Poznaj nowe ë-C3
Nowy Citroën ë-C3, kompaktowy samochód miejski, dostępny w wersji elektrycznej oraz z silnikiem spalinowym.
Nowy Citroën ë-C3, kompaktowe miejskie auto dostępne w wersji elektrycznej, wkrótce dostępne również w wersji spalinowej.
Najwyższy w swojej klasie poziom komfortu
Na pokładzie lidera w kwestii komfortu znajdziesz wnętrze, które sprawi, że poczujesz się jak w domu, wyższą pozycję fotela kierowcy, składane tylne siedzenia oraz bagażnik o pojemności 310 l.
Łatwy w obsłudze samochód elektryczny
Dzięki akumulatorowi o mocy 44 kWh zapewniającemu zasięg do 320 km według cyklu WLTP, którego ładowanie od 20% do 80% trwa jedynie 26 minut, nowy ë-C3 idealnie sprawdzi się na codzienne podróże oraz wycieczki w wolnym czasie. Poznaj aplikację e-Routes - najlepsze planowanie podróży, które ułatwi jazdę samochodem elektrycznym.
Pełne wyposażenie
Odkryj nowy wyświetlacz Citroën Head up, który zapewni Ci większe bezpieczeństwo i wygodę za kierownicą, dzięki łatwiejszemu dostępowi do istotnych informacji. Na pokładzie ë-C3 odnajdziesz sprzęt multimedialny, do którego dostęp zapewnia 10,25-calowy ekran dotykowy oraz bezprzewodowe funkcje Wifi, które pozwalają na duplikację informacji ze smartfona poprzez Apple Carplay lub Android Auto.  Przyciski do sterowania funkacjami radia dostępną na  nowej kierownicy.