SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Nowy C4 I Ë-C4 - 100% ËLECTRIC

W 2020 r. “Citroën goes Ëlectric for all”: Marka zaprezentuje łacznie aż sześć zelektryfikowanych samochodów. Citroën kontynuuje ofensywę modeli elektrycznych prezentując Nowego C4 i ë-C4 - 100% ëlectric. Napiszą one nowy rozdział w historii obecności Marki w segmencie kompaktowych hatchbacków.   

Nowy, kompaktowy hatchback Citroëna spełnia wszelkie wymagania stawiane samochodom z tego segmentu, jednocześnie wzbogacając go o elementy typowe dla identyfikacji Marki:
o Siła koncepcji: nowy model to ważny krok na drodze ewolucji designu Citroëna. Zwiększony prześwit i duże koła sprawiają wrażenie, jakby samochód był gotowy do skoku. Pełna energii, aerodynamiczna sylwetka nawiązuje do kodów stylistycznych segmentu SUV. Ten wyrazisty samochód oferuje przy tym liczne możliwości personalizacji.
o Wybór silników: Nowy ë-C4 - 100% ëlectric to piąty model wpisujący się w realizowaną przez Citroëna ofensywę samochodów elektrycznych, po SUV-ie C5 Aircross Hybrid, Ami, ë-Jumpy i ë-SpaceTourer. Nowy C4 jest również dostępny z silnikami benzynowymi i Diesla.
o Komfort jazdy: samochód wyposażony jest we wszystkie zdobycze programu Citroën Advanced Comfort®, takie jak unikalne dla Marki zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®*, siedzenia Advanced Comfort oraz zaprezentowany po raz pierwszy Citroën Smart Pad Support™. Wrażenie komfortu potęguje 20 systemów wspomagających prowadzenie, w tym umożliwiający półautonomiczną jazdę na poziomie 2 układ Highway Driver Assist oraz 6 technologii komunikacyjnych. Nowy ë-C4 - 100% ëlectric oferuje jeszcze wyższy poziom pozytywnych odczuć dzięki doświadczeniu ë-Comfort − możliwości jazdy w ciszy.

Nowy C4 i ë-C4 - 100% ëlectric to 10. generacja kompaktowych hatchbacków Citroëna, która zostawi trwały ślad w historii motoryzacji dzięki unikalnemu komfortowi i wyjątkowemu charakterowi.

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

Top