Przekierowanie nastąpi za sekund
V2_500x500_c1-design-02

Zniewalające spojrzenie

Citroën C1 od pierwszej chwili przyciąga uwagę światłami do jazdy dziennej LED. Ukośnie zamontowane, podkreślają swoją linią "uśmiechnięty" wygląd samochodu.

PROŚBA O OFERTĘ

Kolorowe wnętrze

Citroën-C1-253772_586x331

Atrakcyjne nadwozie kryje wesołe, kolorowe wnętrze. Prostą w formie deskę rozdzielczą akcentują i rozjaśniają kolorowe wstawki na konsoli multimedialnej, podstawie dźwigni zmiany biegów i wokół wywietrzników.

Tapicerka w żywej tonacji podkreśla ten radosny, zdecydowanie optymistyczny klimat kabiny.

WYMIARY CITROËNA C1

Długość

3466 mm

Szerokość

1615 mm

Wysokość

1460 mm

Objętość bagażnika

196000 l

Komfort

Coffre citroen C1

Ergonomiczne rozwiązania zastosowane w Citroënie C1 ułatwią jego codzienne użytkowanie. Funkcjonalny bagażnik ma pojemność 196 l i jest łatwo dostępny dzięki półce odchylającej się przy podnoszeniu tylnej klapy.

Pojemność bagażnika do 780 litrów!

Po złożeniu tylnych siedzeń pojemność bagażnika wynosi 780 litrów.

Przewidziano wiele udogodnień, podnoszących komfort codziennego użytkowania:
- Automatyczna klimatyzacja
- Fotel kierowcy regulowany na wysokość
- Ogrzewane fotele
- Liczne, pomysłowe schowki

Pewność prowadzenia

Nouvelle Citroën C1 - Tenue de route

Niezależnie od warunków panujących na drodze, niezwykle komfortowe zawieszenie Citroëna C1 zapewnia szybkość reakcji i sprawia, że samochód dobrze trzyma się drogi.

Niewielkie wymiary sprawiają, że Citroën C1 jest jednym z najbardziej kompaktowych i uniwersalnych miejskich samochodów na rynku.

Bezpieczeństwo

Nouvelle Citroën C1 - Sécurité

Citroën C1 wyposażony jest w sześć poduszek powietrznych (dla kierowcy i pasażera, boczne i kurtynowe), a także elektroniczny układ ESP, który stabilizuje tor jazdy w przypadku utraty przyczepności. Z myślą o większym bezpieczeństwie prowadzenia, samochód wyposażono w ogranicznik prędkości i funkcję kontroli ciśnienia w ogumieniu.

Do Citroëna C1 proponowana jest także funkcja Active City Brake, pozwalająca na automatyczne hamowanie przy jeździe z prędkością poniżej 30km/h i system AFIL, alarmujący o niezamierzonym przekroczeniu linii.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

Citroen-C1-243270_1500x500

Citroën C1 jest wyposażony w intuicyjne i łatwe w użyciu inteligentne technologie.

IDEALNY DO MIASTA

KAMERA COFANIA

WSPOMAGANIE RUSZANIA NA WZNIESIENIU

EKRAN DOTYKOWY

ADML

Citroën C1 zapewnia spokojną, zrelaksowaną jazdę dzięki łatwym w obsłudze systemom wspomagającym prowadzenie.
Samochód wyposażono w kamerę cofania, która po włączeniu tylnego biegu przekazuje zarejestrowany obraz na ekran dotykowy 7''. Technologia ta niezwykle ułatwia manewry, zwłaszcza w przypadku ograniczenia dostępnej przestrzeni.

Wspomaganie ruszania na wzniesieniu może się okazać niezwykle przydatne na pochyłych wyjazdach z miejskich parkingów. System ten uruchamia się automatycznie na drogach o nachyleniu przekraczającym 3% i utrzymuje samochód w miejscu przez około dwie sekundy, pozwalając kierowcy spokojnie ruszyć z miejsca. Technologia dostępna w wyposażeniu standardowym.

 

Citroen-C1-243270_1500x500

Obsługa systemów technologicznych zastosowanych w Citroënie C1 ma być prosta i intuicyjna. Z myślą o tym, w centralnej części deski rozdzielczej usytuowano ekran dotykowy 7''. Za jego pośrednictwem można sterować komputerem pokładowym i funkcjami multimedialnymi (telefon, muzyka).

La citroen C1 grise et rouge en ville red city

Citroën C1 dostępny jest z funkcją bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu (ADML). System ten pozwala otworzyć drzwi i uruchomić samochód bez użycia kluczyka, wystarczy mieć przy sobie klucz elektroniczny.

Bądź w kontakcie ze swoim smartfonem

Chcesz podczas prowadzenia samochodu skorzystać z plików muzycznych zapisanych w telefonie lub wyznaczyć trasę do określonego celu? To proste i intuicyjne dzięki funkcji Mirror Screen! Kompatybilne aplikacje ze smartfona wyświetlają się na ekranie dotykowym 7''. Proste i praktyczne rozwiązanie!

OSZCZĘDNE SILNIKI

VTI 72

spalanie-c1

Citroën C1 oferowany jest z silnikiem 1.0 VTi 72 z manualną, 5-przełożeniową skrzynią biegów. Samochód odznacza się ekonomicznym spalaniem, a także niską emisją dwutlenku węgla*.


*Zużycie paliwa w cyklu mieszanym 4,1 l/100 km, przy emisji CO2 wynoszącej 93 g/km.

VTI 72 ETG

spalanie-c1

Citroën C1 oferowany jest z silnikiem 1.0 VTi 72 z zautomatyzowaną, 5-przełożeniową skrzynią biegów. Samochód odznacza się ekonomicznym spalaniem, a także niską emisją dwutlenku węgla*.


*Zużycie paliwa w cyklu mieszanym 4,2 l/100 km, przy emisji CO2 wynoszącej 95 g/km.

JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA SPALIN (1) W TWOIM SAMOCHODZIE?

W trosce o rzetelną informację, Citroën, marka Grupy PSA, oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

(1) Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN) 

BĄDŹ OSZCZĘDNY Z SIMPLYDRIVE!

Podążając za potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy dla nowych modeli marki Citroën specjalny program finansowy Citroën SimplyDrive z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu.3 SPOSOBY ZAKOŃCZENIA UMOWY:

  •     Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy, ostatnią ratę pożyczki (lub wartość wykupu w przypadku leasingu) spłaca za Klienta Citroën Polska, jest to gwarantowany odkup pojazdu
  •     Jednorazowa spłata ostatniej raty (lub wartości wykupu w przypadku leasingu)
  •     Rozłożenie ostatniej raty (lub wartości wykupu w leasingu) na miesięczne płatności
750x423-simplydrive-c1

MINIATURY CITROËNA C1

Spraw sobie miniaturę modelu Citroën C1, która jest dostępna w skali 1/43 oraz w rozmiarze 3 cali. Wybierz jeden z 5 dostępnych kolorów albo biały z dachem Bleu Pacifique. Te precyzyjnie wykonane miejskie Citroëny wywołają uśmiech na twarzach kolekcjonerów współczesnych modeli.  

486_miniature_citroen_C1-2-
Top