SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Seetroën glasses

Choroba lokomocyjna, zwana również kinetozą, to problem ponad 30 milionów Europejczyków. Jedna osoba na trzy doświadcza symptomów choroby przynajmniej raz w życiu.

TECHNOLOGIE & DESIGN

Citroën rozwinął rozwiązanie zaprojektowane dla żeglarzy i opracował urządzenie przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Okulary SEETROËN sprawdzają się w przypadku osób podróżujących łodziami, samochodami, autokarami czy samolotami. Wykorzystują technologię Boarding RingTM, opracowaną przez francuski start-up. Opatentowane i przetestowane rozwiązanie paramedyczne ma skuteczność na poziomie 95%.

Zabarwiony płyn porusza się w pierścieniach dookoła oczu zarówno w osi poprzecznej (prawo/lewo), jak i wzdłużnej (przód/tył). Okulary odtwarzają linię horyzontu i redukują konflikt zmysłów, który powoduje dolegliwości.

Opracowując okulary Citroën zaprosił do współpracy paryskie studio projektowe 5.5, które idealnie zreinterprertowało prosty, świeży i ergonomiczny styl Marki. Powstały okulary o wyglądzie high-tech, wykonane z miękkiego w dotyku, białego plastiku.

 

 

KOMFORT

ROZWIĄZANIE CITROËNA DLA KAŻDEGO

Okulary mogą być używane przez dorosłych i dzieci powyżej 10 lat (w tym wieku ucho wewnętrzne jest już w pełni rozwinięte).  Okulary są pozbawione szkieł, możesz dzielić się nimi z rodziną i pozostałymi towarzyszami podróży. Można je również nałożyć na okulary optyczne.
Visuel1_625x300

UŻYTKOWANIE

DZIAŁAJĄ JUŻ PO 12 MINUTACH

Printscreen1_400x300

Okulary SEETROËN sprawdzają się w przypadku osób podróżujących łodziami, samochodami, autokarami czy samolotami.

Załóż okulary, jak tylko zauważysz pierwsze symptomy choroby lokomocyjnej.

Printscreen2_400x300

Po 10 − 12 minutach okulary ułatwią mózgowi ponowną synchronizację z ruchem odczuwanym przez ucho wewnętrzne, podczas gdy oczy są skupione na nieruchomym przedmiocie, takim jak smartfon czy książka.

Printscreen3_400x300

Możesz już zdjąć okulary i cieszyć się dalszą podróżą.

SEETROËN S19

EDYCJA LIMITOWANA

SEETROËN S19 to edycja limitowana wyprodukowana w liczbie 1919 egzemplarzy, by uczcić setne urodziny Marki.
Seetroen_jeune-fille_1500x600

KUP OKULARY W BUTIKU!

Oba modele okularów SEETROËN dostępne są w cenie 99 EUR w internetowym sklepie z lifestyle'owymi gadżetami Citroën (lifestyle.citroen.com) w następujących krajach: Francja, Portugalia, kraje Beneluksu, Hiszpania, Włochy, Austria, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia i Polska.

Klienci z innych krajów mogą zamówić okulary na stronie Citroën Racing.

Packshot_V1_625x350
Top