SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

HYBRYDA PLUG-IN

C5Aircross_hybrid

 Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.

635x300-Hybrid-Comfort.333105

POCZUJ, CZYM JEST Ë-KOMFORT

Skorzystaj z zalet zawieszenia z Progressive Hydraulic Cushions™*, foteli Citroën Advanced Comfort® i pełnej gamy systemów wspomagających kierowcę.

Ciesz się brakiem wibracji, jazdą w ciszy i niezwykle łatwą eksploatacją napędu elektrycznego. Poczujesz się jak w kokonie, który zapewni Ci unikalny komfort i doskonałe samopoczucie.

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

635x300-Hybrid-Perf.333200

OSZCZĘDNOŚCI W CODZIENNEJ EKSPLOATACJI

Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in możesz znacząco zredukować koszty paliwa podczas codziennych przejazdów.

Mimo zastosowania nowoczesnej technologii hybrydowej częstotliwość przeglądów jest taka sama, jak w przypadku wersji spalinowej. Przekaż obsług serwisową Twojego samochodu w ręce wyszkolonych ekspertów pracujących w sieci autoryzowanych serwisów Citroëna.

635x300-Experts-APV.340789

POŁĄCZONE ZALETY NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO I SPALINOWEGO

Ładując akumulatory codziennie możesz cieszyć się jazdą w trybie w 100% elektrycznym. Korzystaj z doskonałych osiągów, pełnej dostępności momentu obrotowego i dynamicznych przyspieszeń. Zaznaj komfortu jazdy w ciszy.

Planujesz dłuższą eskapadę? Pozwól, by do akcji wkroczył silnik spalinowy.

500x500-C5AirX-H-Avantages.339519

OGRANICZAJ EMISJĘ CO2


Dzięki zastosowaniu technologii hybrydowej plug-in ograniczysz emisję CO2 do poziomu 32g/km (WLTP). Gdy korzystasz z trybu w 100% elektrycznego, Twój samochód nie emituje CO2.


OSZCZĘDZAJ W CODZIENNEJ EKSPLOATACJI


Codzienne ładowanie akumulatorów w samochodzie z napędem hybrydowym plug-in umożliwia znaczne ograniczenie kosztów paliwa.


OPTYMALIZUJ ZUŻYCIE PALIWA


Dzięki średniemu zużyciu paliwa na poziomie 1,4 l / 100 km (WLTP) korzystanie z hybrydy plug-in oznacza znaczne oszczędności w porównaniu do wersji spalinowej.


HAMUJ, BY ODZYSKAĆ ENERGIĘ


Twoja hybryda plug-in częściowo doładowuje akumulatory podczas hamowania lub zwalniania. Dzięki temu odzyskujesz zasięg nawet nie myśląc o tym.

JESZCZE LEPSZE OSIĄGI, KTÓRE ZWIĘKSZAJĄ POZIOM KOMFORTU

Dzięki połączeniu silnika elektrycznego ze spalinowym możesz cieszyć się relaksującą jazdą, mocą 225 KM i błyskawicznym przyspieszeniem.

C5A_HY
C5A_HY

3 TRYBY JAZDY DLA TWOJEGO KOMFORTU

747x400-C5-AirX-H-ElectricMode.340790

TRYB ELEKTRYCZNY

Wykorzystaj zalety poruszania się w trybie w 100% elektrycznym: jazdę w ciszy i brak emisji CO2. Tryb ten doskonale sprawdza się w warunkach miejskich i automatycznie włącza się po uruchomieniu Twojej hybrydy plug-in *.

747x400-C5-AirX-H-HybridMode.340791

TRYB HYBRYDOWY

Niech Twój samochód sam zdecyduje! Napęd elektryczny i spalinowy włączają się w zależności od stylu jazdy i charakteru drogi. Twoja hybryda plug-in dostosowuje się do warunków, by w możliwie najbardziej optymalny sposób wykorzystać energię elektryczną.

747x400-C5-AirX-H-SportMode.340792

TRYB SPORT

Skorzystaj z pełnej mocy napędu spalinowego, wspartego energią elektryczną. Przyspieszaj i zwalniaj ciesząc się niezwykłą wygodą wynikającą z zastosowania technologii hybrydowej. 

Codzienne ładowanie Twojej hybrydy plug-in jest łatwiejsze niż myślisz!

747x400-C5-AirX-H-Private-Charge.333101

ŁADOWANIE W DOMU

Możesz w łatwy sposób zorganizować instalację stacji ładowania zarówno w domu, jak i w przestrzeni publicznej. Citroën zdecydował się na współprace z dwiema firmami partnerskimi, których zadaniem jest wspieranie Cię w wyborze i instalacji najbardziej odpowiedniego rozwiązania do ładowania.

747x400-C5-AirX-H-Public-Charge

ŁADOWANIE W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

Z łatwością znajdziesz stację ładowania w pobliżu Twojej pracy lub miejsc, które często odwiedzasz.

747x400-C5-AirX-H-Highway.333099

ŁADOWANIE W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

Z łatwością znajdziesz stację ładowania w pobliżu Twojej pracy lub miejsc, które często odwiedzasz.

USŁUGI, KTÓRE UŁATWIAJĄ KORZYSTANIE Z NAPĘDU HYBRYDOWEGO

                                                      

CHARGE MY CAR
CHARGE MY CAR

Zarządzaj zasięgiem, ładowaniem i zdalnym ustawieniem temperatury w kabinie siedząc wygodnie na sofie w pokoju. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu z aplikacją My Citroën

MY CITROËN
MY CITROËN

Zdalnie sprawdzaj zasięg i zarządzaj ładowaniem oraz ustawieniem temperatury w kabinie dzięki aplikacji My Citroën

                                             

Zlokalizuj kompatybilne stacje ładowania

Znajdź stację ładowania kompatybilną z Twoim samochodem. Bez względu na to, gdzie obecnie jesteś.

Top