Przekierowanie nastąpi za sekund

André Citroën jak nikt inny wiedział, w jaki sposób przełamywać utarte schematy w sprzedaży samochodów. Owocem tego dziedzictwa jest La Maison Citroën®. Ta odważna i kreatywna koncepcja to kolejny przykład pójścia pod prąd i nowego podejścia do projektowania przestrzeni spotkań z klientem, zwłaszcza w miastach. Citroën kolejny raz udowadnia, że dobre samopoczucie kierowców i ich pasażerów to dla Marki absolutny priorytet, wykraczający poza doświadczenie związane z korzystaniem z samochodów. 

ORYGINALNY, MIEJSKI SALON SPRZEDAŻY

WITAJ W LA MAISON CITROËN®

SAINT-DIDIER, PARYŻ

GRENELLE, PARYŻ

SYMBOL KOMFORTU CITROËNA

Citroën opracował schemat designu wnętrza, który uwzględnia naturalne drewno, komfortowe fotele, ściany ozdobione napisami oraz ekrany i akcesoria mulitmedialne do personalizacji. Nowy salon to miejsce relaksu i przestrzeń nowych doświadczeń, w której każdy detal dekoracyjny jest przemyślany i ma swoje miejsce. Tak, jak w domu.  

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

CIEPŁO, KOLORY I INTERAKTYWNOŚĆ

La Maison Citroën® to symbol komfortu oferowanego przez Markę. Salon dostosowany jest do potrzeb klienta i zapewnia mu nową jakość doświadczenia. 

Maison-Citroen_DSK_1500x600

INNOWACYJNE DOŚWIADCZENIE

La Maison Citroën® wyraża istotę hasła Marki − “Inspired by You”. Klienci mogą przeżyć w nim wyjątkowe doświadczenie, łączące ciepły i przyjazny klimat z najnowocześniejszą technologią. Koncepcja miejskiego salonu wykorzystuje cyfrowe narzędzia i wirtualne rozwiązania, zapewniające doznania zbliżone do rzeczywistych. Wybierz się w podróż zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie. 

PASJONUJĄCA WIZYTA W HARMONIJNEJ ATMOSFERZE

Display1_625x400

Modele gamy Citroëna prezentowane są nie tylko w przestrzeni salonu. Pojawiają się również na ścianach, uzupełnione o ekspozycję obręczy aluminiowych, wzorów kierownic i tapicerek.  

Display2_625x400

Każdy gość odwiedzający La Maison Citroën® ma możliwość dotknięcia materiałów i wybrania ich koloru.  

INTERAKTYWNA PODRÓŻ: FIZYCZNA I WIRTUALNA

Display3_625x400

Stół do konfiguracji wyposażony jest w ekran 3D i dzięki wyjątkowej jakości obrazu zapewnia klientom niezwykle głębokie doświadczenie. 

Display4_625x400

La Maison Citroën® umożliwia również odbycie wycieczki po wirtualnym muzeum Citroën Origins, dostępnym za pośrednictwem specjalnego ekranu dotykowego.   

PRZESTRZEŃ ZAPROJEKTOWANA DLA CIEBIE

Display5-3_625x400

Zrób sobie przerwę w kawiarni The Citroënist, zlokalizowanej w centralnej części La Maison Citroën®. 

Display6_625x400

Strefa poczekalni dla klienta zaaranżowana jest jak domowy salon. To idealne miejsce, by się zrelaksować. 

WSPARCIE PODCZAS ZAKUPU

UNIKALNE I PRZYJEMNE DOŚWIADCZENIE

Salon-Vente_625x400

Omów wszelkie szczegóły i sfinalizuj zakup w otwartej sali sprzedaży. 

Le-Petit-Citroen_625x400

Butik Le Petit Citroën oferuje szeroką gamę miniaturowych modeli samochodów i produktów lifestyle'owych.  

Boutique-LifeStyle5_625x400

Poznaj nasz butik internetowy i zabierz do domu część legendy Marki Citroën!

PROJEKT NA SKALĘ MIĘDZYNARODOWĄ

Po otwarciu pierwszego La Maison Citroën w 2017 r. pod paryskim adresem rue Saint-Didier koncepcja ta została wprowadzona również za granicą. Miejskie salony pojawiły się już w 13 krajach. W październiku 2019 r. w Holandii uruchomiono setny La Maison Citroën. 

...

Maison-Citroen_FR_Gris_1250x500

DOŚWIADCZENIE KLIENTA CITROËN

La Maison Citroën® to część kompleksowego programu architektonicznego, obejmującego showroomy, ekspozycje na wystawach, salony sprzedaży i serwisy Citroën. Wspólnym mianownikiem wszystkich projektów jest kreowanie dobrego samopoczucia i łączenie kolorów oraz ciepłej atmosfery z nowoczesnością.  

Top