SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Nowy Citroën c3 Aircross, idealny SUV do miasta i rekreacji

Nowy Citroën C3 Aircross jest teraz jeszcze bardziej dojrzały! Nie stracił nic ze swojej wyjątkowości i potwierdził swój unikalny charakter dzięki nowemu designowi przodu, nowym, kolorowym akcentom i jeszcze większemu komfortowi. 

Nasz SUV ma teraz jeszcze bardziej wyrazisty charakter. Zachował tę samą podwyższoną sylwetkę nadwozia z licznymi elementami zabezpieczającymi, całkowicie zmienił się jednak wygląd przodu, który zyskał jeszcze bardziej solidny i stylowy wygląd.
Samochód nie stracił nic ze swojej wszechstronności. Dzięki systemowi Grip Control z funkcją Hill Assist Descent doskonale radzi sobie w każdych warunkach drogowych. To SUV dla aktywnych, który oprócz wzorowej modułowości, przestronności i doskonałego doświetlenia kabiny zapewnia pasażerom niezrównany poziom komfortu. Nowy Citroën C3 Aircross jest teraz wyposażony w siedzenia Advanced Comfort, które zadebiutowały w modelach C4 Cactus i C5 Aircross.
Nasz nowy SUV jest wyjątkowo przyjazny w eksploatacji i ułatwia codzienne życie. Dzięki niemu podróżowanie staje się jeszcze bezpieczniejsze i bardziej harmonijne. Samochód jest teraz wyposażony w większy ekran dotykowy 9'' , a w konsoli centralnej pojawiły się nowe schowki. Kierowca ma do dyspozycji 5 technologii komunikacyjnych i 12 systemów wspomagających prowadzenie, w tym kolorowy wyświetlacz Head-Up i kamerę cofania z funkcją Top Rear Vision.

Nowy C3 Aircross pojawi się w salonach w czerwcu 2021 r.

Top