Przekierowanie nastąpi za sekund
C3Aircross

NOWY CITROËN C3 AIRCROSS doceniony przez dziennikarzy

Co roku Agencja Advent publikuje ranking najlepszych jazd testowych dla przedstawicieli mediów. Europejscy dziennikarze motoryzacyjni, ankietowani przez agencję, przyznali jazdom testowym nowym kompaktowym SUV-em Citroën C3 Aircross najwyższą ocenę. 

Agencja Advent specjalizuje się w pomiarach wpływu i od 9 lat prowadzi ranking najlepszych jazd testowych organizowanych przez producentów samochodów. Ankietą zostało objętych przeszło 1000 europejskich dziennikarzy, których zadaniem była ocena prezentacji modeli poszczególnych producentów w oparciu o następujące kryteria: jakość jazd testowych, logistyka, kompetencje pracowników prowadzących prezentacje i ogólny poziom satysfakcji z jazd. Ocenie poddano 79 prezentacji nowych modeli zorganizowanych przez producentów samochodów w 2017 r.

Citroën C3 Aircross ma już na swoim koncie nagrodę AUTOBEST 2018 i tytuł „Samochodu Roku” w rankingu Argus Awards 2018 we Francji. Został też jednym z 7 finalistów prestiżowego europejskiego konkursu „Samochód Roku 2018”.

Top