Przekierowanie nastąpi za sekund

Numery kontaktowe

assistance-xl-citro-kwadrat.228439

Twój samochód został unieruchomiony w wyniku:
- wypadku,
- awarii,
- przebicia opony,
- zgubienia lub kradzieży kluczyków,
- braku albo zatankowania nieodpowiedniego paliwa

Podczas codziennej eksploatacji samochodu dobrze być przygotowanym na różne sytuacje, także na te nieprzyjemne.

Dlatego z myślą o wygodzie użytkowników samochodów marki Citroën, oferujemy bezpłatny program CITROËN ASSISTANCE XL Pewna Pomoc.

Dla wszystkich modeli Citroëna

oferta-630x355-nowe2018-6

Jeśli Twój Citroën, który ma nie więcej niż 8 lat* zostanie unieruchomiony w skutek wypadku, awarii lub innych zdarzeń związanych z eksploatacją samochodu możesz  liczyć na bezpłatną opiekę i pomoc ze strony naszych specjalistów.

  • Program obowiązuje na terenie całego kraju, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od przebiegu samochodu, bez względu na to, czy został on nabyty jako nowy czy używany.
  • Nie ma konieczności podpisywania dodatkowego kontraktu.
  • Program obejmuje bezpłatną pomoc (z wyłączeniem kosztów naprawy) w razie następujących zdarzeń związanych z eksploatacją samochodu: wypadek, awaria, przebicie opony, zgubienie lub kradzież kluczyków, brak lub zatankowanie nieodpowiedniego paliwa.
  • Nasi specjaliści naprawią lub bezpłatnie odholują Twój samochód do najbliższego, uczestniczącego w programie, autoryzowanego serwisu Citroëna.
  • Autoryzowany Serwis Citroëna, w którym Twój samochód został przyjęty do naprawy, w ramach programu Citroën Assistance XL Pewna Pomoc zaoferuje Ci bezpłatnie do 2 dni samochód zastępczy.

Uwagi dodatkowe:

* Oferta ważna do czasu jej odwołania. Osiem pierwszych lat eksploatacji samochodu, licząc od daty początku gwarancji.

Oferta nie dotyczy: samochodów użytkowanych w ramach wynajmu krótko- i długoterminowego, ambulansów, lekkich samochodów sanitarnych, samochodów do nauki jazdy, taksówek i innych samochodów wykorzystywanych do odpłatnego przewozu osób, pojazdów używanych w zawodach sportowych, karawanów, pojazdów kempingowych, pojazdów pomocy drogowej, pojazdów z przyczepami.

Top