SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund
Powrót

Oferta na Nowego Ë-C4 Feel Pack

Już za 1410 PLN brutto miesięcznie*

DNI ELEKTRYZUJĄCYCH KORZYŚCI

 

Dofinansowanie do 27 000 zł w ramach programu „Mój Elektryk” **

 

 

 

ZAMÓW ON-LINE ZAPYTAJ O OFERTĘ
Poznaj model


Sprawdź wszystkie modele i wybierz ten idealny dla siebie.

MODEL W SZCZEGÓŁACH

  • Pakiet Kolor Anodized Blue
  • Specjalne elementy dekoracyjne na drzwiach
  • Dostępne wyłącznie w wersji elektrycznej 18” obręcze aluminiowe Crosslight, sprzyjające oszczędzaniu energii

Model wpisuje się w założenia nowoczesnej, zaawansowanej elektromobilności, która podnosi komfort użytkowania i zwiększa wszechstronność samochodów. ë-C4 – 100% ëlectric to nowa odsłona mobilności w klasie ë-Comfort.

ZAMÓW ON-LINE ZAPYTAJ O OFERTĘ
Powrót

* Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa samochodu brutto 154 500 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1410 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen.  Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu konsumenckiego jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

** Program „Mój elektryk” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) jest dostępny od 12 lipca 2021 roku dla osób fizycznych (nieprowadzących działalności gospodarczej) przy zakupie elektrycznego samochodu osobowego (BEV M1). Dofinansowanie wynosi 18 750 zł dla osób fizycznych do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł brutto, bez wymogów dotyczących minimalnego przebiegu rocznego. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu. Szczegółowe informacje dotyczące m.in warunków składania wniosków, w tym formularza dostępnego na stronie NFOŚiGW, terminu wypłaty dotacji po zakupie pojazdu oraz pozostałych wymagań znajdują się na stronach serwisu gov.pl. Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu. W terminie najbliższych tygodni, zapowiadany jest też program dla przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

Top