Przekierowanie nastąpi za sekund

Omijaj stacje benzynowe, zapomnij o hałasie i zanieczyszczeniu środowiska. Pomyśl o ekologii. Wybierz czystą energię samochodów z napędem elektrycznym z gamy CITROËNA. Mały miejski samochód, kabriolet elektryczny, samochód dostawczy, zaprojektowany z myślą o ruchu po mieście... Zwróć uwagę na liczne zalety samochodów z napędem elektrycznym: niewielkie wymiary, szybkie doładowanie akumulatorów, zasięg pozwalający swobodnie pokonywać codzienne trasy... To prawdziwa kwintesencja nowoczesnej technologii i kreatywności, pozwalająca już dziś odpowiedzieć na wyzwania, jakie niesie przyszłość.

Elektryczny układ napędowy

Moteur electrique voiture citroen

 

Ciesz się wyjątkowym komfortem jazdy dzięki układowi Full Electric. Samochód z napędem elektrycznym jest cichy i zwinny w manewrach, zarówno w czasie jazdy po mieście jak i poza jego granicami. Przy prędkości maksymalnej do 130 km/h samochód elektryczny doskonale sprawdzi się w mieście, a zasięg wynoszący od 150 do 170 km (w zależności od modelu) pozwala spokojnie planować także dalsze wyjazdy. Akumulatory z napędu elektrycznego objęte są 8-letnią gwarancją CITROËNA, z limitem przebiegu do 100 000 km.

 

Łatwe doładowanie

rechargement-voiture-electrique.jpg

 

Akumulatory Twojego CITROËNA z napędem elektrycznym można szybko doładować w powszechnie dostępnych stacjach ładujących. Można w tym celu wykorzystać także domowe gniazdko elektryczne 230 V. Samochód ładuje się też podczas jazdy, dzięki zamianie energii kinetycznej na elektryczną przy hamowaniu i przyspieszaniu. To wyjątkowo proste, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie.

 

Elegancki design

1500x646_eletric-gamme.jpg
CITROËN oferuje szeroką gamę samochodów z napędem elektrycznym, od małego, energicznego samochodu miejskiego, aż po model dostawczy, wygodny i modułowy, dostosowany do potrzeb profesjonalistów. Docenisz minimalistyczny, miejski design CITROËNA C-Zero, awangardowego i ekologicznego samochodu miejskiego. W gamie samochodów dostawczych CITROËN Berlingo z napędem elektrycznym zaskoczy Cię harmonijnym projektem wnętrza i optymalną pojemnością przestrzeni ładunkowej, przydatną w życiu każdego profesjonalisty. W segmencie kabrioletów wyróżnia się oryginalna sylwetka CITROËNA E-MEHARI, nowoczesna i całkowicie elektryczna wersja kultowego modelu CITROËNA.