Przekierowanie nastąpi za sekund

Nowy SUV C5 Aircross Samochodem Prowadzącym 6. Nocny 4F Półmaraton Praski

Marka Citroën dołączyła do grona sponsorów 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego. Najnowszy produkt marki – Nowy SUV Citroën C5 Aircross – będzie samochodem prowadzącym bieg. Już podczas odbioru pakietów startowych Citroën motywuje do walki o najlepsze czasy. Przyjdź do Soho Factory i napisz na samochodzie, w jaki czas celujesz!

W sobotę 31 sierpnia blisko 9 tysięcy biegaczy stanie na starcie 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego, a około 3500 na trasie towarzyszącej mu 4F Piątki Praskiej. Zapowiada się pełen energii letni wieczór. To na Pradze będzie bić w sobotę serce aktywnej Warszawy. Szósta edycja półmaratonu rozgrywanego na prawym brzegu Wisły rozpocznie się o godz. 20:30, ze startem i metą na błoniach PGE Narodowego.

fot1

Kolejny raz Nocnemu 4F Półmaratonowi Praskiemu towarzyszyć będzie 4F Piątka Praska, czyli bieg na 5 km. 3500 osób chcących zmierzyć się z krótszym dystansem wystartuje o godz. 19:30, czyli godzinę przed półmaratończykami z błoni PGE Narodowego. Trasa biegu ponownie będzie wiodła klimatycznymi fragmentami Pragi Północ, a meta zlokalizowana będzie vis a vis mety półmaratonu, w centrum miasteczka biegowego.

Samochodem prowadzącym bieg będzie najnowszy produkt marki Citroën – Nowy SUV C5 Aircross. Flagowy SUV nowej generacji, spójny z koncepcją najnowszych modeli Citroëna, jest inspirowany oczekiwaniami klientów i ma wyjątkowy, zdecydowany charakter. W ofercie personalizacji znajduje się aż 30 kombinacji kolorów nadwozia. Zgodnie z ideą programu Citroën Advanced Comfort®, Nowy SUV C5 Aircross jest najbardziej wszechstronny i komfortowy w swoim segmencie. Samochód z zawieszeniem z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi® i fotelami Advanced Comfort oferuje niezwykły poziom komfortu, typowy dla marki Citroën. Wyróżnia się również wyjątkowymi możliwościami zmiany aranżacji wnętrza dzięki trzem przesuwanym, składanym i odchylanym siedzeniom z tyłu oraz – największemu w tej klasie samochodów – bagażnikowi o pojemności od 580 do 720 l. Ten nowoczesny i zaawansowany technologicznie model wyposażony jest w 20 systemów wspomagania prowadzenia, w tym Highway Driver Assist, system umożliwiający jazdę autonomiczną poziomu 2. czy też Grip Control do jazdy po bezdrożach. Samochód wyposażono także w sześć technologii łączności, w tym bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

Ze względu na obchodzone w tym roku stulecie istnienia marki, Citroën przygotował niespodziankę dla biegaczy kończących biegi na 100. miejscach (zarówno Półmaraton Praski, jak i Piątkę Praską). W biegu startuje także specjalnie utworzona drużyna Citroëna. Przyjdź i kibicuj Teamowi Citroëna!

Top