SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Nowy Citroën ë-Berlingo. Elektryczny samochód rekreacyjny

Citroën uzupełnia gamę wszechstronnego i pełnego charakteru modelu rekreacyjnego o wersję elektryczną.  

  • Nowy Citroën ë-Berlingo to idealny partner dla miłośników aktywnego stylu życia. Jego praktyczny i wszechstronny charakter sprzyja rekreacji, a elektryczny napęd dodatkowo zwiększa poczucie komfortu.
  • Berlingo w wersji elektrycznej umożliwia płynną jazdę, a cicha praca napędu poprawia samopoczucie pasażerów. Zasięg samochodu wynosi nawet 280 km* (cykl WLTP).
  • W kwestii funkcjonalności nie ma miejsca na kompromisy. Samochód spełnia oczekiwania klientów dzięki przestronnemu, praktycznemu i modułowemu wnętrzu. ë-Berlingo dostepny jest w dwóch wariantach długości nadwozia i może pomieścić nawet 7 osób. Kabina ma identyczną przestronność jak w wersji spalinowej i wyposażona jest w trzy niezależne siedzenia w drugim rzędzie, dach wielofunkcyjny Modutop® oraz otwieraną szybę tylną.
  • ë-Berlingo ułatwia codzienną eksploatację dzięki wyświetlaczowi Head-Up i nowemu, cyfrowemu panelowi zegarów i wskaźników HD o przekątnej 10''. Zapewniają one kierowcy łatwy dostęp do wszelkich przydatnych informacji.

 

Nowy Citroën ë-Berlingo pojawi się w salonach w drugiej połowie 2021 r.

Top