SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund
1800x681_12-v2.jpg

Lacoste


CITROËN LACOSTE

SPONTANICZNY, NA LUZIE

Samochód koncepcyjny Citroën Lacoste – bezpretensjonalny, energiczny i zabawny, a przy tym jednak wyrafinowany – to nowa droga ku samochodom przyszłości. Jego projektanci zamiast dodawać kolejne rozwiązania, jak bywa w świecie motoryzacji, śmiało postanowili odjąć pewne elementy.

DWIE MARKI, JEDNA WIZJA

Dwie marki, Citroën i Lacoste, jedna wspólna wizja: potrzeba większej śmiałości, kreatywności i optymizmu.
Citroën Lacoste to Citroën w sferze koncepcyjnej, zaś w stylu to prawdziwy Lacoste. Plasuje się na pograniczu świata motoryzacji, mody i sportu. I ma w sobie cechy każdego z tych światów.

Samochód koncepcyjny Citroën Lacoste – Dwie Marki, jedna wizja
Samochód koncepcyjny Citroën Lacoste – Design

Design

Szykowny w swojej prostocie, beztrosko elegancki Citroën Lacoste już na pierwszy rzut oka ukazuje sportową sylwetkę: wysoka linia nadwozia, wypukłe nadkola z przetłoczeniami, minimalny zwis, maksymalny rozstaw kół i felgi stylizowane na piłki do golfa.

Samochód koncepcyjny Citroën Lacoste – Rzeczywistość rozszerzona

Rzeczywistość rozszerzona

Citroën Lacoste na swój sposób wpisuje się w koncepcję rozszerzonej rzeczywistości, w ramach której postrzeganie świata nabiera nowej ostrości, jakby zmysły stały się bardziej wyostrzone.

ADEKWATNE MOCE

Citroën Lacoste nie potrzebuje dużej pojemności silnika, by dostarczyć mocnych wrażeń.
Jest wyposażony w lekki 3-cylindrowy silnik , ekonomiczny i przyjazny środowisku, zapewniający napęd adekwatny dla pojazdu o tych gabarytach.
Taki układ napędowy jest całkowicie zgodny z logiką Citroëna Lacoste wpisującą się w ramy minimalizmu.

750x423-lacoste-performance.jpg

PRZYJAZNA I OBSZERNA KABINA

Wnętrze Citroëna Lacoste jest utrzymane głównie w wyrazistych barwach – jak biały i ciemnoniebieski, z wieloma akcentami w jaskrawożółtym kolorze – które podkreślają przyjazny, bezpretensjonalny i elegancki charakter tego samochodu.
747x322_14.jpg

Dostępność

Zajęcie miejsca w kabinie pasażerskiej jest nadzwyczaj proste. Nie ma przednich drzwi, a szeroki, wejściowy otwór interesująco podkreśla stylową linię nadwozia. 

Samochód koncepcyjny Citroën Lacoste – Schowki

Schowki

Życie na pokładzie ułatwiają liczne, pomysłowe schowki. Zostały dyskretnie umieszczone pod deską rozdzielczą i wmontowane w obydwie kanapy. Siedzenia są pokryte bawełnianą tkaniną przywodzącą na myśl kultowe koszulki polo firmy Lacoste.

CREATIVE TECHNOLOGIE
Samochód koncepcyjny Citroën Lacoste – Deska rozdzielcza

Deska rozdzielcza

Listwa deski rozdzielczej zamieniła się w wąski ekran. Widnieją na nim – w formie ikon ułożonych z dużych pikseli – wszelkie informacje dotyczące prowadzenia. Choć wygląd deski rozdzielczej kojarzy się ze starymi grami wideo, to kryje zestaw zaawansowanych technologii.

Samochód koncepcyjny Citroën Lacoste – Reflektory

Reflektory

Zgaszone reflektory są praktycznie niewidoczne, zręcznie zakamuflowane w nadwoziu. Ta pozorna prostota pozwala także osiągnąć niezwykłe efekty świetlne.

Top