SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Nowy Citroën Berlingo Van – Najlepszy Mały Samochód Dostawczy

Nowy Citroën Berlingo Van, zdobywca prestiżowego tytułu International Van of the Year 2019, po raz kolei dowiódł swojej konkurencyjności i zajął I miejsce w kategorii Mały samochód dostawczy w V edycji testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium, organizowanych przez magazyn Fleet.

Nowy Citroën Berlingo Van ponownie został doceniony przez specjalistów i klientów z branży flotowej. W zorganizowanych przez magazyn „Fleet” testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium Berlingo Van został wybrany najlepszym małym samochodem dostawczym.

Testy Fleet Cars&Vans, Auto Premium odbyły się w zeszłym miesiącu na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Wzięło w nich udział ponad 60 samochodów, a w rolę jurorów wcieliło się grono 80 ekspertów odpowiedzialnych za flotę samochodową w dużych firmach z różnych branż, przedstawicieli firm leasingowych oraz z sektora Car Fleet Management. Pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów przeprowadzono próby na dużej i małej pętli toru, próby off roadowe oraz jazdy na drogach publicznych.


Nowy Citroën Berlingo Van jest wierny hasłu marki dla samochodów dostawczych Citroëna „Inspired by Pro” i dostosowuje się do wszelkich potrzeb klientów biznesowych oraz sposobów jego użytkowania. Samochód wyróżnia się unikatową budową, dwiema długościami nadwozia (M i XL) oraz zastosowanymi rozwiązaniami w zakresie zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa. Obejmują one 20 systemów wspomagania prowadzenia i sześć systemów multimedialnych.

Nowy Citroën Berlingo Van jest bardzo innowacyjnym samochodem i ważnym modelem w segmencie. Od debiutu rynkowego w 1996 roku zostało wyprodukowanych na całym świecie ponad 1,5 miliona egzemplarzy Berlingo. Nowa generacja tego powszechnie cenionego modelu kontynuuje sukcesy poprzedników, a jego sprzedaż rośnie z roku na rok. Cieszymy się, że obecna, trzecia generacja Berlingo Vana przypadła do gustu specjalistom z branży flotowej. – powiedział Tomasz Chodkiewicz, dyrektor sprzedaży flotowej i samochodów używanych Groupe PSA.

Top