Przeglądaj treść
Skonfiguruj Citroëna e-C3

Skonfiguruj nowego Citroëna e-C3

Zainteresował Cię Nowy Citroën e-C3? Skorzystaj z konfiguratora i wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą tego wyjątkowego samochodu miejskiego! Wybierz wersję wykończenia, wyposażenie, silnik i kolor. Spersonalizuj Nowego Citroëna C3 zgodnie z Twoim gustem.  
Dostępne wersje nowego Citroëna e-C3
Nowy Citroën e- C3 dostępny jest w następujących wersjach wykończenia: You i Max. Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby, każda z nich ma zróżnicowane wyposażenie standardowe i akcesoria. 
Gama silników
Nowy Citroën  e-C3 dostępny jest zarówno z silnikiem beznzynowym 1.2. Turbo lub elektrycznym 113 KM. W zależności od wybranego silnika i wersji samochód wyposażony jest w skrzynię manualną lub automatyczną przekładnię EAT6, która zapewnia płynną zmianę biegów i optymalizuje komfort jazdy.  
Design nadwozia i wnętrza

Na pokładzie lidera w kwestii komfortu znajdziesz fotele Citroën Advanced Comfort ® oraz zawieszenie, wnętrze, które sprawi, że poczujesz się jak w domu, wyższą pozycję fotela kierowcy, regulowane tylne siedzenia oraz bagażnik o pojemności 310 litrów.

Odkryj nowy wyświetlacz Citroën Head up, który zapewni Ci większe bezpieczeństwo i wygodę za kierownicą, dzięki łatwiejszemu dostępowi do istotnych informacji. Na pokładzie C3 odnajdziesz sprzęt multimedialny, do którego dostęp zapewnia 10,25-calowy ekran dotykowy oraz bezprzewodowe funkcje Wifi, które pozwalają na duplikację informacji ze smartfona poprzez Apple Carplay lub Android Auto®. Wiele przycisków do sterowania zostało również umieszczonych na nowej kierownicy.

Wymiary nowego Citroëna  e-C3
Nowy Citroën  e-C3 to samochód, który doskonale sprawdza się zarówno w mieście, jak i podczas podróży. Jego nadwozie ma długość 4 015 mm, szerokość 1 813 mm i wysokość 1 577 mm. Mimo kompaktowych wymiarów samochód ma przestronne wnętrze i duży bagażnik o pojemności 310 l (w każdej wersji).