Przekierowanie nastąpi za sekund

Nowy Citroën C5 Aircross SUV plug-in hybrid concept

Aby podkreślić święto motoryzacji, jakim jest Paris motor Show, Citroën prezentuje Koncept Nowego Hybrydowego SUV-a C5 Aircross, zapowiadającego wersję hybrydową Plug-in nowego C5 Aircrossa.

Z okazji Światowego Salonu Samochodowego w Paryżu, Citroën przedstawia Nowego SUV-a C5 Aircross Hybrid Concept, który zapowiada wersję z napędem hybrydowym Nowego SUV-a C5 Aircross. Samochód znajdzie się na rynku w 2020 roku. Premierowy model hybrydowy typu plug-in Citroëna jest pierwszym elementem w ofensywie produktowej „Low Emission Vehicle”. Działania marki, która od 2020 roku zamierza każdego roku wprowadzać na rynek nowy model niskoemisyjny, są zgodne z założonym celem stworzenia do 2025 roku elektrycznych wersji wszystkich modeli gamy.
Odpowiadając na potrzeby klientów, oferta będzie obejmowała samochody elektryczne w każdym segmencie i w każdym kraju. Będą one dostosowane w największym stopniu do wszelkich oczekiwań i potrzeb użytkowników i będą obejmować zarówno samchody wysoce specjalistyczne jak i uniwersalne. Wysokiej klasy technologia PHEV, która została zastosowana w Nowym SUV-ie C5 Aircross Hybrid Concept, wynosi na jeszcze wyższy poziom flagowy model marki i nadaje nowy wymiar programowi Citroën Advanced Comfort®. Wyrazem tego są:
- Nowy komfort spod znaku Citroëna podczas płynnej i cichej jazdy w trybie w pełni elektrycznym (ZEV), co podnosi wzorcowy komfort Nowego SUV-a C5 Aircross.
- Mobilność elektryczna bez ograniczeń: do 50 km przebiegu w codziennym użytkowaniu w trybie napędu elektrycznego ZEV oraz wygoda korzystania z silnika spalinowego na dalekich trasach przy ograniczonym koszcie całkowitym eksploatacji.
- Przyjemność z jazdy dzięki zestawieniu silnika benzynowego PureTech o mocy 180 KM z silnikiem elektrycznym o mocy 80 kW, który zapewnia natychmiastowe wykorzystanie jego momentu obrotowego. Obie jednostki współpracują z automatyczną skrzynią biegów e-EAT8, osiągając skumulowaną moc 225 KM.
- Zaawansowana technologia zaprojektowana dla łatwiejszej codziennej eksploatacji. Automatyczne sterowanie trybem pracy układu napędu, łatwe ładowanie akumulatora, intuicyjnie podawane informacje, zachowanie modularności wnętrza samochodu.

Top