Przekierowanie nastąpi za sekund
seetroen_desktop

CITROËN PREZENTUJE PIERWSZE NA RYNKU OKULARY, KTÓRE PRZYWRACAJĄ RADOŚĆ PODRÓŻOWANIA: SEETROËN!

Wyczekiwane od dawna wakacje i dalekie podróże już zaraz. Jednak długi czas spędzony w samochodzie w połączeniu z dostępem do tabletów i smartfonów sprawia, że zarówno dzieci, jak i dorośli są bardziej narażeni na chorobę lokomocyjną. Ponad 30 milionów Europejczyków regularnie doświadcza jej skutków. Citroën, marka znana z najwyższego poziomu komfortu, wychodzi naprzeciw tym problemom i prezentuje SEETROËN − pierwsze na rynku okulary zapobiegające chorobie lokomocyjnej. Zasada ich działania jest prosta. Zawierają zabarwiony płyn, który odtwarza linię horyzontu i minimalizuje konflikt zmysłów.   

Okulary dziś wchodzą do sprzedaży. Są dostępne i można je nabyć w sklepie z lifestyle'owymi akcesoriami Marki (lifestyle.citroen.com).
Obejrzyj film z prezentacją SEETROËN: https://www.youtube.com/watch?v=YXpKjjZuc6A

Citroën, popularna marka kojarzona z najwyższym poziomem komfortu, prezentuje SEETROËN − pierwsze na rynku okulary zapobiegające chorobie lokomocyjnej. Nie sposób uniknąć falowania na morzu lub korków na drodze, można jednak walczyć z ich negatywnymi konsekwencjami. Choroba lokomocyjna, zwana również kinetozą, to problem ponad 30 milionów Europejczyków. Jedna osoba na trzy doświadcza symptomów choroby przynajmniej raz w życiu.  
Citroën rozwinął rozwiązanie zaprojektowane dla żeglarzy i opracował urządzenie przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Okulary SEETROËN sprawdzają się w przypadku osób podróżujących łodziami, samochodami, autokarami czy samolotami.  
• Okulary SEETROËN wykorzystują technologię Boarding RingTM, opracowaną przez start-up o tej samej nazwie z siedzibą w Var na południu Francji. To opatentowane i przetestowane rozwiązanie paramedyczne ma skuteczność na poziomie 95%.  
• Zabarwiony płyn porusza się w pierścieniach dookoła oczu zarówno w osi poprzecznej (prawo/lewo), jak i wzdłużnej (przód/tył). Okulary odtwarzają linię horyzontu i redukują konflikt zmysłów, który powoduje dolegliwości.   
• Opracowując okulary Citroën zaprosił do współpracy  paryskie studio projektowe 5.5, które idealnie zreinterprertowało prosty, świeży i ergonomiczny styl Marki. Powstały okulary o wyglądzie high-tech, wykonane z miękkiego w dotyku, białego plastiku.

Jak funkcjonują?
• Załóż okulary, jak tylko zauważysz pierwsze symptomy choroby lokomocyjnej.
• Po 10 − 12 minutach okulary ułatwią mózgowi ponowną synchronizację z ruchem odczuwanym przez ucho wewnętrzne podczas, gdy oczy są skupione na nieruchomym przedmiocie, takim jak smartfon czy książka.
• Możesz już zdjąć okulary i cieszyć się dalszą podróżą.
Okulary mogą być używane przez dorosłych i dzieci powyżej 10 lat (w tym wieku ucho wewnętrzne jest już w pełni rozwinięte).
Możesz dzielić się nimi z rodziną i pozostałymi towarzyszami podróży. Można je również nałożyć na okulary optyczne.  

Okulary SEETROËN wchodzą na rynek 5 lipca. Są dostępne w sklepie z lifestyle'owymi akcesoriami Marki na stronie lifestyle.citroen.com

Obejrzyj film z prezentacją okularów: https://www.youtube.com/watch?v=YXpKjjZuc6A

Top