SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Citroën C4 Cactus odpowiada najwyższym standardom segmentu C w zakresie wykorzystanych silników i rozwiązań technologicznych. Wyróżnia się przy tym wyjątkowym charakterem i niespotykanym poziomem komfortu. Dzięki zawieszeniu z Progressive Hydraulic Cushions*® i siedzeniom Advanced Comfort C4 Cactus to ultrakomfortowy hatchback, który zmienia układ sił na rynku od chwili debiutu na początku 2018 r.

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

POZNAJ MODEL W MATERIAŁACH VIDEO

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

DESIGN NADWOZIA

C4 Cactus wprowadza powiew świeżości i oryginalności do segmentu kompaktowych hatchbacków. Czysta, monolityczna forma kryje charakterystyczne dla Citroëna elementy stylistyczne podkreślające linie nadwozia, takie jak panele Airbump® w dolnej partii drzwi, szyby tworzące jednolitą przeszkloną powierzchnię czy "pływający" dach. Uwagę zwraca dwupoziomowe oświetlenie z przodu i wyrazista identyfikacja świetlna z tyłu, wykorzystująca lampy 3D LED.

Citroën C4 Cactus dostępny jest w jednym z 24 wariantów personalizacji zewnętrznej. Klienci mogą wybierać spośród 7 lakierów nadwozia oraz 4 pakietów kolorów, zdobiących samochód wyrafinowanymi akcentami kolorystycznymi.

PROŚBA O OFERTĘ

ULTRAKOMFORTOWY HATCHBACK

Citroën C4 Cactus to ważny krok w rozwoju programu Citroën Advanced Comfort®. To pierwszy model w Europie, który wyposażony jest w zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions*® (PHC) i jednocześnie pierwszy samochód na świecie z siedzeniami Advanced Comfort. Model ten zapewnia pasażerom niespotykany poziom komfortu, typowy dla Citroëna.
10 systemów wspomagających prowadzenie i 3 technologie komunikacyjne sprawiają, że każda podróż staje się łatwa i bezstresowa.

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

C4_Cactus_Int_Av_Gris_Paysage

WYJĄTKOWY CHARAKTER, WYRAZISTY DESIGN

Nouvelle Berline C4 Cactus Blanc Nacré sur la jetée

Znakiem firmowym Citroëna C4 Cactus jest organiczny design pełen płynnych linii oraz wyrazistych akcentów, podkreślających unikalny charakter modelu, takich jak:
       Efekt "pływającego" dachu, uzyskany dzięki jednolitej powierzchni przeszklonej,
       Harmonijne linie boczne, podkreślone przez panele Airbump zamontowane w dolnej części drzwi oraz osłony nadkoli, sugerujące dynamiczny charakter samochodu i chroniące przed uszkodzeniami w ruchu miejskim.

Kompaktowe wymiary nadwozia i duży rozstaw osi przekładają się na doskonałe właściwości dynamiczne i zwinność w ciasnych, miejskich uliczkach. Wszyscy pasażerowie mogą cieszyć się wyjątkową przestronnością wnętrza.

 

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Samochód ma nowy, szerszy przód ze zintegrowanymi światłami dziennymi LED, płynnie przechodzącymi w chromowane listwy i szewrony. Wyrafinowany design reflektorów podkreślają czarne, lakierowane wstawki. Zderzak w kolorze nadwozia zdobią duże boczne wloty powietrza, akcentujące dynamiczny charakter samochodu.

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Projekt tylnej partii nadwozia nawiązuje do klasycznego wyglądu kompaktowych hatchbacków. Charakterystycznym elementem pokrywy bagażnika są lampy tylne 3D LED o oryginalnej strukturze. Optycznie powiększają samochód i podkreślają jego nowoczesny charakter.

PERSONALIZACJA I ELEGANCJA

600x268-New-C4-Cactus-4-Pack-ColorsCitroën C4 Cactus umożliwia wybór jednego z 24 dostępnych wariantów personalizacji dzięki :
      7 lakierom nadwozia
       4 Pakietom Kolor w odcieniach: Glossy Black, Silver Chrome, Anodised White oraz Anodised Deep Red. Umiejętnie skomponowane akcenty kolorystyczne kontrastują z nadwoziem, zdobią panele Airbump® w dolnej partii drzwi oraz osłonę pod zderzakiem przednim.
Aluminiowe obręcze kół dostępne są w wielu kolorach, niektóre z nich są również diamentowane. Możliwości personalizacji nie mają granic!

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue CAC

Citroën jest wierny swojemu DNA i nieustannie wprowadza na rynek innowacje poprawiające komfort jazdy. Model C4 Cactus definiuje nowy jego wymiar. Jako pierwszy samochód w Europie wyposażony jest w zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions™ (PHC)*. Dzięki niemu pasażerowie mają wrażenie podróżowania latającym dywanem. W Citroënie C4 Cactus debiutują również siedzenia Advanced Comfort, zapewniające wyjątkową wygodę w połączeniu z optymalną stabilnością ciała podczas dynamicznej jazdy. Citroën C4 Cactus to wyjątkowy, ultrakomfortowy hatchback, który wprowadza nową jakość w segmencie samochodów kompaktowych.

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

Zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions™*

Zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions™ filtruje i absorbuje zarówno duże nierówności, jak i drobne niedoskonałości nawierzchni. Pasażerowie mają wrażenie unoszenia się nad jezdnią, a samochód zachowuje doskonałe właściwości dynamiczne i trakcyjne.
Zasada funkcjonowania tego rozwiązania jest prosta. Zawieszenie klasyczne składa się z amortyzatora, resoru i odbojnika mechanicznego. Citroën do tych elementów dodaje dwa ograniczniki hydrauliczne – jeden odpowiada za sprężanie, drugi za rozprężanie.

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue
Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

UŻYTECZNE, PRAKTYCZNE SCHOWKI

Nouvelle Berline C4 Cactus Rangements

Citroën C4 Cactus został wyposażony w sprytnie zaprojektowane, przemyślane, funkcjonalne i odpowiednio rozmieszczone schowki:
      ● Przestrzeń na telefon, zaprojektowana w bezpośredniej bliskości gniazda USB. 
      ● Ustawny, praktyczny bagażnik w kształcie prostopadłościanu i pojemności 358 l (1170 l po złożeniu tylnej kanapy dzielonej w proporcji 1/3 – 2/3).
      ● Duży schowek Top Box, który znajduje się w zasięgu kierowcy oraz obszerne schowki z wykładziną antypoślizgową w dolnej części wnętrza.

 

 

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE DLA SPOKOJNEJ JAZDY

Nouvelle Berline C4 Cactus Emeraude Blue

Citroën C4 Cactus może być wyposażony w 10 systemów wspomagających prowadzenie, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy w codziennej eksploatacji. Rozwiązania reagują w sytuacji chwilowej dekoncentracji i spadku czujności, minimalizując ryzyko kolizji.
Pasażerowie mają do dyspozycji 3 systemy komunikacyjne, dzięki czemu po wejściu do samochodu nie muszą opuszczać cyfrowego świata. Bądź cały czas online, udostępniaj i pobieraj interesujące Cię treści, nawiguj, a przede wszystkim - zrelaksuj się! To możliwe dzięki technologii Citroën Connect Navi 3D, funkcji Mirror Screen współpracującej z protokołami Android Auto i Apple Car Play™ oraz Citroën Connect Box.

TECHNOLOGIE

POMOC W PROWADZENIU

Active Safety Brake

Celem tej funkcji jest uniknięcie zderzenia czołowego lub obniżenie prędkości uderzenia w przypadku braku interwencji kierowcy działającego z prędkością 5 km / h.

System kontroli uwagi kierowcy

System ocenia uwagę kierowcy, identyfikując odchylenia pasa na podstawie linii drogi i ostrzega ich podczas podróży z prędkością powyżej 65 km / h.

Nouvelle Berline C4 Cactus Blanc Nacré

SILNIKI

EKOLOGIA I RADOŚĆ Z JAZDY

Połączenie lekkiej platformy i silników najnowszej generacji umożliwia dynamiczną, aktywną, bezpieczną i przyjemną jazdę. Jednostki benzynowe PureTech najnowszej generacji, nagrodzone tytułem Silnika Roku, oraz diesle BlueHDi spełniają normę Euro 6. Zapewniają niską emisję tlenków azotu oraz ograniczone zużycie paliwa. Citroën C4 Cactus dostępny jest z silnikami 1.2 PureTech 110 i 130 S&S oraz z Dieslem 1.5 BlueHDi 100 i 120 S&S. Automatyczna skrzynia biegów EAT6, połączona z silnikiem 1.2 PureTech 110 S&S, zapewnia szybką, płynną zmianę biegów i czystą przyjemność z jazdy. Nowy Citroën C4 Cactus jest również dostępny z jednostką 1.2 PureTech 130 S&S.

JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA SPALIN (1) W TWOIM SAMOCHODZIE?

W trosce o rzetelną informację, Citroën, marka Grupy PSA, oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

(1)  Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN)

Podążając za potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy dla nowych modeli marki Citroën specjalny program finansowy Citroën SimplyDrive z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu.

 

3 SPOSOBY ZAKOŃCZENIA UMOWY:

  • Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy, ostatnią ratę pożyczki (lub wartość wykupu w przypadku leasingu) spłaca za Klienta Citroën Polska, jest to gwarantowany odkup pojazdu
  • Jednorazowa spłata ostatniej raty (lub wartości wykupu w przypadku leasingu)
  • Rozłożenie ostatniej raty (lub wartości wykupu w leasingu) na miesięczne płatności
750x423-simplydrive-cac

Spraw sobie miniaturę C4 Cactusa w skali 1/43, która doskonale odwzorowuje oryginał. Kolekcjonerzy z pewnością docenią precyzję wykonania detali, zwłaszcza obecność paneli AirBump, które definiują innowacyjny i odważny design tego modelu.  

miniature-berline-citroen-c4-cactus-2017-mobile
Top