SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Sedany z gamy CITROËNA zapewnią Ci podróż w warunkach pierwszej klasy, zarówno w czasie dalekich wypraw, jak i podczas codziennych przejazdów. Klasyczne sylwetki, charakterystyczne przetłoczenia karoserii, oryginalnie zaprojektowane wnętrza, innowacyjne technologie i przyjemność prowadzenia... Wyrafinowana elegancja sedanów z gamy CITROËNA idzie w parze z wysokim poziomem bezpieczeństwa, niezawodnym działaniem i intensywnymi wrażeniami z jazdy.

voiture-berline-citroen-c-elysee

CITROËN C-Elysée

CITROËN C-Elysée zmienia się w wielkim stylu! Zmodernizowana limuzyna przykuwa uwagę starannie wykończonym wnętrzem, gdzie zadbano o każdy szczegół: monochromatyczna konsola centralna, dekoracyjna listwa ozdabiająca deskę rozdzielczą, nowy ekran dotykowy 7''... Materiały wybrano z myślą o ich trwałości, mając także na uwadze ich elegancki wygląd i łatwość utrzymania w czystości.

Design, komfort, elegancja, nowoczesne, użyteczne technologie, każdy szczegół CITROËNA C-ELYSÉE zgodny jest z filozofią Marki CITROËN.

To prawdziwa kwintesencja nowoczesnej technologii i kreatywności, pozwalająca już dziś odpowiedzieć na wyzwania, jakie niesie przyszłość!
Top