SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

CITROËN PARTNEREM 78. EDYCJI TOUR DE POLOGNE

Tour de Pologne, najważniejszy wyścig kolarski w kraju i jeden z najważniejszych w Europie, rozpocznie się 9 sierpnia w Lublinie, a zakończy 15 sierpnia w Krakowie. Na tegoroczną edycję zawodów pojazdy dostarczy Citroën Polska. Model C3 Aircross będzie nie tylko głównym samochodem wyścigu, ale także nagrodą dla zwycięzcy zawodów.

Organizacja zawodów to olbrzymie wyzwanie logistyczne. W tym roku organizatorzy imprezy dostaną do dyspozycji całą gamę pojazdów marki Citroën. Łącznie Citroën Polska udostępnia 50 samochodów, w tym 32 sztuki nowego Citroëna C3 Aircross, który właśnie debiutuje w salonach po face liftignu.

 

Tour de Pologne to jeden z najważniejszych wyścigów kolarskich w Europie i na świecie. Zawody te odbywają się od 1928 r., a od 1952 r. są organizowane nieprzerwanie co rok. Od kilku lat są one częścią prestiżowego cyklu UCI World Tour. Tegoroczna, 78. edycja Tour de Pologne przebiegać będzie m.in. przez Chełm, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Tarnów, Bukowinę Tatrzańską, Bielsko-Białą i Katowice. Trasa podzielona została na siedem etapów o łącznej długości ponad 1150 km, z czego najdłuższy odcinek, z Sanoka do Rzeszowa, będzie liczył aż 226 km.

 

 

TYLKO TERAZ SUV CITROËN C3 AIRCROSS 

JUŻ OD 579 PLN NETTO MIESIĘCZNIE**

Z BAGAŻNIKIEM ROWEROWYM W CENIE!*

*Promocja skierowana do klientów detalicznych i flotowych obowiązuje na zamówienia Klienckie złożone do 31.08.2021. Przedmiotem promocji jest bagażnik (uchwyt) na 1 rower oraz belki dachowe w cenie samochodu, wydawany przy odbiorze samochodu.

**Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 59 500zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 580zł (zawiera Assistance, samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Top