SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

DESIGN

1500x646_Design.jpg

Podobnie jak pozostałe wersje CITROËNA SpaceTourer, CITROËN SpaceTourer Business to samochód o płynnej, harmonijnej linii nadwozia, emanujący siłą i dający poczucie bezpieczeństwa.

Optymalna konstrukcja i skrócony rozstaw osi zapewniają ergonomiczne proporcje i niezwykle wygodne wnętrze.

STYLOWY, A ZARAZEM FUNKCJONALNY

Stylowy i funkcjonalny wygląd tyłu podkreśla duża pokrywa bagażnika, zapowiadająca niezwykle przestronne wnętrze i nasuwająca myśli o dalekich wyprawach. Mocny i elegancki, CITROËN SpaceTourer Business doskonale wpisuje się w nowoczesną, swobodną wizję podróży i jest niezawodnym partnerem biznesowym.

700x394_SpaceTourer_exter.jpg

POTWIERDZONE: ZGODNY Z TWOIMI POTRZEBAMI ZAWODOWYMI

700x394_SpaceTourer_typologie_clients.jpg

Jesteś prywatnym przewoźnikiem, taksówkarzem, masz flotę przeznaczoną dla klientów hotelowych? Możesz dostosować CITROËNA SpaceTourer do swoich potrzeb i do oczekiwań Twoich klientów! Niezwykle modułowa konstrukcja wersji Business pozwala dopasować samochód do charakteru Twojej pracy.

OD 5 DO 9 MIEJSC: ZGODNIE Z TWOIMI POTRZEBAMI!

SpaceTourer-B2B-Places

CITROËN SpaceTourer Business jest dostępny w trzech wariantach długości: XS (4,60 m), M (4,95 m), XL (5,30 m) i mieści od pięciu do dziewięciu osób. Można z łatwością dostosować jego wnętrze do swoich potrzeb, korzystając z udogodnień modułowej kabiny i licznych wersji wyposażenia. Wybierz najdogodniejszą dla siebie wersję CITROËNA SpaceTourer!

DOBRE SAMOPOCZUCIE

V2_1500x646_Bien-etre-.jpg

Każdy pasażer dysponuje odpowiednią przestrzenią w przyjaznym, sprzyjającym relaksowi wnętrzu. To główny atut CITROËNA SpaceTourer w wersji Business. Samochód zaprojektowano, biorąc pod uwagę potrzeby różnych grup klientów, starając się zapewnić wygodną podróż zarówno turystom jadącym na dworzec, jak i ekipom sportowców!

PRZESTRONNY I ŁATWO DOSTĘPNY

Wnętrze  CITROËNA SpaceTourer Business jest przestronne i łatwo dostępne. Swobodny dostęp do trzeciego rzędu siedzisk umożliwiają funkcjonalne rozwiązania, takie jak szeroko otwierające się przesuwne drzwi boczne (aż do 0,93 cm, zależnie od wybranej wersji). Kabina wyróżnia się wysoką jakością wykończenia, na pasażerów czekają komfortowe fotele pokryte delikatną, przyjemną w dotyku tapicerką.

700x394_SpaceTourer_Inter_Business_Lounge-v2.jpg

FUNKCJONALNE DETALE

747x322_SpaceTourer_Détail.jpg

Nie zapomniano o potrzebach pasażerów, wprowadzając liczne praktyczne szczegóły wyposażenia: składane stoliki w oparciach foteli, rolety przeciwsłoneczne, gniazda 12 V i 220 V, uchwyt na telefon komórkowy.

SCHOWKI

747x322_SpaceTourer_rangements.jpg

We wnętrzu rozmieszczono liczne schowki, mające do 74 l pojemności. Na desce rozdzielczej dolny, zamykamy schowek wyposażony jest w gniazda jack, 12 V i USB, a górny może być opcjonalnie oświetlony i klimatyzowany. Po obu stronach deski rozdzielczej zamontowano uchwyty na kubki, w jej centralnej części pozostawiono dużą wnękę, a na drzwiach umieszczono pojemne kieszenie, mogące pomieścić 1,5-litrowe butelki.

 

BAGAŻNIK

747x322_SpaceTourer_Coffrejpg.jpg

Wnętrze ma wyjątkowo modułowy charakter dzięki fotelom, które można przesuwać i składać, co pozwala uzyskać większą objętość użytkową bagażnika (do 2932 l w pięcioosobowej wersji XL). 

AUTOMATYCZNIE OTWIERANE DRZWI

SpaceTourer-ADML

Automatycznie przesuwne drzwi boczne, otwierane bez użycia rąk to jedyna tego rodzaju oferta w tym segmencie rynku. Ułatwiają dostęp do samochodu, gdy obie ręce mamy zajęte. Wystarczy ruch stopą w odpowiednim miejscu, pod narożnikiem tylnego zderzaka, aby drzwi po stronie, po której się znajdujemy, odblokowały się i odsunęły. Drzwi przesuwne mogą być elektrycznie zdalnie sterowane, co jest niezwykłym ułatwieniem dla kierowcy: może otwierać i zamykać drzwi, uruchamiając je ze swojego stanowiska prowadzenia, dzięki czemu pasażerowie nie muszą nimi manipulować.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

SpaceTourer-B2B-Conso

CITROËN SpaceTourer został wyposażony w wysokoprężne silniki BlueHDi najnowszej generacji. Dzięki ich specyficznym cechom, a także aerodynamicznej linii nadwozia (lżejszego o 100-300 kg w porównaniu z innymi samochodami o podobnej mocy z tego segmentu) CITROËN SpaceTourer odznacza się najniższym zużyciem paliwa i emisją CO2 w segmencie. Silniki gwarantujące oszczędne zużycie paliwa, a także rzadsze przeglądy okresowe (zaplanowane co 40 tysięcy kilometrów lub co dwa lata) to niższe koszty użytkowania.

NISKIE ZUŻYCIE PALIWA

520x293_Conso.jpg

Wyniki testów nie pozostawiają żadnych wątpliwości: CITROËN SpaceTourer to najniższe zużycie paliwa w segmencie (Best In Class): 5,1 l/100 km, przy emisji CO2 wynoszącej tylko 133 g/km (w trybie mieszanym, w wersji z silnikiem BlueHDi 115 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach).

520x293_Emissions.jpg

Zużycie paliwa i poziom emisji CO2 (w wersji długości XS) dla poszczególnych silników Diesla dostępnych w nowym CITROËNIE SpaceTourer:

– 1.6 BlueHDi 95 z manualną skrzynią biegów: 5,5 l/100 km i 144 g CO2/km

– 1.6 BlueHDi 95 S&S ze zautomatyzowaną skrzynią biegów ETG6: 5,2 l/100 km i 135 g CO2/km

– 1.6 BlueHDi 115 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach: 5,1 l/100 km i 133 g CO2/km

– 2.0 BlueHDi 150 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach: 5,3 l/100 km i 139 g CO2/km

– 2.0 BlueHDi 180 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT6: 5,8 l/100 km i 151 g CO2/km.

Top