Przekierowanie nastąpi za sekund

Szukasz samochodu w sportowym stylu? Idealną propozycją są SUV-y z gamy CITROËNA. Sprostają twoim oczekiwaniom, cechuje je bowiem śmiały i nowoczesny design, idealna stabilność i dbałość o komfort jazdy. Wyposażono je w zaawansowane technologie (wspomaganie prowadzenia, systemy multimedialne, rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa pasażerów...).

CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 Aircross wyróżnia się w świecie SUV dzięki świeżemu, pełnemu mocy designowi oraz oryginalnej sylwetce. To uniwersalny samochód, który świetnie się czuje w każdych warunkach - w mieście i na długich trasach. Dzięki niemu codzienne życie staje się prostsze!
747x322_Agilité_C3_Aircross-flou.254858.5
SUV Citroën C5 Aircross

NOWY SUV
CITROËN C5 AIRCROSS

Ten najbardziej komfortowy SUV w segmencie oferuje dwa innowacyjne rozwiązania: zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* i siedzenia Advanced Comfort. Dzięki trzem niezależnym, przesuwanym i składanym siedzeniom z regulowanymi oparciami w drugim rzędzie Nowy SUV Citroën C5 Aircross jest najbardziej modułowym i przestronnym samochodem w segmencie SUV. Bagażnik o pojemności od 580 do 720 l wyznacza nowy standard w swojej kategorii. Ten SUV nowej generacji może być wyposażony w 20 systemów wspomagających prowadzenie i sześć technologii usług towarzyszących.
Top