Przekierowanie nastąpi za sekund

Citroën Berlingo Van zamów już teraz

Trzecia generacja praktycznego i ergonomicznego samochodu użytkowego. Nowoczesny, wyposażony w 20 asyst dla większego poziomu komfortu i wszechstronności. Dostosowany do Twoich potrzeb, dzieki czemu staje się perfekcyjnym partnerem dla profesjonalistów i w pełni wpisuje się w hasło marki "Inspired by Pro", dedykowane niskogabarytowym samochodom użytkowym Citroëna. Nowy Citroën Berlingo Van dostępny jest w dwóch rozmiarach (M I XL) oraz w 4 opcjach wykończenia (wliczając w to oryginalne wykończenia WORKER i DRIVER), a także w różnych konfiguracjach udogodnień dla pasażerów (Standardowa Kabina, Kabina Extenso®lub Modular Crew Cabin). Napędzany jest najnowszą generacją silnika Diesla ( w tym BlueHDI 130km z automatyczną skrzynią biegów EAT8).

Trzecia generacja praktycznego i ergonomicznego samochodu użytkowego. Nowoczesny, wyposażony w 20 asyst dla większego poziomu komfortu i wszechstronności.
Dostosowany do Twoich potrzeb, dzieki czemu staje się perfekcyjnym partnerem dla profesjonalistów i w pełni wpisuje się w hasło marki "Inspired by Pro", dedykowane niskogabarytowym samochodom użytkowym Citroëna.
Nowy Citroën Berlingo Van dostępny jest w dwóch rozmiarach (M I XL) oraz w 4 opcjach wykończenia (wliczając w to oryginalne wykończenia WORKER i DRIVER), a także w różnych konfiguracjach udogodnień dla pasażerów (Standardowa Kabina, Kabina Extenso®lub Modular Crew Cabin). Napędzany jest najnowszą generacją silnika Diesla ( w tym BlueHDI 130km z automatyczną skrzynią biegów EAT8)

Top