Przekierowanie nastąpi za sekund

C3 WRC 2019

OSTATNIA RAJDÓWKA CITROËN RACING W SPECJALNYM MALOWANIU NA STULECIE MARKI

 

C3-WRC-tout-terrain-1_625x350

DESIGN PEŁEN SIŁY

ZBALANSOWANA SYLWETKA, SOLIDNOŚĆ I WYJĄTKOWA TOŻSAMOŚĆ

Pełen siły, wyjątkowy design Citroëna C3 WRC natychmiast przyciąga wzrok.
Aerodynamika została zmodyfikowana, by zapewnić lepsze osiągi i stabilność przy wysokich prędkościach. Szewrony i sięgająca świateł LED podwójna listwa z przodu podkreślają wyjątkową tożsamość Citroëna.

NAJLEPSZE OSIĄGI W KAŻDYCH WARUNKACH

AERODYNAMIKA

Zderzak tylny został zaprojektowany, by jak najefektywniej odprowadzać szuter i śnieg spod kół na luźnych nawierzchniach.
Spektakularny spojler tylny to uzupełnienie pakietu aerodynamicznego. Składa się on z dolnej półki i górnego skrzydła o zaawansowanej konstrukcji. Element ten zapewnia Citroënowi C3 WRC lepsze właściwości dynamiczne i poprawia jego osiągi.
C3-WRC-Monte-Carlo_625x350

PRZEŁOM TECHNOLOGICZNY

520x293_2.jpg

...

 

NAJLEPSZY SILNIK W HISTORII CITROËN RACING

"Można powiedzieć, że silnik w Citroënie C3 WRC to najbardziej kompletna jednostka, jaką zaprojektowaliśmy. Gdy rywalizowaliśmy w WTCC wycofaliśmy się z rajdów, co pozwoliło nam spojrzeć na to wyzwanie z zupełnie nowej perspektywy. Regulamin GRE jest dość restrykcyjny, pozwala jednak na rozwijanie nowych rozwiązań. Podeszliśmy do tematu odważnie i zastosowaliśmy kilka radykalnych zmian technologicznych, o których oczywiście nie mogę mówić. Jesteśmy dumni z wykonanej pracy, zwłaszcza w obszarze redukcji tarcia. Opracowywanie nowych rozwiązań jest bardzo satysfakcjonujące, ponieważ wiemy, że pewnego dnia znajdą one zastosowanie w samochodach seryjnych oferowanych w gamie Citroëna"

Patrice Davesne, Manager ds. Silników

 

Z MIASTA NA RAJDOWE TRASY

Visuel-C3_C3-WRC_1250x400

C3 WRC to rajdowa, sportowa wersja Citroëna C3. Dzieli z nim unikalną konstrukcję, identyfikację świetlną, design, wyjątkowość i stabilne zachowanie w trakcie jazdy. To dowód na to, że mały samochód miejski może przekształcić się w fantastyczną rajdówkę!

MINIATURY C3 WRC

Poczuj rajdowy klimat dzięki serii miniatur Citroën Racing! Modele w rozmiarze 3 cali lub w skali 1/43 przypominają wyjątkową historię Marki w sporcie samochodowym. Citroën C3 WRC z 2017 r.,
C-Elysée WTCC z 2015 r., Citroën DS3 WRC z 2011 r. i wiele, wiele więcej...

Cena modelu w skali 1/43: 42 €

Miniature de Citroën C3 WRC avec figurines de pilotes
Top