Przekierowanie nastąpi za sekund

Czy jest coś lepszego, niż zapakować się całą ekipą w kampera i ruszyć w nieznane w poszukiwaniu nowych przygód? Citroën będzie najlepszym towarzyszem takich eskapad.

Komfort, technologia i assistance zapewnią Ci pełen spokój.

Citroën współpracuje z wyspecjalizowanymi producentami w Europie i dostarcza im pojazdy (vany, podwozia), które poddawane są później adaptacji pod kątem projektu i wyposażenia. W ten sposób powstaje Twój kamper.

JEDEN SAMOCHÓD NA WSZYSTKIE POTRZEBY

RUSZAJ KAMPEREM W POSZUKIWANIU PRZYGÓD

Citroën i Campsters opracowały wszechstronnego kampera na bazie modelu SpaceTourer. To propozycja, która spełnia potrzeby klientów. Dzięki niej zarówno dłuższe podróże, jaki krótkie eskapady zamieniają się w pełen relaksu czas, spędzony z bliskimi osobami.


OBEJRZYJ MATERIAŁ VIDEO O KAMPERZE CITROËN SPACETOURER CAMPSTER

SPACETOURER 200 X 141 ok

DESIGNModele Citroën SpaceTourer, Citroën Jumpy i Citroën Jumper mają odważny i nowoczesny styl, pełen najnowszych kodów stylistycznych Marki :
 • Szewrony rozciągające się do reflektorów przednich,
 • Światła do jazdy dziennej,
 • Płynne, przyjazne linie, które sugerują bezpieczeństwo i solidność.

  Dzięki dużym możliwościom personalizacji, na przykład ofercie obręczy aluminiowych czy zderzaków malowanych w kolorze nadwozia, możesz skomponować swojego kampera zgodnie z Twoim gustem.
 • KOMFORT NA POKŁADZIE

  Komfort to kluczowy element DNA Citroëna od chwili powstania Marki w 1919 r. Celem jest poprawa samopoczucia w trakcie jazdy zarówno po dobrych, jak gorszych drogach oraz ułatwianie prowadzenia. Powstaje dzięki temu radosna atmosfera, sprzyjająca relaksowi podczas długich podróży i krótkich wycieczek.

  Nasze samochody oferują:

 • Przyjazne wnętrze z opcjonalnymi obrotowymi fotelami kierowcy i pasażera, ułatwiającymi komunikację w kabinie oraz praktyczne i łatwo dostępne schowki

 • Przełączniki zamontowane w zasięgu wzroku i rąk kierowcy: wysoko umieszczona dźwignia zmiany biegów, centralny ekran dotykowy itp.

 • Technologie wspomagające prowadzenie, zapewniające spokój za kierownicą: ekran dotykowy, kamera cofania, wspomaganie ruszania na wzniesieniu, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, automatyczne przełączanie świateł drogowych i mijania.
 • CAMPING CAR CAMPSTER INTERIEUR OK
  CAMPSTER 2 OK 200X141

  SILNIKI

  Nasze samochody wyposażone są w różne rodzaje silników. Dzięki szerokiej gamie z pewnością znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania.

  Silniki o mocy od 95 do 180 KM produkowane są w Trémery (Francja) i znajdują zastosowanie we wszystkich modelach Citroëna. Marka w pełni wykorzystuje w nich swój technologiczny know-how i gwarantuje dostępność części zamiennych. Nasze silniki wykorzystują najnowszą technologię SCR-AdBlue® i spełniają restrykcyjną normę Euro 6. Przekłada się to na redukcję zużycia paliwa i emisji CO2.

  Jednostki napędowe zaprojektowano z myślą o pokonywaniu długich dystansów. Przeglądy wykonuje się co 2 lata lub 50.000 km, pasek rozrządu podlega wymianie dopiero po 10 latach lub 150.000 km.

  Odwiedź lokalnego dealera kamperów i przekonaj się, dlaczego wszyscy kochają nasze doskonale wyciszone silniki.

  KAMPER, KTÓRY DOSKONALE DO CIEBIE PASUJE

  1500x646_Camping_Car_Profil

  Citroën oferuje kampery o różnych długościach i wysokościach nadwozia, bazujące na modelach SpaceTourer, Jumpy i Jumper.

  Opcją w wersji platforma i platforma z kabiną modelu Jumper jest poszerzana do 1,98 m oś tylna. Daje ona możliwość wykonania szerszej zabudowy, która przekłada się na większą elastyczność aranżacji wnętrza Twojego kampera.
  Dzięki tej wszechstronności możesz zaprojektować samochód, który idealnie odpowie na Twoje potrzeby.

  PATNERZY CITROËNA - PRODUCENCI KAMPERÓW

  Poznaj sieć naszych partnerów, produkujących kampery na podwoziu Citroëna.
  Partenaires-Camping-Car-Oct2019-light_1250x500_V1

  -

  DZIĘKI ADAPTACJOM PRZEPROWADZONYM PRZEZ FIRMĘ PÖSSL KONCEPCYJNY SPACETOURER THE CITROËNIST POZWALA CIESZYĆ SIĘ CODZIENNĄ WOLNOŚCIĄ.  

  ASSISTANCE I UMOWY SERWISOWE

  PODRÓŻUJ W SPOKOJU
  kamperassistance

  CITROËN CAMPERVAN ASSISTANCE

  Citroën robi wszystko, by spełnić specyficzne oczekiwania użytkowników kamperów. Dzięki sieci liczącej 6.000 autoryzowanych serwisów w Europie Twoim samochodem zajmą się profesjonaliści.
  Sieć Citroëna jest odpowiednio wyposażona, by przyjąć i naprawić wszystkie rodzaje kamperów.

  Citroën zapewnia dostęp do specjalnego programu CITROËN CAMPERVAN ASSISTANCE, w którego skład wchodzą liczne usługi:

  • Naprawa na miejscu
  • Holowanie
  • Samochód zastępczy
  • Zwrot kosztów połączeń
  • Możliwość kontynuowania podróży lub powrotu do domu 
  • Zakwaterowanie
  • Odbiór naprawionego kampera 
  • Sprowadzenie uszkodzonego samochodu z zagranicy 
  • Zaliczki gotówkowe


  Terytorium: Europa, Eurazja i kraje Maghrebu

  UMOWY SERWISOWE CITROËN
  contrat de garantie 200 X 141

  UMOWY SERWISOWE CITROËN

  UMOWY SERWISOWE CITROËN zapewniają do 7 lat ochrony, dzięki czemu utrzymasz samochód w dobrej kondycji technicznej i zachowasz jego wartość.
  Obejmują:

  • Naprawę usterek mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych (części i robocizna) 
  • Assistance CITROËN 24/7

  W ramach umowy możesz wybrać:

  • Okres obowiązywania pomiędzy 48 i 84 miesięcy
  • Maksymalny przebieg pomiędzy 40.000 km i 140.000 km
  Top