Przekierowanie nastąpi za sekund

NOWY CITROËN BERLINGO W PROGRAMIE SIMPLYDRIVE

1250x400_berlingo

.

PROŚBA O OFERTĘ


NOWY CITROËN BERLINGO

Już w sprzedaży

W 1996 roku Citroën zrewolucjonizował rynek, wprowadzając do sprzedaży Berlingo – pierwszy model z segmentu kombivanów. Obecnie Marka prezentuje Nowego Citroëna Berlingo, który zyskał na nowoczesności, zachowując wszystkie zalety dotychczasowych wersji. Design, a także modułowy, funkcjonalny charakter Nowego Citroëna Berlingo osiągnęły śmiały, bardziej innowacyjny wymiar.

NOWA WIZJA SAMOCHODU REKREACYJNEGO

-

Nowy Citroën Berlingo to przestronny i komfortowy samochód, który możesz personalizować zgodnie z potrzebami. Wyróżnia się na tle konkurencji dzięki wielu atutom: rekordowej przestrzeni w kabinie, wyjątkowej modułowości, którą zapewniają trzy indywidualne, składane fotele w drugim rzędzie, liczne schowki oraz wielofunkcyjny dach Modutop® nowej generacji. Klient ma możliwość wyboru spośród szerokiej gamy kolorów, materiałów oraz wersji wykończenia wnętrza.   

DESIGN

KULTOWY KOMBIVAN

273916

Wyrazisty, śmiały charakter, pełna energii sylwetka, stylowe panele Airbump® i barwne wstawki: Nowy Citroën Berlingo to kultowy kombivan.

Atrakcyjne linie nadwozia Nowego Citroëna Berlingo są wyrazem siły i innowacyjności. Ten nowoczesny, zachęcający do aktywności samochód jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia: standardowej M o długości 4,40 m oraz przedłużonej XL (4,75 m).

Obie wersje są dostępne w konfiguracji 5- i 7-osobowej.

Przód Nowego Citroëna Berlingo utrzymany jest w stylu pełnym ekspresji: wyższa i bardziej zwarta maska silnika, charakterystyczny pas przedni z dwupoziomowym układem świateł i przednia szyba, zapewniająca więcej światła i przestrzeni we wnętrzu.

Nadwozie zdobią relingi dachowe i panele Airbump®, które podkreślają silny, pełen energii charakter samochodu i zapobiegają uszkodzeniom nadwozia w codziennej eksploatacji.

DESIGN I KOLOR : WYRAZISTY CHARAKTER

Paleta kolorów nadwozia Nowego Citroëna Berlingo jest bardzo bogata: Sable, Aqua Green, Gris Artense, Gris Platinium, Noir Onyx, Deep Blue, Rouge Ardent i Blanc Banquise.

Uzupełniają ją pakiety Look i wstawki w kolorach Blanc lub Orange wokół reflektorów przeciwmgłowych i na panelach bocznych.
W kabinie Nowego Citroëna Berlingo przyciąga wzrok stylowa, oszczędna w formie deska rozdzielcza, wyposażona w liczne, pomysłowe schowki. Podwyższona pozycja za kierownicą gwarantuje odpowiedni komfort prowadzenia.
Wnętrze wersji XTR wyróżnia się tapicerką Linme Green, ze wstawką w kolorze Orange na oparciach foteli.

 

273918

EWOLUCJA NOWEGO CITROËNA BERLINGO

-

Nowy Citroën Berlingo jest jeszcze większy i bardziej modułowy od swoich poprzedników. 

CITROEN ADVANCED COMFORT®

ZAAWANSOWANY KOMFORT I DOSKONAŁE SAMOPOCZUCIE

VISUEL-4-K9-200-X-141

Nowy Citroën Berlingo wpisuje się w ramy programu Citroën Advanced Comfort®. Każda podróż może być czasem relaksu, a wygodne fotele, zawieszenie amortyzujące nierówności nawierzchni i wysokiej klasy izolacja akustyczna zapewniają optymalny komfort jazdy.
Duża powierzchnia przeszklona w Nowym Citroënie Berlingo zapewnia doskonałą widoczność otoczenia samochodu i pozwala cieszyć się wnętrzem pełnym naturalnego światła. Dodatkowo doświetla je przeszklony dach panoramiczny, wyposażony w elektrycznie sterowaną roletę.

PRZEMYŚLANE SCHOWKI I NIEOGRANICZONA PRZESTRZEŃ

VISUEL-5-K9-200-X-141

Nowy Citroën Berlingo to samochód praktyczny w każdym wymiarze. Doskonały dostęp do wnętrza zapewniają przesuwne drzwi boczne z każdej strony oraz otwierana tylna szyba.

Dzięki składanym siedzeniom Nowy Citroën Berlingo wyznacza nowy standard komfortu i modułowości. Bagażnik już w wersji M ma imponującą pojemność 775 l, która rośnie do 1.050 l w wersji XL.

We wnętrzu Nowego Citroëna Berlingo pasażerowie mogą korzystać z wielu starannie przemyślanych, obszernych schowków o łącznej pojemności 186 litrów, w tym ze schowków systemu Modutop® o pojemności 92 litrów.

Długość

mm

Szerokość

mm

Wysokość

mm

Objętość bagażnika

l


Liczba miejsc

Masa całkowita

KG

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

19 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Beztroska jazda…
650x500-New-Berlingo-Couple.jpg


Nowego Citroëna Berlingo wyposażono w bogaty zestaw nowoczesnych i użytecznych rozwiązań, ułatwiających codzienne życie.
Najnowsze dostępne technologie gwarantują większy komfort, łatwą eksploatację i wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy.

...bezpieczeństwo dzięki 19 systemom wspomagającym prowadzenie…
650x500-New-Berlingo-Sable-Route.jpg

Alarm niezamierzonego przekroczenia linii, system kontroli uwagi kierowcy, system kontroli martwego pola, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, system automatycznego hamowania, kamera cofania z funkcją Top Rear Vision. 

... i stały dostęp do multimediów dzięki 8” ekranowi dotykowemu.
650x500-New-Berlingo-Mirror-Screen.jpg

Ekran dotykowy 8" i cztery systemy łączności: Mirror Screen, Citroën Connect Navi, Citroën Connect Box i indukcyjna ładowarka do smartfona zapewniają łączność pomiędzy światem urządzeń cyfrowych a samochodem.

SILNIKI

273955

Zastosowanie nowego wariantu platformy i wydajnych, a jednocześnie przyjaznych dla środowiska silników najnowszej generacji to gwarancja doskonałych właściwości jezdnych Nowego Citroëna Berlingo.

Gama silników składa się z jednostek DIESLA i benzynowych, sprawdzających się zarówno podczas jazdy w mieście, jak i poza nim. Silniki te zapewniają rewelacyjne osiągi przy zachowaniu ograniczonej emisji zanieczyszczeń.

Nowy Citroën Berlingo będzie również dostępny z ośmioprzełożeniową, automatyczną skrzynią biegów (EAT8), zapewniającą niezrównany komfort prowadzenia.

Silniki benzynowe z gamy PureTech:
Silnik PureTech S&S o pojemności 1,2 litra i mocy 110 KM z manualną 6-przełożeniową skrzynią biegów lub 130 KM z automatyczną skrzynią biegów EAT8 (dostępny w drugiej połowie 2019)
Silniki DIESLA z gamy BlueHDi:
Silnik BlueHDi S&S o pojemności 1,5 litra i mocy 75 KM, 100 KM lub 130 KM z manualną 5 lub 6-przełożeniową skrzynią biegów lub automatyczną EAT8

JAKIE JEST ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA SPALIN (1) W TWOIM SAMOCHODZIE?

W trosce o rzetelną informację, Citroën, marka Grupy PSA, oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

(1)  Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN) 

BĄDŹ OSZCZĘDNY Z SIMPLYDRIVE!

Podążając za potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy dla nowych modeli marki Citroën specjalny program finansowy Citroën SimplyDrive z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu.

 

3 SPOSOBY ZAKOŃCZENIA UMOWY:

    Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy, ostatnią ratę pożyczki (lub wartość wykupu w przypadku leasingu) spłaca za Klienta Citroën Polska, jest to gwarantowany odkup pojazdu
    Jednorazowa spłata ostatniej raty (lub wartości wykupu w przypadku leasingu)
    Rozłożenie ostatniej raty (lub wartości wykupu w leasingu) na miesięczne płatności

750x423-simplydrive-berli
Tranche miniature Berlingo

Mianitury Nowego Citroën Berlingo

Mianitury Nowego Citroën Berlingo

Poszerz swoją kolekcję miniaturek o kultowy samochód rodzinny! Odkryj nowego Citroëna Berlingo w skali 1/64. Dostępny w 4 kolorach: beżowym, zielonym, szarym i niebieskim. Od 5,00 €.
Top