Przekierowanie nastąpi za sekund
Powrót

Nowy SUV Citroën C5 Aircross

PROMOCYJNE UBEZPIECZENIE ZA 2,99%

Poproś o ofertę

ZOBACZ NASZE PROMOCJE

Aktualne promocje wrześniowe na rocznik 2019 dostępne są wybrane modele:

Powrót

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Oferta ubezpieczenia komunikacyjnego za 2,99% dotyczy polis podpisanych w PZU S.A. oraz TUiR Allianz Polska S.A. i jest skierowana do wszystkich klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, którzy w swoim parku posiadają do 20 samochodów. Oferta dotyczy modeli z rocznika produkcji 2019 i jest ważna do 31.08.2019.

W pozostałych przypadkach, gdy w parku Klienta jest powyżej 20 samochodów, pakiet oferowany jest na bazie odrębnej umowy z PZU (Umowy Generalnej) i jego cena wyliczana jest indywidualnie.


Zużycie paliwa i emisja CO2: Zużycie paliwa od 5,02 do 8,02 w cyklu mieszanym, od 7,12 do 9,962 w cyklu niskim, od 5,782 do 7,69 w cyklu średnim, od 5,168 do 6,867 w cyklu wysokim i od 6,405 do 8,483 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 131,58 do 180,9 (g/km). Podane wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają m.in. zróżnicowanego wyposażenia danego samochodu, stylu oraz warunków jazdy. Zaprezentowany model może się różnić od wersji dostępnych w ofercie. Informacje dotyczące wyników pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w pojazdach, demontażu samochodu, przydatności do odzysku oraz recyklingu są dostępne na stronie internetowej https://www.citroen.pl/gama/samochody-osobowe/nowy-suv-c5-aircross/konfigurator/wersje-wyposazenia-i-silniki/wersje-wyposazenia.html


Citroën C5 Aircross – zużycie paliwa i emisja CO
2: pomiary zgodne z procedurą WLTP. Zużycie paliwa od 5,0 do 8,0 l/100 km w cyklu mieszanym, od 7,1 do 9,9 l/100 km w cyklu niskim, od 5,7 do 7,6 l/100 km w cyklu średnim, od 5,1 do 6,8 l/100 km w cyklu wysokim i od 6,4 do 8,4 l/100 km w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP. Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 131 do 180 g/km. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z przepisami prawa europejskiego, w tym rozporządzenia (UE) 2017/1151 i rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają m.in. zróżnicowanego wyposażenia danego samochodu, stylu oraz warunków jazdy. Oferta leasingowa modelu C5 Aircross jest skierowana do przedsiębiorców. Koszt leasingu z sumą opłat na poziomie 101% ceny samochodu został wyliczony dla okresu 24 miesięcy, wpłaty początkowej 45% oraz wartości wykupu 19%. Leasing zawiera ubezpieczenie Assistance. Ubezpieczenie komunikacyjne za 2,99% dotyczy polis podpisanych z PZU S.A. oraz TUiR Allianz Polska S.A. i jest przeznaczone dla wszystkich klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, którzy w swoim parku posiadają do 20 samochodów. Szczegóły oferty u Autoryzowanego Dealera Citroëna.


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na zawarcie umowy leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na wrzesień 2019 r. Zaprezentowany model może się różnić od wersji dostępnych w ofercie. Informacje dotyczące wyników pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w pojazdach, demontażu samochodu, przydatności do odzysku oraz recyklingu są dostępne na stronie internetowej www.citroen.pl.Oferta leasingowa modelu C5 Aircross jest skierowana do przedsiębiorców. Koszt leasingu z sumą opłat na poziomie 101% ceny samochodu został wyliczony dla okresu 24 miesięcy, wpłaty początkowej 45% oraz wartości wykupu 19%. Leasing zawiera ubezpieczenie Assistance. Ubezpieczenie komunikacyjne za 2,99% dotyczy polis zawartych w PZU S.A. oraz TUiR Allianz Polska S.A. i jest skierowana do wszystkich klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, którzy w swoim parku posiadają do 20 samochodów. Szczegóły oferty u Autoryzowanego Dealera Citroëna.


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na zawarcie umowy leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na wrzesień 2019 r. Zaprezentowany model może się różnić od wersji dostępnych w ofercie. Informacje dotyczące wyników pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w pojazdach, demontażu samochodu, przydatności do odzysku oraz recyklingu są dostępne na stronie internetowej www.citroen.pl.

Top