Przekierowanie nastąpi za sekund

Seetroën glasses

Choroba lokomocyjna, zwana również kinetozą, to problem ponad 30 milionów Europejczyków. Jedna osoba na trzy doświadcza symptomów choroby przynajmniej raz w życiu.

TECHNOLOGIE & DESIGN

Citroën rozwinął rozwiązanie zaprojektowane dla żeglarzy i opracował urządzenie przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Okulary SEETROËN sprawdzają się w przypadku osób podróżujących łodziami, samochodami, autokarami czy samolotami. Wykorzystują technologię Boarding RingTM, opracowaną przez francuski start-up. Opatentowane i przetestowane rozwiązanie paramedyczne ma skuteczność na poziomie 95%.

Zabarwiony płyn porusza się w pierścieniach dookoła oczu zarówno w osi poprzecznej (prawo/lewo), jak i wzdłużnej (przód/tył). Okulary odtwarzają linię horyzontu i redukują konflikt zmysłów, który powoduje dolegliwości.

Opracowując okulary Citroën zaprosił do współpracy paryskie studio projektowe 5.5, które idealnie zreinterprertowało prosty, świeży i ergonomiczny styl Marki. Powstały okulary o wyglądzie high-tech, wykonane z miękkiego w dotyku, białego plastiku.

 

 

KOMFORT

ROZWIĄZANIE CITROËNA DLA KAŻDEGO

Okulary mogą być używane przez dorosłych i dzieci powyżej 10 lat (w tym wieku ucho wewnętrzne jest już w pełni rozwinięte).  Okulary są pozbawione szkieł, możesz dzielić się nimi z rodziną i pozostałymi towarzyszami podróży. Można je również nałożyć na okulary optyczne.
Visuel1_625x300

UŻYTKOWANIE

DZIAŁAJĄ JUŻ PO 12 MINUTACH

Printscreen1_400x300

Okulary SEETROËN sprawdzają się w przypadku osób podróżujących łodziami, samochodami, autokarami czy samolotami.

Załóż okulary, jak tylko zauważysz pierwsze symptomy choroby lokomocyjnej.

Printscreen2_400x300

Po 10 − 12 minutach okulary ułatwią mózgowi ponowną synchronizację z ruchem odczuwanym przez ucho wewnętrzne, podczas gdy oczy są skupione na nieruchomym przedmiocie, takim jak smartfon czy książka.

Printscreen3_400x300

Możesz już zdjąć okulary i cieszyć się dalszą podróżą.

SEETROËN S19

EDYCJA LIMITOWANA

SEETROËN S19 to edycja limitowana wyprodukowana w liczbie 1919 egzemplarzy, by uczcić setne urodziny Marki.
Seetroen_jeune-fille_1500x600

KUP OKULARY W BUTIKU!

Oba modele okularów SEETROËN dostępne są w cenie 99 EUR w internetowym sklepie z lifestyle'owymi gadżetami Citroën (lifestyle.citroen.com) w następujących krajach: Francja, Portugalia, kraje Beneluksu, Hiszpania, Włochy, Austria, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia i Polska.

Klienci z innych krajów mogą zamówić okulary na stronie Citroën Racing.

Packshot_V1_625x350
Top