SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

CITROËN C4 I GRAND C4 SPACETOURER W EDYCJI JUBILEUSZOWEJ ORIGINS

Z okazji setnych urodzin Citroën prezentuje edycję jubileuszową Origins, która jest hołdem złożonym bogatej tradycji Marki. Citroëny C4 SpaceTourer i Grand C4 SpaceTourer zyskały dzięki temu unikalną interpretację, w wyjątkowy sposób łączącą przeszłość z teraźniejszością.
Citroën C4 SpaceTourer i Grand C4 SpaceTourer to pełen energii, nowoczesny styl, płynne linie nadwozia i elegancki design. To nie wszystko − liczy się również przemyślany projekt wnętrza, które pozwala pięciu lub nawet siedmiu osobom podróżować w wyjątkowym komforcie.  

Edycja jubileuszowa Origins zachowuje wszystkie atuty tego sprytnego minivana, uzupełniając je o elegancką, dyskretną personalizację.  

100 LAT MODUŁOWOŚCI

C4 SpaceTourer i Grand C4 SpaceTourer korzystają z bogatego doświadczenia Marki Citroën związanego z projektowaniem przestronnych, modułowych samochodów. Model C4 F, oferowany pod koniec lat 20., przecierał szlaki w tym temacie. Był w swojej epoce wzorem samochodu rodzinnego dzięki 5 miejscom, wyjmowanej tylnej kanapie oraz dzielonej pokrywie bagażnika. Ułatwiała ona korzystanie z przestrzeni bagażowej.

Oferowana pod koniec lat 90. Xsara Picasso, poprzednik C4 Picasso, była pierwszym kompaktowym minivanem Marki wyposażonym w 3 identyczne siedzenia w drugim rzędzie. Dwa lata wcześniej, w 1996 r., zaprezentowano Berlingo Multispace. Samochód ten wykreował segment kombivanów i zachwycił rodziny. 

1500x646-C4-ST-Origins-DaD-F4
1500x646-C4-ST-Origins-DaD-F4

DESIGN

PRZYJAZNY I ELEGANCKI

Siłą Citroëna jest stuletnia tradycja tworzenia kreatywnych projektów, spełniających oczekiwania klientów. Marka zaprezentowała właśnie Citroëna C4 SpaceTourer i Grand C4 SpaceTourer w edycji jubileuszowej Origins. Nadwozie zdobią brązowe akcenty graficzne, nawiązujące do pierwotnego wyglądu szewronów: pasy dekoracyjne na pokrywie bagażnika i umieszczony na drzwiach przednich napis "Origins since 1919", przypominający o stuletniej historii Marki.

Samochód można zamówić w jednym z czterech kolorów: Blanc Banquise, Gris Acier, Gris Platinium oraz Noir Onyx. Citroën C4 SpaceTourer Origins jest również dostępny z dachem w kolorze Noir Onyx Black.


597x500-C4-ST-Origins-Officiel
747x400-C4-ST-Origins-Porte

Napis "Origins since 1919" elegancko wkomponowany w drzwi przednie.

747x400-C4-ST-Origins-AR

Emblemat na pokrywie bagażnika nawiązujący do kodów graficznych Origins, zintegrowany z nazwą modelu. 

747x400-C4-ST-Origins-Coffre

WYGODA

PRZEMYŚLANY MINIVAN

Citroëny C4 SpaceTourer i Grand C4 SpaceTourer zapraszają do wspólnych podróży. To przestronne i obszerne samochody o modułowym wnętrzu, umożliwiającym przewóz do 7 osób w doskonałych warunkach.

Edycja jubileuszowa Origins oprócz tych atutów oferuje coś więcej. Wnętrze jest wykończone w tonacji Dune Beige, która kładzie szczególny nacisk na przyjazny klimat i dobre samopoczucie pasażerów. Przednie siedzenia wyposażone są w szerokie, relaksacyjne zagłówki, a fotel pasażera można przekształcić w stolik.


TECHNOLOGIE

1500x500-C4-ST-Origins-TdB

Citroëny C4 SpaceTourer i Grand C4 SpaceTourer Origins wyposażone są w liczne elementy poprawiające komfort, takie jak 12'' panoramiczny ekran czy funkcja Mirror Screen, umożliwiającą korzystanie z aplikacji zainstalowanych na smartfonie za pośrednictwem ekranu dotykowego w samochodzie.Wszystko po to, aby korzystanie z samochodu było jeszcze przyjemniejsze.597x400-C4-ST-Origins-Lifestyle

SILNIKI

Ekologia i radość z jazdy

Citroëny C4 SpaceTourer i Grand C4 SpaceTourer zapewniają doskonałe osiągi, świetnie się prowadzą i są bardzo zwrotne. Bez względu na warunki. Edycja jubileuszowa Origins jest oferowana z dwoma silnikami najnowszej generacji − benzynowym PureTech i Dieslem BlueHDi. Jednostki te sprzyjają redukcji zużycia paliwa i emisji tlenków azotu.Automatyczna skrzynia biegów EAT8

Aby zmaksymalizować komfort i radość z jazdy, serię specjalną Origins można zamówić z nową, ośmioprzełożeniową automatyczną skrzynią biegów EAT8. Jest ona dostępna w przypadku wyboru obu silników: benzynowego 1.2 PureTech 130 S&S oraz Diesla 1.5 BlueHDi 130 S&S.


597x400-C4-ST-Origins-BVA
Top