SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

KONIEC PRODUKCJI MODELU. SAMOCHODY DOSTĘPNE NA STOCKU.

  

CITROËN C4 PICASSO ZMIENIA SIĘ W CITROËNA C4 SPACETOURER! NOWA NAZWA, TA SAMA DOSKONAŁOŚĆ!

Citroën C4 SpaceTourer został zaprojektowany z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego know-how i kreatywności Marki. To nowoczesny oraz innowacyjny minivan, który wyznacza nowe standardy w segmencie. Inteligentne systemy wspomagające prowadzenie, niezrównana przyjemność z jazdy, kompleksowe rozwiązania w zakresie komfortu (program CITROËN ADVANCED COMFORT®) i wyjątkowa wydajność: poznaj wszystkie innowacje w pięciu materiałach video! 

PROŚBA O OFERTĘ

DESIGN

jpg1200x480

Jak połączyć rodzinny charakter z przyjemnością z jazdy? Citroën C4 SpaceTourer rozwiązuje ten problem! Nowa wersję popularnego, pięciomiejscowego minivana wyróżnia niepowtarzalny design, który zrywa ze stylistyką poprzednich generacji. Samochód zdobi nowe logo, design przodu jest charakterystyczny dla najnowszych modeli Marki.

PRZÓD

jpg747x322_5

Stylowy przód Citroëna C4 SpaceTourer łączy dynamiczny charakter z luksusowymi akcentami. Jego wygląd definiuje typowa dla języka stylistycznego Marki trójpoziomowa identyfikacja świetlna. Dwuczęściowa osłona chłodnicy jest przedzielona lakierowanym w kolorze nadwozia zderzakiem, reflektory są optycznie skierowane na zewnątrz.

DWUKOLOROWY DACH

747x322_C4_Picasso_bi-ton2.jpg

Nowy, dwukolorowy dach podkreśla dynamiczny styl Citroëna C4 SpaceTourer. Rozwiązanie to łączy się z wszystkimi kolorami nadwozia i występuje z lusterkami bocznymi lakierowanymi na czarno.

TYLNE LAMPY Z EFEKTEM 3D

FeuxAR2019_18K18_747X322

Urzekająco efektowne, nowe lampy tylne z efektem 3D są standardowym elementem wyposażenia Citroëna C4 SpaceTourer. Ich robiący wrażenie design opiera się na efekcie głębi utworzonym przez rozbłyski światła, które wydają się powtarzać w nieskończoność.

KOŁA 17”

Tranche-3_2.jpg

Citroën C4 SpaceTourer jest wyposażony w pięcioramienne, diamentowane i polakierowane na czarno 17” obręcze aluminiowe. 

LOGO NA POKRYWIE BAGAŻNIKA

ChevronsAR2019_18K22_747X322

Polakierowane na czarno tylne szewrony mają chromowaną obwódkę. Podkreślają prestiżowy charakter i nowoczesny design tego minivana. Po raz pierwszy pojawiły się w Citroënie C4 Cactus.  

1 MINIVAN, 4 KLIMATY WNĘTRZA

WYKOŃCZENIE STANDARDOWE

WYKOŃCZENIE WILD BLUE

WYKOŃCZENIE DUNE BEIGE

WYKOŃCZENIE HYPE GREY

To funkcjonalne wykończenie podkreśla praktyczność i wysoką jakość materiałów użytych we wnętrzu Citroëna C4 SpaceTourer. Tapicerka Milazzo Grey doskonale harmonizuje z designem deski rozdzielczej. 

calodras.jpg
bleu_terpa_prusse.jpg

Wykończenie Wild Blue to kolor, nowoczesny design i przestrzeń: połączenie idealne dla aktywnych ludzi. Wersja ta jest wyposażona w tapicerkę Levanzo Blue, deskę rozdzielczą w kolorze Délice Nacré z chromowanymi akcentami i niebieskie, grawerowane laserowo listwy na drzwiach

Fotele mają funkcję masażu, obwódki kratek wentylacyjnych oraz progi drzwi przednich są chromowane.

Zależy Ci na komforcie i dobrym samopoczuciu? Tonacja Dune Beige podkreśla doskonałe doświetlenie wnętrza i dbałość o nastrój pasażerów. Fotele z funkcją masażu, dywaniki, rozpylacz zapachów i tapicerka Yatago Grey to zapowiedź jeszcze wyższego poziomu komfortu dla pasażerów.

yatago.jpg
mi-cuir.jpg

Eleganckie wykończenie Hype Grey to krok w stronę luksusu. Tapicerka łączy tkaninę Finn Black z szarą skórą, wnętrze jest wyposażone pakiet Lounge. Pasażerowie mogą cieszyć się ekskluzywnymi dodatkami i komfortem na najwyższym poziomie. 

WYGODA

1500x500_C4_Picasso_Bien-etre-v2.jpg

Minivan Citroën C4 SpaceTourer wyznacza standardy w kwestii komfortu jazdy. Doskonała poręczność i nowoczesne wyposażenie to obietnica niezapomnianych podróży. Bez względu na to, czy ruszasz w trasę w pojedynkę, czy z rodziną na pokładzie. 

JASNE WNĘTRZE
JASNE WNĘTRZE

Panoramiczny dach Citroëna C4 SpaceTourer wpisuje się w koncepcję programu CITROËN ADVANCED COMFORT®. Element ten zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy oraz doskonałą widoczność. Największa w segmencie powierzchnia przeszklona (5,30 m2) wypełnia wnętrze naturalnym światłem, dając pasażerom wrażenie nieograniczonej przestrzeni oraz pełnego kontaktu ze światem zewnętrznym. 

EFEKT KOKONU
EFEKT KOKONU

Podróżując Citroënem C4 SpaceTourer czujesz się jak w kokonie, izolującym pasażerów od hałasu i wibracji. Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego filtruje nierówności drogi, dzięki czemu prowadzący nie czuje ich na kierownicy. Doskonale zestrojone zawieszenie pracuje cicho, zapewniając pasażerom najwyższy poziom komfortu. 

MODUŁOWOŚĆ
MODUŁOWOŚĆ

Minivan Citroën C4 SpaceTourer to idealne połączenie kompaktowych wymiarów nadwozia (długość 4,44 m, szerokość 1,83 m, wysokość 1,61 m), efektywnego wykorzystania przestrzeni oraz wzorowej modułowości. 

ZAWIESZENIE
ZAWIESZENIE

Citroën C4 SpaceTourer zapewnia pasażerom wysoki komfort dzięki niepowtarzalnej konstrukcji zawieszenia (m.in. pionowe amortyzatory i mocowanie osi powyżej środka kół), które łączy przyjemność z jazdy z doskonałą przyczepnością.

USŁUGI TOWARZYSZĄCE
USŁUGI TOWARZYSZĄCE

Korzystając z Citroëna C4 SpaceTourer nie musisz opuszczać cyfrowego świata. 7'' ekran dotykowy łączy wiele funkcji dzięki udoskonalonemu interfejsowi i wysokiej rozdzielczości. Niezależny, 12'' ekran HD można konfigurować na wiele sposobów, na przykład wyświetlając na nim mapy nawigacji Citroën Connect Navi. 

PAKIET LOUNGE. KOMFORT ABSOLUTNY

747x322_sièges-confort.jpg

Citroën C4 SpaceTourer to zapowiedź podróży pierwszą klasą w pełnym klimatu wnętrzu, przypominającym bezpieczny kokon. Wszystkie elementy wyposażenia mają jeden cel: zapewnić pasażerom najwyższy poziom komfortu. O niezrównany poziom wygody dbają:

  • przednie fotele z funkcją masażu
  • podnóżek “Relax”, pozwalający na wyciągnięcie nóg i odpoczynek w trakcie jazdy
  • zagłówki “Relax” w pierwszym i drugim rzędzie, zapewniające optymalne podparcie głowy i szyi.

WYSELEKCJONOWANE MATERIAŁY

747x322_matières.jpg

Wyselekcjonowane, przyjemnie wyglądające materiały wykończeniowe tworzą przyjazną atmosferę we wnętrzu. Deska rozdzielcza i panele drzwi Citroëna C4 SpaceTourer są miękkie w dotyku. Klienci konfigurując wnętrze samochodu mogą wybierać spośród wielu tkanin i skórzanych tapicerek. 

Habitabilite2_17K108597X500

PRZESTRONNE WNĘTRZE

Potrzebujesz nieograniczonej przestrzeni? Citroën C4 SpaceTourer został zaprojektowany, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, szukających idealnego połączenia przestronności i modułowości. Siedzenia w 2 rzędzie składają się, tworząc idealnie płaską podłogę. Oparcie fotela pasażera można opuścić i przewozić przedmioty o długości do 2,5 m. Gdy rodzina się powiększy, wystarczy rozłożyć siedzenia.

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

Kolejny atut Citroëna C4 SpaceTourer to jego bagażnik. Szeroka pokrywa wygląda solidnie i świadczy o wszechstronności wnętrza. Dostęp do przestronnego bagażnika jest bardzo łatwy. Po przesunięciu siedzeń w drugim rzędzie do przodu jego pojemność rośnie z 537 l do 630 l. Pokrywa bagażnika Citroëna C4 SpaceTourer może być sterowana automatycznie. Funkcja ta dzięki czujnikom zamontowanym pod zderzakiem umożliwia jego otwieranie bez użycia rąk. Wystarczy przesunąć stopę pod zderzakiem, pokrywa otworzy się sama.
Hayonmainslibres2_17K57_597X500

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

Navigation-connectée-Nouveau-C4-Picasso.jpg

Citroën C4 SpaceTourer jest wyposażony w 7” wielofunkcyjny ekran dotykowy z nowym interfejsem i wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości (podobnej do smartfonów najnowszej generacji). Charakterystycznym elementem wyposażenia tego minivana jest dodatkowy, niezależny 12'' ekran oraz nowy system nawigacyjny Citroën Connect Navi.

CITROËN CONNECT NAVI

Citroën Connect Navi dostarcza kierowcy wielu informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Interfejs nowej generacji pozwala na powiększanie i zmniejszanie obrazu za pomocą dwóch palców (jak w iPad). Mapy zostały udoskonalone, aby skuteczniej prowadzić kierowcę do celu.

System wykorzystuje polecenia głosowe, aby maksymalnie podnieść bezpieczeństwo jazdy.

520x293_C4_Picasso_Connect_Nav.jpg

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE

AKTYWNY TEMPOMAT Z FUNKCJĄ ZATRZYMANIA

747x322_C4_Picasso_régulateur-vitesse-adaptatif.jpg

System wykorzystuje czujniki, które wykrywają pojazdy jadące z przodu i automatycznie utrzymuje bezpieczny, ustawiony przez kierowcę dystans. Używa w tym celu przyspieszenia i hamulca. Gdy zajdzie taka potrzeba, system wyhamowuje samochód aż do całkowitego zatrzymania. Tempomat jest aktywny w zakresie 30 − 180 km/h.  

SYSTEM KONTROLI UWAGI KIEROWCY

747x322_C4_Picasso_alerte-attention-conducteur.jpg

System monitoruje zachowanie kierowcy i wykrywa oznaki senności. Działa dwufazowo − początkowo włącza się sygnał dźwiękowy i komunikat "uważaj”. W następnej kolejności jest aktywowany głośniejszy alarm i wyświetla się komunikat "zrób przerwę". System nie przejmuje kontroli nad samochodem.  

essence2019_18k47_747x400.310727.75

System jest pomocny w sytuacji senności lub chwilowej dekoncentracji kierowcy. Kamera zamontowana na szczycie przedniej szyby wykrywa linie oddzielające pasy i koryguje tor jazdy samochodu, gdy samochód bez włączonego kierunkowskazu opuści pas drogi. 

278x120

Gdy system wykryje pojazd znajdujący się w martwym polu, ostrzega kierowcę za pomocą specjalnych diod w lusterkach zewnętrznych. Jest aktywny przy prędkościach powyżej 12 km/h. Gdy kierowca przy włączonym kierunkowskazie zacznie zjeżdżać na pojazd znajdujący się w martwym polu, system skontruje kierownicę aby uniknąć kolizji.  

1

Gdy kamera zamontowana na szczycie przedniej szyby rozpozna obiekty znajdujące się przed samochodem (inne samochody jadące w tym samym kierunku lub stojące w miejscu), a kierowca nie zareaguje, system automatycznie wyhamuje samochód aby uniknąć zderzenia. Układ jest aktywny od 5 km/h do prędkości maksymalnej, może być wyłączony przez kierowcę. 

747x322_2

System rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości i informuje kierowcę, który może dostosować do nich ustawienia tempomatu. System jest aktywny w pełnym zakresie prędkości. 

747x322_4jpg

System ostrzega kierowcę, gdy wykryje ryzyko kolizji z samochodem znajdującym się z przodu. Jest aktywny od prędkości 30 km/h. Czujniki z przodu samochodu wykrywają inne pojazdy, poruszające się w tym samym kierunku. System nie reaguje na obiekty stałe, może być aktywowany lub wyłączany za pośrednictwem ekranu dotykowego.

SILNIKI DIESLA BlueHDi: NAJLEPSZE W SWOJEJ KATEGORII!

EAT8_AP308_2017_054_747X400

Silniki DIESLA BlueHDi w Citroënie C4 SpaceTourer i Grand C4 SpaceTourer to ekonomiczne jednostki o niskim spalaniu i emisji CO2. Wersja 1.5 BlueHDI 130 S&S EAT8 to najlepsza propozycja w segmencie, z emisją CO2 174,78 i zużyciem paliwa od 4,912 do 7,46l/100 km.

SILNIKI BENZYNOWE PURETECH

Essence2019_18K47_747X400

Citroën C4 SpaceTourer może zostać wyprodukowany w wersji 1.2 PureTech 130 S&S EAT8. Łączy ona doskonały silnik benzynowy z wydajną skrzynią automatyczną EAT8, zapewniającą płynną, delikatną zmianę biegów i gwarantującą prawdziwą przyjemność z jazdy. 

JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA SPALIN (1) W TWOIM SAMOCHODZIE?

W trosce o rzetelną informację, Citroën, marka Grupy PSA, oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

(1)  Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN) 

C4-et-Grand-C4-Pic.239884

ODKRYJ CITROËNA GRAND C4 SPACETOURER

Citroën Grand C4 Spacetourer to nowoczesny, innowacyjny 7-miejscowy minivan, przełamujący schematy dzięki zaawansowanej technologii inteligentnych systemów wspomagających prowadzenie, wyjątkowym wrażeniom z jazdy, szczególnemu podejściu do komfortu.
Top