Przekierowanie nastąpi za sekund

Zwycięski SUV C5 AIRCROSS

13 lutego odbyła się uroczystość zwieńczająca 17. edycję plebiscytu motoryzacyjnego Auto Lider. W tym roku Czytelnicy tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto” oraz stron internetowych magazynauto.pl i wyborkierowcow.pl wybrali Citroëna C5 Aircross numerem jeden w kategorii CROSSOVER/SUV KLASY ŚREDNIEJ.

Plebiscyt Auto Lider 2018 organizowany jest przez Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o., Sp. k. i wchodzące w jego skład redakcje tygodnika "Motor" i miesięcznika "Auto Moto", a partnerami medialnymi są: internetowe serwisy WyborKierowcow.pl i Magazynauto.pl oraz portal Interia.pl.

Najważniejszy w Polsce plebiscyt motoryzacyjny Auto Lider 2018 został rozstrzygnięty. We środę, 13 lutego, podczas oficjalnej uroczystości zwieńczająca 17. edycja plebiscytu motoryzacyjnego Auto Lider ogłoszono wyniki głosowania. Oddawać głosy można było za pomocą stron internetowych i SMS-ów. W tegorocznej edycji oddano łącznie około 140 tysięcy głosów.

Czytelnicy tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto” oraz stron internetowych magazynauto.pl i wyborkierowcow.pl mogli oddawać swoje głosy w piętnastu kategoriach.

Nagroda w kategorii CROSSOVER/SUV KLASY ŚREDNIEJ została przyznana przez głosujących Citroënowi C5 Aircross. Nowy SUV C5 Aircross został doceniony przez głosujących za komfort, oryginalny wygląd i innowacyjne rozwiązania.

Nagrodę podczas oficjalnej uroczystości odebrali Sebastian Domeracki, Magda Redestowicz i Klaudia Dawidko

Samochód wyróżnił się wśród konkurentów: największym bagażnikiem w swoim segmencie, świetnym wyciszeniem oraz wyjątkowo komfortowym zawieszeniem..

To nie pierwsza wyróżnienie jakie otrzymał C5 Aircross. Citroën C5 Aircross jest jednym z siedmiu finalistów prestiżowego konkursu Car of the Year 2019.

 Nowy SUV C5 Aircross dostępny jest już w salonach w całej Polsce..

Top