Przekierowanie nastąpi za sekund

Samochód nie eksploatowany przez dłuższy czas wymaga fachowej i odpowiedniej obsługi.


Dlatego, aby zapewnić Ci spokojny powrót do mobilności, w serwisach Citroena od 20.05 do 30.06 czekają specjalne oferty promocyjne pozwalające na weryfikację Twojego auta po dłuższym postoju:

WYMIANA OLEJU SILNIKOWEGO WRAZ Z FILTREM ZA 299 zł brutto*

wymiana-oleju

*podana cena dotyczy operacji wymiany do 5-ciu litrów syntetycznych olejów silnikowych EUROREPAR Premium C2 5W30 lub  EUROREPAR Best 5W40 wraz z filtrem oleju EUROREPAR, podkładką pod korek spustowy i robocizną. W sprawie doboru odpowiedniego oleju EUROREPAR do danego modelu samochodu prosimy kontaktować się z Doradcą Serwisowym Klienta.

AKUMULATORY W CENACH SPECJALNYCH + WYMIANA GRATIS

akumulatory

Poznaj ceny naszych akumulatorów. 

PRZEGLĄD OKRESOWY ZA 649 zł brutto*

przeglad-okresowy

DLA SAMOCHODÓW 2 LETNICH LUB STARSZYCH  

+ CITROEN ASSISTANCE 1 ROK GRATIS**

 

* PODANA CENA DOTYCZY MODELU CITROËN C3 IV 1,2 BENZYNA PURE-TECH 82 KM. CENA DLA POZOSTAŁYCH MODELI DOSTĘPNA W ASO BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROMOCJI.

** JEŚLI PRZEGLĄD OKRESOWY WYKONYWANY JEST CO ROK

AKCESORIA WIOSENNE DO TWOJEGO CITROENA Z RABATEM 15%

akcesoria

Wyposaż swojego Citroena naszymi akcesoriami. 

A jeśli chcesz szybko, wygodnie i bezpiecznie umówić swoje auto do serwisu zachęcamy do skorzystania z funkcjonalności wizyta w serwisie on-line. 

 

Pamiętaj! Po każdej przeprowadzonej usłudze Autoryzowane Serwisy Citroena dbają o bezpieczną dezynfekcję Twojego samochodu z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności związanych z ochroną zdrowia przed Covid-19. Zapewniają dezynfekcję zewnętrznych i wewnętrznych elementów auta przy użyciu odpowiednich preparatów z zachowaniem restrykcyjnych procedur sanitarnych.

Top