SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Masz ochotę na wypad w gronie przyjaciół lub weekendową wyprawę z całą rodziną? Poznaj 7-miejscowe samochody z gamy CITROËNA. CITROËN Grand C4 SpaceTourer, CITROËN SpaceTourer i Nowy CITROËN Berlingo zaprojektowane zostały dla wielbicieli szerokich przestrzeni: przyjazne, modułowe wnętrza, obszerne i łatwo dostępne schowki, wyjątkowe wrażenia z jazdy... Poznaj 7-miejscowe samochody marki CITROËN i ruszaj bezpiecznie w drogę razem z bliskimi.

7-osobowy Nowy CITROËN BERLINGO

Pełen ekspresji i optymizmu styl, inteligentnie zaprojektowane, gościnne wnętrze i modułowe rozwiązania, dzięki którym dostosujesz samochód do twoich potrzeb... Poznaj 7-miejscowego CITROËNA Berlingo, doskonałego towarzysza rodzinnych eskapad. Minimalna pojemność bagażnika wynosi 675 l, a po złożeniu foteli z tylnego rzędu wzrasta do 3000 l. Możliwość personalizacji kabiny Multispace sprzyja komfortowi podróżowania. Zarówno kierowca jak i pasażerowie podróżują w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

VISUEL-2-200-X-141
spacetourer 2

CITROËN
SPACETOURER

Marzysz o wyprawach całą rodziną? Z Citroënem SpaceTourer to jest możliwe! Ten funkcjonalny van o wyrazistym charakterze doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. To samochód o płynnych, harmonijnych liniach nadwozia i dającej poczucie bezpieczeństwa, mocnej konstrukcji.

SPACETOURER
BUSINESS LOUNGE

Citroën SpaceTourer Business Lounge utrzymany jest w prostym i eleganckim stylu. Harmonijne, wyraziste linie kompaktowej sylwetki, optymistyczny design, przyciemniane szyby w tylnym rzędzie chroniące prywatność pasażerów... Do tego liczne interesujące detale, podkreślające pełen energii charakter samochodu.
spacetourer
Top