Przekierowanie nastąpi za sekund

POZNAJ GO W 5 MATERIAŁACH VIDEO!

Grand C4 SpaceTourer został zaprojektowany z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego know-how Marki. To nowoczesny oraz innowacyjny, siedmiomiejscowy minivan, który idzie z duchem czasu i wyznacza nowe standardy w segmencie. Inteligentne systemy wspomagające prowadzenie, niezrównana przyjemność z jazdy, kompleksowe rozwiązania w zakresie komfortu (program CITROËN ADVANCED COMFORT®) i wyjątkowa wydajność: poznaj wszystkie innowacje w pięciu materiałach video! 

PROŚBA O OFERTĘ

DESIGN

Design2019_CL.19.007.019_1500X500.311117

Jak połączyć rodzinny charakter z przyjemnością z jazdy? Citroën Grand C4 SpaceTourer rozwiązuje ten problem! Nową wersję popularnego, siedmiomiejscowego minivana wyróżnia niepowtarzalny design, który zrywa ze stylistyką poprzednich generacji. Samochód zdobi nowe logo, design przodu jest charakterystyczny dla najnowszych modeli Marki.

WYMIARY Grand C4 SpaceTourer

Długość

4438 mm

Szerokość

1826 mm

Wysokość

1610 mm

Objętość bagażnika

537000 l

PRZÓD

227268

Stylowy przód Citroëna Grand C4 SpaceTourer łączy dynamiczny charakter z luksusowymi akcentami. Jego wygląd definiuje typowa dla języka stylistycznego Marki trójpoziomowa identyfikacja świetlna. Podobnie jak w poprzedniej wersji, logo płynnie przechodzi w listwy kryjące światła LED do jazdy dziennej.  

RELINGI DACHOWE

747x322_barres_toit_Grand_C4_Picasso.jpg

Relingi Citroëna Grand C4 SpaceTourer są polakierowane w kolorze Silver Grey. Ten charakterystyczny element ma efektowny styl i podkreśla elegancką sylwetkę samochodu.  

TYLNE LAMPY Z EFEKTEM 3D

FeuxAR7places_747X322

Lampy tylne mają jeszcze bardziej hipnotyzujący wygląd! Klosze z efektem 3D są standardowym wyposażeniem Citroëna Grand C4 SpaceTourer. Ich zaawansowany technologicznie design wywołuje efekt głębi dzięki niekończącym się refleksom świetlnym.  

17'' OBRĘCZE KÓŁ

Tranche-3_2.jpg

Diamentowane ramiona obręczy aluminiowych są polakierowane na czarno.

LOGO NA POKRYWIE BAGAŻNIKA

ChevronsAR2019_18K22_747X322

Polakierowane na czarno tylne szewrony mają chromowaną obwódkę. Podkreślają prestiżowy charakter i nowoczesny design tego siedmiomiejscowego minivana. Element ten po raz pierwszy pojawił się W Citroënie C4 Cactus.

1 MINIVAN, 4 KLIMATY WNĘTRZA

WYKOŃCZENIE STANDARDOWE

WYKOŃCZENIE WILD BLUE

WYKOŃCZENIE DUNE BEIGE

WYKOŃCZENIE HYPE GREY

To funkcjonalne wykończenie podkreśla praktyczność i wysoką jakość materiałów użytych we wnętrzu Citroëna Grand C4 SpaceTourer. Tapicerka Milazzo Grey doskonale harmonizuje z designem deski rozdzielczej. 

calodras.jpg
bleu_terpa_prusse.jpg

Jeżeli lubisz otwartą, nieograniczoną przestrzeń, wykończenie Wild Blue jest stworzone dla Ciebie. Wersja ta podkreśla modułowość wnętrza i jest idealna dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Skorzystaj atutów kabiny Citroëna Grand C4 SpaceTourer, takich jak przesuwane siedzenia w drugim rzędzie czy składane oparcie fotela pasażera.  

Wykończenie Dune Beige jest jasne i przyjazne. Obszerne fotele z funkcją masażu to gwarancja komfortu na najwyższym poziomie. Ciesz się wyjątkowo miękką tapicerką Yatago Grey i aromatami, które uwalnia rozpylacz zapachów.

yatago.jpg
mi-cuir.jpg

Wykończenie Hype Grey wyróżnia częściowo skórzana tapicerka, Pakiet Lounge i Pakiet Kids. To zapowiedź podróżowania w komforcie najwyższej próby. 

WYGODA

1500x500_C4_Picasso_Bien-etre-v2.jpg

Dzięki temu minivanowi Citroën udowadnia, że jest mistrzem w projektowaniu samochodów oferujących najwyższy komfort. Citroën Grand C4 SpaceTourer zaprasza do wspólnej podróży z rodziną lub przyjaciółmi, podczas której pasażerowie będą mogli cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z jazdy i funkcjonalnym, poprawiającym nastrój wyposażeniem. 

PAKIET LOUNGE. KOMFORT ABSOLUTNY

747x322_sièges-confort.jpg

Przestronne, przyjazne wnętrze Citroëna Grand C4 SpaceTourer jest wypełnione naturalnym światłem. W zależności od wersji samochód można wyposażyć w Pakiet Lounge, w którego skład wchodzą:
- fotele przednie z funkcją masażu,
- fotel pasażera o podwyższonym komforcie, wyposażony w podnóżek umożliwiający wyprostowanie nóg podczas podróży.

Przednie fotele są wyposażone w zagłówki, które można ustawić w trzech pozycjach. Uzupełniają je regulowane poduszki na wysokości uszu, stabilnie podtrzymujące głowę. Projektanci nie zapomnieli o niczym − w tylnym rzędzie zamontowano specjalne lampki do czytania. Pakiet Lounge jest dostępny w wykończeniach Dune Beige i Hype Grey.

WYSELEKCJONOWANE MATERIAŁY

747x322_matières.jpg

Wyselekcjonowane, przyjemnie wyglądające materiały wykończeniowe tworzą przyjazną atmosferę we wnętrzu. Deska rozdzielcza i panele drzwi Citroëna Grand C4 SpaceTourer są miękkie w dotyku. Klienci konfigurując wnętrze samochodu mogą wybierać spośród wielu tkanin i skórzanych tapicerek. 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Citroën stworzył program, który wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu. CITROËN ADVANCED COMFORT ® to pakiet innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie, inteligentnych rozwiązań, dbających o dobre samopoczucie i wygodę pasażerów. Twórcy programu zdefiniowali cztery główne płaszczyzny jego rozwoju: miejsca kontaktu dotykowego oraz poziom hałasu, przestronność wnętrza oraz jego wszechstronność, harmonizacja atmosfery wnętrza oraz intuicyjna, użyteczna technologia.
Tranche-5.jpg
Habitabilite2_18K6_1500X720.276266.70

PRZESTRONNE WNĘTRZE

Potrzebujesz nieograniczonej przestrzeni? Citroën Grand C4 SpaceTourer został zaprojektowany, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, szukających idealnego połączenia przestronności i modułowości. Siedzenia w 2 rzędzie składają się, tworząc idealnie płaską podłogę. Oparcie fotela pasażera można opuścić i przewozić przedmioty o długości przekraczającej 2,5 m. Gdy rodzina się powiększy, wystarczy rozłożyć siedzenia.

POJEMNY BAGAŻNIK I AUTOMATYCZNIE STEROWANA POKRYWA BAGAŻNIKA

Kolejny atut Citroëna Grand C4 SpaceTourer to jego bagażnik. Szeroka pokrywa wygląda solidnie i świadczy o wszechstronności wnętrza. Dostęp do przestronnego bagażnika jest bardzo łatwy. Po przesunięciu siedzeń w drugim rzędzie do przodu jego pojemność rośnie z 645 l do 704 l. Pokrywa dużego i funkcjonalnego bagażnika Citroëna Grand C4 SpaceTourer może być sterowana automatycznie. Ta innowacyjna funkcja umożliwia jego otwieranie bez użycia rąk dzięki czujnikom zamontowanym pod zderzakiem. Wystarczy przesunąć pod nim stopę, a pokrywa otworzy się sama.
597x597_coffre_Grand_C4_Picasso.jpg

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

Navigation-connectée-Nouveau-C4-Picasso.jpg

Citroën Grand C4 SpaceTourer jest wyposażony w 7” wielofunkcyjny ekran dotykowy z nowym interfejsem i wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości (podobnej do smartfonów najnowszej generacji). Charakterystycznym elementem wyposażenia tego minivana jest dodatkowy, niezależny 12'' ekran oraz nowy system nawigacyjny Citroën Connect Navi.

CITROËN CONNECT NAVI

Citroën Connect Navi dostarcza kierowcy wielu informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Interfejs nowej generacji pozwala na powiększanie i zmniejszanie obrazu za pomocą dwóch palców. Mapy zostały udoskonalone, aby skuteczniej prowadzić kierowcę do celu.

System wykorzystuje polecenia głosowe, aby maksymalnie podnieść bezpieczeństwo jazdy.

520x293_C4_Picasso_Connect_Nav.jpg

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE

AKTYWNY TEMPOMAT Z FUNKCJĄ ZATRZYMANIA

747x322_C4_Picasso_régulateur-vitesse-adaptatif.jpg

System wykorzystuje czujniki, które wykrywają pojazdy jadące z przodu i automatycznie utrzymuje bezpieczny, ustawiony przez kierowcę dystans. Używa w tym celu przyspieszenia i hamulca. Gdy zajdzie taka potrzeba, system wyhamowuje samochód aż do całkowitego zatrzymania. Tempomat jest aktywny w zakresie 30 − 180 km/h.  

SYSTEM KONTROLI UWAGI KIEROWCY

747x322_C4_Picasso_alerte-attention-conducteur.jpg

System monitoruje zachowanie kierowcy i wykrywa oznaki senności. Działa dwufazowo − początkowo włącza się sygnał dźwiękowy i komunikat "uważaj”. W następnej kolejności jest aktywowany głośniejszy alarm i wyświetla się komunikat "zrób przerwę". System nie przejmuje kontroli nad samochodem.  

Tranche-9_3.jpg

System jest pomocny w sytuacji senności lub chwilowej dekoncentracji kierowcy. Kamera zamontowana na szczycie przedniej szyby wykrywa linie oddzielające pasy i koryguje tor jazdy samochodu, gdy samochód bez włączonego kierunkowskazu opuści pas drogi. 

747x322_SAM.jpg

Gdy system wykryje pojazd znajdujący się w martwym polu, ostrzega kierowcę za pomocą specjalnych diod w lusterkach zewnętrznych. Jest aktywny przy prędkościach powyżej 12 km/h. Gdy kierowca przy włączonym kierunkowskazie zacznie zjeżdżać na pojazd znajdujący się w martwym polu, system skontruje kierownicę aby uniknąć kolizji.  

747x322_Active-Safety-Break_Grand_C4_Picasso.jpg

Gdy kamera zamontowana na szczycie przedniej szyby rozpozna obiekty znajdujące się przed samochodem (inne samochody jadące w tym samym kierunku lub stojące w miejscu), a kierowca nie zareaguje, system automatycznie wyhamuje samochód aby uniknąć zderzenia. Układ jest aktywny od 5 km/h do prędkości maksymalnej, może być wyłączony przez kierowcę. 

747x322_Panneaux_Vitesse_Grand_C4_Picasso.jpg

System rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości i informuje kierowcę, który może dostosować do nich ustawienia tempomatu. System jest aktywny w pełnym zakresie prędkości. 

grand

System ostrzega kierowcę, gdy wykryje ryzyko kolizji z samochodem znajdującym się z przodu. Jest aktywny od prędkości 30 km/h. Czujniki z przodu samochodu wykrywają inne pojazdy, poruszające się w tym samym kierunku. System nie reaguje na obiekty stałe, może być aktywowany lub wyłączany za pośrednictwem ekranu dotykowego.

SILNIKI DIESLA BlueHDi: NAJLEPSZE W SWOJEJ KATEGORII!

EAT8_AP308_2017_054_747X400

Silniki DIESLA BlueHDi w Citroënie Grand C4 SpaceTourer to ekonomiczne jednostki o niskim spalaniu i emisji CO2. Wersja 2.0 BlueHDi 160 S&S EAT8 to najlepsza propozycja w segmencie, z emisją od 127 g/km CO2 i zużyciem paliwa na poziomie 4,8 l/100 km.

SILNIKI BENZYNOWE PURETECH

Essence2019_18K47_747X400

Citroën Grand C4 SpaceTourer występuje również w wersji 1.2 PureTech 130 S&S EAT8. Łączy ona doskonały silnik benzynowy z wydajną skrzynią automatyczną EAT8, zapewniającą płynną, delikatną zmianę biegów i gwarantującą prawdziwą przyjemność z jazdy. 

JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA SPALIN (1) W TWOIM SAMOCHODZIE?

W trosce o rzetelną informację, Citroën, marka Grupy PSA, oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

(1)  Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN) 

C4 et Grand C4 Pic

ODKRYJ CITROËNA C4 SPACETOURER - 5 miejsc

Citroën C4 SpaceTourer łączy to, co z pozoru niemożliwe − funkcjonalność samochodu rodzinnego z przyjemnością z jazdy. Nowa, pięciomiejscowa wersja bazuje na wyjątkowym designie i praktycznych rozwiązaniach, takich jak bagażnik o pojemności 537 litrów.

BĄDŹ OSZCZĘDNY Z SIMPLYDRIVE!

Podążając za potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy dla nowych modeli marki Citroën specjalny program finansowy Citroën SimplyDrive z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu.

 

3 SPOSOBY ZAKOŃCZENIA UMOWY:

    Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy, ostatnią ratę pożyczki (lub wartość wykupu w przypadku leasingu) spłaca za Klienta Citroën Polska, jest to gwarantowany odkup pojazdu
    Jednorazowa spłata ostatniej raty (lub wartości wykupu w przypadku leasingu)
    Rozłożenie ostatniej raty (lub wartości wykupu w leasingu) na miesięczne płatności

750x423-simplydrive-gc4s

MINIATURY C4 SPACETOURER

Uzupełnij swoją kolekcję miniatur o jeden z najważniejszych modeli − Citroëna C4 SpaceTourer. To prawdziwa legenda wśród współczesnych modeli, która zasługuje na to, aby ją uwiecznić. Miniatura jest dostępna w skali 1/43 i w rozmiarze 3 cale.

858_690_citroen-c4-picasso-2016-3-inches
Top