Przekierowanie nastąpi za sekund

SpaceTourer Business Lounge

  • Cena na miesiąc
  • Cena przy płatności z góry

Prezentowana wersja Już od 194500 BRUTTO /miesiąc

Już od 194500 BRUTTO /miesiąc

Prezentujemy ci nadwozie SpaceTourer Business Lounge. Możesz wybrać inne nadwozie.

5 Dostępne nadwozia

OPIS:
Citroën SpaceTourer Business (długość XS, 4,60m) najbardziej kompaktowy Van w segmencie. Idealny dla profesjonalistów zawodowo zajmujących się przewozem osób (hotele, lotniska, taxi). Ten nowoczesny minibus wyróżnia się łagodną linią nadwozia i optymalną modułowością
OPIS:
Citroën SpaceTourer Business (długość M, 4,95m) jest idealny dla profesjonalistów zawodowo zajmujących się przewozem osób (hotele, lotniska, taxi). Ten nowoczesny minibus wyróżnia się łagodną linią nadwozia i optymalną modułowością.
OPIS:
Citroën SpaceTourer Business długość XL (5,30 m) najdłuższa wersja w gamie Spacetourer. Jego designe podkreśla przestronność, bezpieczeństwo, niezawodność.
OPIS:
Z Citroënem SpaceTourer Business Lounge w wersji M (4,95 m), podróżujesz w pierwszej klasie ! Ten elegancki minibus oferuje Twoim klientom nie tylko prestiż ale również pełną dyskrecję dzięki mocno przyciemnianym szybom.
OPIS:
Citroën SpaceTourer Business Lounge wersja XL (5,30 m) sześcio- lub siedmiomiejscowy minibus idealny do przewozu klientów VIP. Najdłuższa wersja w gamie SpaceTourer Business Lounge, elegancka i nowoczesna.
Przedstawione zdjęcie samochodu ma charakter przykładowy i może nie odpowiadać konfigurowanej wersji.

Informacje zawarte w Konfiguratorze nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Citroën dokłada wszelkich starań, aby Konfigurator przedstawiał aktualną gamę produktów. Niemniej jednak zachęcamy Państwa do kontaktu z autoryzowanymi dystrybutorami w celu potwierdzenia uzyskanych danych. Indywidualne uzgodnienie właściwości pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży. Cena staje się elementem umowy z konsumentem w chwili indywidualnego ustalania treści tej umowy. Korzystanie z Konfiguratora oznacza akceptację niniejszych warunków.

Top