SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Nowy Citroën Ë-Spacetourer: 9 miejsc, kompaktowy, w 100% Ëlektryczny VAN

Jako pionier w dziedzinie przewozu osób i samochodów dostawczych, Citroën ma prawdziwą wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania wszechstronnych i przestronnych samochodów, w których przyjemnie jest przebywać. Marka ponownie to potwierdza, przedstawiając w 100% ëlektryczną wersję kompaktowego modelu VAN SpaceTourer: ë-SpaceTourer. W ten sposób klienci będą mogli wybrać układ napędowy (benzyna, diesel lub w 100% elektryczny), i idealnie dostosować pojazd do swoich potrzeb.

ë-SpaceTourer – w 100% ëlektryczny podkreśla cechy SpaceTourera przez:

  • nowoczesny styl pełen charakteru sygnowany logo ë
  • wybór między 2 poziomami zasięgu w zależności od mocy akumulatora (50 kWh/230 km lub 75 kWh/330 km w cyklu homologacji WLTP) i bardzo łatwe ładowanie
  • całą przyjemność z jazdy elektrycznej i swobodę dostępu do obszarów o ograniczonym dostępie dzięki zerowej emisji CO2
  • komfort jazdy zwiększony przez brak hałasu, wibracji i dużą płynność ruchu
  • wybór między trzema długościami (XS: 4.60 m; M: 4.95 m; XL: 5.30 m), możliwości układu wnętrza, które mogą pomieścić do 9 osób, oraz wydajną architekturę zwiększająca przestrzeń na pokładzie, pojemność bagażnika, praktyczność i zwrotność
  • 4 poziomy wykończenia (Feel, Shine, Business i Business Lounge)
  • Wysokość 1.90 m, ułatwienie dostępu do parkingów
  • Technologie dla łatwiejszego i bezpieczniejszego życia: przesuwne drzwi boczne bez użycia rąk, top rear vision, active safety break, wyświetlacz Head Up lub automatyczne przełączanie świateł drogowych itp.

ë-SpaceTourer to kompaktowy VAN, który zapewnia dostosowane rozwiązanie dla profesjonalistów, społeczności, stowarzyszeń i grup rodzin lub przyjaciół, którzy chcą wygodnej, odpowiedzialnej i ekonomicznej jazdy.

ë-SpaceTourer – w 100% ëlektryczny VAN kontynuuje elektryczną ofensywę Citroëna w 2020 roku po hybrydowym SUV-ie C5 Aircross, Ami i ë-Jumpy.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Top