w najdrobniejszych detalach. Zaprojektuj Citroëna C1 zgodnie z Twoją wizją! "

POGODNY KOKPIT

"Citroën C1 ma minimalistyczną deskę rozdzielczą, ożywioną atrakcyjnymi akcentami kolorystycznymi na panelu z multimediami, kratkach wentylacyjnych i gnieździe lewarka zmiany biegów. Wnętrze jest przesycone pogodnym, optymistycznym klimatem, który podkreślają jasne odcienie tapicerki. "
Design-interieur_1250x650

KOMFORT WNĘTRZA

Citroën C1 - Confort - CAC

Citroën C1 to idealny towarzysz miejskich przygód. Siedzenia zapewniają niezrównany komfort, a wnętrze jest pełne sprytnie zaprojektowanych, praktycznych schowków. Kokpit wyposażony jest w elementy poprawiające samopoczucie pasażerów, takie jak ekran 7", automatyczna klimatyzacja i zintegrowany z kierownicą zestaw wskaźników.

BAGAŻNIK O POJEMNOŚCI 196 L

PRAKTYCZNY I DOSTĘPNY

Citroën C1 został zaprojektowany, by ułatwić Ci codzienne życie.

Praktyczny i łatwo dostępny bagażnik o pojemności 196 l wyposażony jest półkę unoszącą się wraz z szybą. Po złożeniu oparć tylnych siedzeń pojemność przestrzeni bagażowej rośnie do 780 litrów.
Citroën C1 - coffre

TECHNOLOGIA

SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Citroën C1 - technologie

Sześć poduszek powietrznych, standardowy system ESP stabilizujący samochód w przypadku utraty przyczepności, ogranicznik prędkości i system monitorowania ciśnienia w oponach... Citroën C1 jest pełen przydatnych technologii, które ułatwiają życie.  

6 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Citroën C1 wyposażony jest w sześć systemów wspomagających prowadzenie i podnoszących poziom bezpieczeństwa. Jednym z nich jest Active City Brake, który automatycznie wyhamowuje samochód w przypadku ryzyka kolizji. System funkcjonuje w oparciu o dane z kamery i czujników zamontowanych w górnej części przedniej szyby.

SILNIK

DUŻA WYDAJNOŚĆ

"Citroën C1 napędzany jest trzycylindrowym silnikiem benzynowym najnowszej generacji, wyposażonym w system Stop & Start i współpracującym z manualną skrzynią biegów.

Dzięki jednostce 1.0 VTi 72 S&S Citroën C1 jest wyjątkowo oszczędny i może pochwalić się niską emisją CO2.


Citroën C1 - Moteur-Euro6.2
Citroën C1 - Miniatures

MINIATURY CITROËNA C1

DOSTĘPNE W CITROËN LIFESTYLE BOUTIQUE

Dodaj Citroëna C1 w skali 1:64 i 1:43 do swojej kolekcji współczesnych miniaturowych modeli.

  • Cena modelu w skali 1:64: 5 EUR (z VAT)
  • Cena modelu w skali 1:43: 37 EUR (z VAT)    Top