SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Citroën Born Paris XV - bezpłatna wystawa w dniach 14-16 czerwca

W dniach 14-16 czerwca, z okazji obchodów swojej setnej rocznicy, Citroën zaprasza wszystkich tam, gdzie wszystko się zaczęło w 1919 r., do XV dzielnicy Paryża.

100 legendarnych modeli marki zostanie ustawionych przy rue Linois pod gołym niebem w sercu dzielnicy Javel, która przez ponad 50 lat żyła w rytmie zakładów Citroëna.

Zapraszamy do prawdziwej podróży w czasie, pozwalającej na odcinku 400 m zobaczyć modele, które zapisały się w historii przemysłu samochodowego dzięki swoim wyjątkowym kształtom i koncepcji komfortu, od Type A do najnowszych samochodów koncepcyjnych Ami One Concept i 19_19 Concept.

Wyjątkowa, dostępna dla wszystkich wystawa (wstęp wolny), która zachwyci najmłodszych i przywoła wspomnienia najstarszych.

Type A, czyli pierwszy Citroën w historii pojawił się w Paryżu w czerwcu 1919 r. Aby uczcić tę rocznicę, marka organizuje wydarzenie w XV dzielnicy, tam gdzie wszystko się zaczęło. Kilka metrów od Sekwany, gdzie wznosiły się słynne zakłady Javel, jedna z paryskich ulic zmieni się w ciągu jednej nocy i zaskoczy rankiem przechodniów. Na czterystumetrowym odcinku rue Linois, ustawionych zostanie100 samochodów i furgonetek prezentujących 100 lat marki.

Top