SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

INNOWACJA MARKI CITROËN, KTÓRA PODNOSI TWÓJ KOMFORT

PROGRESYWNE OGRANICZNIKI HYDRAULICZNE

Wprowadzając program CITROËN ADVANCED COMFORT®, Marka proponuje nową definicję koncepcji nowoczesnego komfortu, aby spełnić oczekiwania klientów. Doświetlenie wnętrza, łączność ze światem, ergonomiczny design i płynna, komfortowa jazda to elementy, na które zwrócono największą uwagę. System zawieszenia z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi, skutecznie tłumiący nierówności, doskonale wpisuje się w założenia programu.
1500x500.jpg

JAK TO DZIAŁA?

Komfort pracy zawieszenia jest wpisany w geny Marki CITROËN. Rezultatem wieloletniego doświadczenia jest system, który doskonale tłumi nierówności i bazuje na prostej koncepcji. Projektanci dodali do tradycyjnego zawieszenia dwa hydrauliczne ograniczniki, jeden odpowiadający za fazę̨ sprężania, a drugi – za fazę̨ rozprężania. Elementy te pozwalają dostosować pracę układu zawieszenia do warunków drogowych.

Lekkie sprężanie i rozprężanie
Sprężyna i amortyzator wspólnie kontrolują̨ ruchy w pionie bez konieczności działania hydraulicznych ograniczników. Ich zastosowanie umożliwiło jednak wprowadzenie większego skoku zawieszenia, co przekłada się na efekt „latającego dywanu” i poczucia, że samochód unosi się i płynie nad nierównościami drogi.

Znaczne sprężanie i rozprężanie
Sprężyna i amortyzator współpracują z odpowiednim ogranicznikiem hydraulicznym, który progresywnie spowalnia ruch unikając gwałtownego szarpnięcia na koniec skoku. W przeciwieństwie do klasycznych ograniczników mechanicznych, które pochłaniają energię, ale oddają jej część, ogranicznik hydrauliczny pochłania całą energię. Nie ma więc efektu odbicia.
597x597_2.jpg

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Od niemal wieku poczucie komfortu stanowi nieodzowny atrybut marki Citroën. Przejawia się przez w pełni kontrolowaną pracę zawieszenia, doskonałe tłumienie nierówności i parametry trakcyjne. Poznaj program CITROËN ADVANCED COMFORT®, owoc zaangażowania Marki w prace nad zapewnieniem klientom maksymalnego komfortu!
1500x646_2.jpg
Top